Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

West to suczka rasy Border Collie. Dawniej władała 4 żywiołami oraz była szeryfką i kowbojką na Dzikim Zachodzie. Obecnie mieszka w bazie. Jest żoną East'a oraz matką czwórki szczeniąt.

Wygląd

Ma ogólnie żółtawo-kremową sieć prócz pyska i brzucha w kolorze białym i rudej grzywce, końcówce ogona, pyszczka i łap. ma zielone oczy i stojące uszy. Jest średniego wzrostu.

Charakter

Ma wiele twarzy. Trudno ogółem dobrze opisać jej charakter. Ma wiele tajemnic jak i rzeczy które znają nieliczni bądź nikt. Obecnie jej charakter różni się znacząco od tego jaki miała jako szeryf czy avatar. Teraz patrząc po jej zachowaniu podchodzi do wszystkiego inaczej. Bardziej spokojniej i nie czuje potrzeby zaangażowania we wszystko. Stara być się kochającą żoną i dobrą matką. Pragnie zapomnieć o przeszłości bo uważa to za ukończony etap życia. Twierdzi że dużo sama robiła i zostawia to w łapy innych. Jak mówi po prostu jej czas się skończył. Mimo to nadal jakaś cząstka jej pozostała. Tak samo pragnie perfekcji i ładu jak przed tem. Jest bardzo pomocna. Rozkazy Ryder'a wypełnia od razu chodź jeszcze nie przywykła że to ona je dostaje a nie dyktuję. Za czasów szeryfa i bycia avatarem nie była tak dobra w całości jak to innym się wydaję. Fakt faktem była naprawdę dobra w sprawowanych przez nią obowiązkach lecz to stwierdzenie tyczy się bardziej jej osoby. Traktowała team jak współpracowników tylko z niektórymi interakcjami przyjaźni. Przez to też łatwo było jej ich opuścić. Chciała od nich aby dobrze wykonywali jej rozkazy tłumacząc się dobrem ogółu. Potrafiła się wścieknąć mimo spokojnej natury. Play opisał by ją jako toksyczną momentami lecz też przyznaję że nawet dobrze czasami się pracowało z nią. Obecnie jej relację z Team'em można opisać jako złe.

Umiejętności

Nadal potrafi dobrze jeździć na koniu oraz rzucać lassem. Ma wyśmienity wzrok. Potrafi zapamiętać małe szczegóły. Przez to też jest wzrokowcem. Okazało też się że jest dobra w śpiewie.

Rodzina


Obroża

Posiada czerwoną chustę

Cytat

Cytat1.png Na każdego powoli przychodzi czas. W moim przypadku ten przyszedł bardzo szybko. Jednak jestem co do tego pewna. Z przeznaczeniem nie ma co dyskutować. Nie chciałabym aby za moją niechęć płacili inni Cytat2.png

Hobby


 • Jazda na koniu
 • Slalony
 • Piłka Nożna
 • Śpiew
 • Trochę taniec
 • Biegi
 • Spacery

Dubbing

Wersja Angielska - Jessica DiCicco

Wersja Polska -????

Strach


 • Że East'owi i jej bliskim może się coś stać

Lubi


 1. Swoich przyjaciół i pieski z PP
 2. Grać w piłkę nożną
 3. Pomagać
 4. Biegać
 5. Ścigać się
 6. Spędzać czas z East'em
 7. Bawić się z PP
 8. Oglądać Transformers
 9. Historię

Nie Lubi


 1. Kiedy East'a nie ma
 2. Kiedy East jest smutny
 3. Braku kontroli
 4. Kobiecości
 5. Zbędnych pojedynków
 6. Walk

Ciekawostki


 1. Jest zakochana w East'cie i są małżeństwem
 2. Była puppyfikacją autorki
 3. Mimo iż mieszka PP to nie jest oficjalnym członkiem
 4. Pochodzi z imperium powietrza
 5. Z początku nie lubiła PP ale jakoś to poszło i go polubiła.
 6. Mieszkała na dzikim zachodzie. Obecnie w PP
 7. Była kapitanem bandy składającej się z 4 osobników.
 8. Są i byli wrogami z Stadem Coyoto
 9. Była avatarem
 10. Wraz z East'em są rodzicami 4 szczeniąt
 11. Autorka uważa że niepotrzebnie zmieniała wygląd i pierwszy wygląd był najlepszy i do niego wróciła
 12. Flurr jako szeryf czy avatar jest lepsza od niej. Jednak rzadko kto to przyznaje i mówi. Żółtooka opanowała więcej technik walki żywiołami i zrobiła więcej dla osady niż West podczas jej czasu
 13. Z dawnym Team'em prawie w ogóle nie utrzymuje kontaktu. Trudno to przyznać ale raczej są sobie obojętnie
 14. Nie posiada mocy lecz gen magii powietrza może się przewijać u jej potomstwa
 15. Jej typ osobowości podchodzi pod ENTJ

Galeria

Poprzedni wygląd

Pierwszy i oficjalny wygląd

Advertisement