FANDOM


Postać należy do ^^ThePuppy^^ czyli na DeviantArt PuppyLoveStar


Postać miesiąca!
Artykuł ten jest autorstwa KruchyWafel ,i wygrał no głosowanie na postać miesiąca Kwiecień/2019.

Wiedz ,że ten artykuł jest warty przeczytania!


Youki ID by Keylalps

Opis

Youki to siedmioletnia lisica. Jest pierwszym lisem w psim patrolu ,oraz innym gatunkiem zwierzęcia w psim patrolu. W Psim Patrolu pełni funkcję medyka.

Biografia

Youki urodziła się w lesie. Mieszkała razem z jej matką i siostrami Stellą i Maile .Od pierwszych chwil swojego życia była pół sierotą. Nie znała swojego ojca ,jedyne co o nim wiedziała to to ,że prawdopodobnie został zabity przez kłusowników. Wiele razy w młodości słyszała od matki historie o złych ludziach. Dlatego od małego panicznie się nich bała. Za dnia uczyła się polowania i strategii od mamy a w nocy odpoczywała razem z siostrami pod jej czuwaniem.

Zawsze kiedy wychodziła na polowanie robiła to że szczególną ostrożnością. Nie chciała aby spotkał ją ten sam los jak jej ojca. W nocy kiedy wracała że spaceru napotkała zabłąkanego psa. Siedział w norze jej mamy i sióstr. Był to Rocky. Na początku niebyła zadowolona ,że ma nieznajomego w ''domu".Jednak ostatecznie postanowiła mu pomóc. Pierwsze co zrobiła dla niego to zbadała mu łapę. Następnie pomogła mu odnaleźć dom. Udało im się to.

Kilka miesięcy później Youki otrzymała własna odznakę. Pełniła funkcję medyka. Ona z Rocky'm bardzo zbliszryli sie do siebie. W końcu piesek zaprosił ja na randkę i zostali parą.

Wygląd

Youki jest przeciętną lisiczką. Sierść ma w kolorze rudym jedynie pyszczek , podbrzusze ,łapki oraz końcówka ogony białe. Jest bardzo puszysta. Czarny nosek oraz niebieskie przepiękne oczka z dwiema rzęsami. Ma krótką grzywkę.

Na misję

Cytaty

-,, Życie w niebezpieczeństwie? Youki przybędzie zawsze w potrzebie!'

-Problem pod wodą? Nie martw się bo ten lis już tam płynie!"

-,, Szpiegowskie okulary już włożone ,bo teraz ja zaczynam swoją przygodę!"

-,,Youki latający medyk chętnie ci pomoże!

Pojazd

Jest to biało fioletowa mini karetka. Z przodu ma dwa światła. Z tyłu pojazdu wysuwają się światła podobne do tych co ma Chase. Pojazd można podzielić na tak jakby dwie części: pierwsza to ta część pojazdu a druga to przyczepa w której Youki bada rannych. Potrafi rozpędzić się do 160 k/h.

Dubbing

Wersja Angielska-Capitan Celaeno (My little pony movie)

Wersja Polska-???

Rodzina

Ulien-Matka.

???-Ojciec.

Maile-Siostra.

Stella-Siostra.


Wystąpienia

Moje opowiadania

Opowiadania innych

Moje Piosenki

Piosenki innych

Galeria

Mojego Autorstwa

Od innych

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.