Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Winter-(z.ang.Zima)-sunia rasy Syberyjski Husky. W psim patrolu jest ratowniczką górksą, czasami jeździ na snowboardzie.

Charakter

Sunia to wulkan energii! Jest żywiołowa i stanie w miejscu to dla niej katorga! Nie nosi rutyny i bardzo nie lubi leniwców. Kocha podróżować po świecie i robić zdjęcia. Ma ogromne serce i jest bardzo pomocna. Inteligentna, jednak bardzo wyluzowana! Rzadko chodzi spięta, prawie zawsze ma uśmiech na twarzy. Roznosi wkoło bardzo dobrą atmosferę. Jest żartownisiem i lubi robić psikusy. Czasami to denerwuje innych. Jest duszą towarzystwa. Chętnie zawiera nowe wiadomości, jednak nie zawsze są one dobre. Bardzo źle znosi zdradę i jest wtedy przygnębiona i bardzo zła. Nie lubi gdy ktoś jest nadęty i zadufany w sobie. Wrogom śmieje się w twarz. Mimo iż wygląda pozornie jest w stanie stanąć do walki. Jest 50 % chłopięca. Dobrze znosi przegrane, ważna jest dla niej gra fair play. Przywiązuje się do osób jak i rzeczy. Jeżeli chodzi o jej miłość, a mianowicie Nicolasa to stara się do niego zagadać, ale czasami woli się do niego nie zbliżać hy nie być natrętna. Bardoz chce powiedzieć mu o jej uczuciach ale obawia się odrzucenia. W jego obecności jest romantyczna i sympatyczna. Dba o swoją przyjaciółkę Christine mimo iż to dwa różne światy. Jest bardzo tolerancyjna. Nie jest łatwowierna, musi zobaczyć dowody wtedy uwierzy. Nie łatwo ją przestraszyć, jest bardzo odważna! Kocha adrenalinę.

Biografia

Sunia urodziła się w domu pewnego milionera. Miał on  wnuczke, która miała 16 lat dlatego postanowił podarować Winter jej. CDN

Advertisement