FANDOM


Opis

Zora to suczka rasy Owczarek Kaukaski.Mieszka w bazie Psiego Patrolu.

Wygląd

Suczka ma masywne ciało i puszystą sierść . Posiada jedno oko czerwone a drugie żółte. Jej uszy są opadłe. Ma futro w odcieniach w kolorze czaro-czarnym.

Charakter

Jest zazwyczaj poważna .Lecz bywa że jest trochę bardziej sympatyczna. Dla ludzi których ma na codzień zachowuje się różnie ,zależy od jej nastroju lub od tego jaką ma relacje z tą osobą. Dla tych osoób którzy według niej są spoko jest wyluzowana i nawet przyjemna. Bywa że jest dla nich wesoła,śmieszna . Lecz dla tych którzy są ponurzy i obojętni jest dla nich taka sama . Mają ja gdzieś ?To i ona ma ich gdzieś.Dla wroga jest agresywna i nieufna. CDN

Umiejętności

Jest bardzo silna . Ma wyśmienity wzrok i słuch lecz trochę gorzej z węchem. Też nie jest za dobra w bieganiu i skaczeniu z względu na jej masywne ciało.Ma silny zgryz i zna wiele sztuk walki.

Biografia


Urodziła się w zimny dzień . Było -22 stopni i padał śnieg .Urodziła się w szopie . Jej właściciel był biedny . Starano się ją traktować jak najlepiej . Z powodu jej rasy bano się jej . Uważano ją za morderce. Gdy miała już kilka lat na świat przyszedł jej młodszy brat . Suczka się bardzo cieszyła z tego powodu i dbała o swojego małego braciszka . Uwielbieli bawić si na strychu . I tak dorastali . Suczka przez okres dzieciństwa była wesoła i przyjacielska . Lecz do czasu .. Gdy dowiedziała sie o morderstwie jej brata ,w dodatku lekko przyczyniła si do tego, nie mogła sobie tego wybaczyć. Od tego czasu była małomówna i wredna . Gdy dorosła wyjechała z Rosji . Jak najdalej od miejsca gdzie mieszkała . Pewnego razu spotkała PP i ją przyjeli.

Odznaka


Na Misje

Zwykła misja-

Misson paw-

Air Patrol-

Sea Patrol-

Cytaty

Cytat1 Jeszcze raz mnie dotkniesz to wsadzę ci ten nóż między oczy !!! Cytat2
Do Frugo gdy ją wkurzy

Dubbing

Polska wersja-

Angielska wersja -

Hobby


Strach

Ciekawostki

  • Jest słowiańskim pieskiem
  • Pochodzi z Rosji
  • Przyjaźni sie z Frugo . Lecz ta przyjaźń często polega na tym ze Frugo ją wnerwia ....

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA o ile nie wspomniano inaczej.