Psi Patrol Według Fanów Wiki
AdvertisementVitani-a raczej ekseryment 02. Nie wiadomo kim jest jej rodzina, i jakiego gatunku jest. Wynalazca w Psim Patrolu.

Charakter

Vitani to wyluzowana i zabawna samiczka. Jest bardzo energiczna i kocha zabawę chodź musi uważać by podczas niej nie zrobić komuś krzywdy. Lubi czasami odpocząć, ale po swojemu. Mimo iż jest samicą jest ogromny problem by zmusić ją do przymierzenia czegoś. Dba o swoich przyjaciół i broni jak własną rodzinę. Dla wrogów jest agresywna i bezlitosna. Nie cofnie się przed niczym. Bardzo odważna. Jeżeli chodzi o jej miłość, czyli Sama to jest dla niego romantyczna i bardzo się o niego troszczy. Kocha go nad życie! Czasami jest o niego zazdrosna.

Furia

Vitani nigdy przedtem nie wpadła w Furie. Obudziło się to w niej dopiero gdy razem z Kashą bronili psi patrol przed wrogami. Wtedy z jej oczu wylatuje ciemno czerwona łuna a sama staje się silniejsza niż przedtem. Trudno jest ją doprowadzić do tego stanu, ale da się.

Biografia

Był to okres kiedy medycyna i chemicy rozwinęli się. Wpadnięto na pomysł stworzenia nowej rasy psa ,który był stworzony do ochrony i wojen. Pies ten miał być ,,niezniszczalny". Zaczęto mieszać różne geny: psa, wilka ,niedźwiedzia w mniejszym stopniu. Gotowe geny wszczepiono połączono z genami jeden suczki. Aby wszystko poszło sprawnie ,postanowiono połączyć ją z wilkiem. Kilka miesięcy później na świat przyszły trzy szczeniaki. Nie miały one imion ani nazwy ras więc nazwano je eksperymentami 01 ,02 i 03. Były to trzy dziewczynki. Tą rasę uznawano za strzał w dziesiątkę! Do czasu aż samice podrosły. Przydzielono je do klatek. Za małych były słodkie ,niewinne ale razem z wiekiem stawały się bestiami. Dwie oprócz ,Vitani której charakter się nie zmienił. Pewnego dnia ,eksperyment 01 i 03 uciekły z klatek. Nabardziej przerażające były oderwana i poszarpane przez dziewczyny klatki. Na ulicach zapanował nie pokój. Rozpoczęło się od rozszarpany zwierząt ,ale sprawy zaszły zadaleko. Ataki na ludzi były coraz częstsze. Ofiary śmiertlenle liczyły kilka dziesiątkę osób ,poranione kilka tysięcy. Zażądzono natychmiastowe uśpienie zwierząt. Vitani słysząc tą wiadomość postanowiła uciec. Wpiegła do wody i razem z nurtem popłynęła w nieznane. Dopłynęła do zatoki przygód gdzie została ,przygarnięta przez Ryder'a. Jako eksperyment nauczyła się wiele rzeczy dlatego została wynalazcą. Do tej pory nie wiadomo ,czy eksperymenty żyją ,zabroniono eksperymentowania w genach. Aby sprawa ucichła i nigdy nie powróciła ,nigdy nie nadano nazwy rasy dla eksperymentów...

Ciekawostki

  • Nie wiadomo jakiej jest rasy.
  • Podobno podczas jej ,,tworzenia" mieszano w genach tygrysa! Można tym wytłumaczyć szybki bieg ,oraz  mocny zgryz.
  • Jest najsilniejsza z psiego patrolu.
  • Ona i Nexako to para

Lubi

*Spędzać czas z przyjaciółmi i Nexako

*Ćwiczyć

*Biegać

Nie lubi

*Gdy Nexako jest smutny lub w niebezpieczeństwie

Dubbing

Wersja Oryginalna-

Wersja Polska-

Galeria

Advertisement