Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Viggo jest młodym dorosłym Kundelkiem, który z zawodu jest astronautą.

Wygląd

Viggo to dobrze zbudowany, szczupły piesek. Futerko ma średniej długości. Samo futro w duże większości jest w kolorze ciemnożółtym. Układ łat ma podobny do jego ojca. Na pysku ma jasnobeżową łatę. Nad prawym okiem także ma łatę w tym kolorze. Grzywka pieska ma ciemno-białe zakończenia. W identycznym kolorze są "skarpetki" na jego łapkach. Zakończenia futra na jego policzkach też ma ciemno-białe. Oczy Viggo są brązowe. Zaś nos ciemnoszary.

Charakter

Jest miłym, przyjaznym, wesołym, odważnym, pewnym siebie pieskiem do tego wyrozumiały lojalny, pracowity i żądny przygód. Zacznijmy od tego, że na misjach piesek podejmuje wszystko aż za poważnie! Bardzo lubi latać w kosmos jednak nie lubi kiedy komuś tam dzieje się krzywda. W wolnym czasie oddaje się Psiemu Patrolowi jak wyluzowany członek. Najchętniej spędza go z jego paczką przyjaciół! Najlepszy kontakt z samców znalazł z Sage’ em po pewnym czasie. Mimo iż z początku gdy dowiedział się, że podkochuje się w Aurorze to wręcz nie trawił go! Jednak uwagę jego zaczęła przyciągać Amber postanowił przebaczyć Sage’owi i okazało się że najlepiej się rozumieją! Jednak bardzo lubi spędzać też czas z jego przyjaciółką Aurorą. Co do jego dziewczyny Amber to jest zakochany w niej aż po kraniec ogona! Oddałby za nią życie i w jej obecności staje się romantyczny, czuły i zabawny. Co do jego sióstr to jest aż nadto opiekuńczy. Mniej więcej tak jak w początkowych zdaniach jest dla Psiego Patrolu i jego przyjaciół. Zaś wrogom Psiego Patrolu nie ufa, może być opryskliwy, chętnie im coś odpali, staje się bezczelny, wyszczekany i agresywny! Do jego negatywnych cech należy to, że łatwo traci cierpliwość!

Umiejętności

Viggo to dość szybki psiak, nawet w miarę silny. Potrafi daleko skakać. Nauczył wykonywania się salt do tyłu. Świetnie potrafi kierować różnymi rodzajami pojazdów kosmicznych.

Rodzina


 • Eve- przybrana siostra.
 • Josh- przybrany brat.
 • Milty- przybrany brat.
 • Dazzie- przybrana siostra.
 • Dahila- przybrana siostra.

Biografia

Psiak urodził się tego samego dnia co Sunset, Amy oraz Eco. Viggo był najstarszy z miotu. Byli oni szczeniakami Rocky'ego i Skye. Na początku on i jego rodzeństwo woleli zostawać w bazie blisko ich matki. Jednakże gdy trochę podrósł młody piesek wymknął się aby zobaczyć niebo nocą. Był od razu nim zachwycony. Dzięki temu wychodził coraz częściej na dwór w nocy, aby pooglądać niebo. Zdecydował, że zostanie astronautą. Przeszedł szkolenie. Po końcu szkolenia dostał swoją odznakę i został członkiem Psiego Patrolu.


Dubbing


 • wersja angielska szczeniak (wersja angielska) - Ixel
 • wersja polska - Jakub Molęda
 • wersja angielska (obecnie i dorosły)- TheMaskedMockingbird
 • wersja polska - Marcin Kudełka


Pojazd

Na misje i na wyprawy - Jest niebiesko-biały wahadłowiec z czarnymi wstawkami, na lewym skrzydle widnieje jego odznaka.

Mission Paw - jest to mini wahadłowiec, czarno - zielony, niektóre jego elementy świecą w ciemnościach. Jest on ponad świetlny, może też latać na Ziemi.

Sea Patrol - to mini rakieta, mogąca zamienić się w łódź podwodną niektóre elementy świecą w ciemnościach. Ma ona kolor zielony w jaśniejsze wstawki.

Space pup - jest biało-jasnozielony ponad świetlny  wahadłowiec, niektóre elementy świecą w ciemności. Ma także dodatkową turbinę u góry dzięki czemu może lecieć 300 x szybciej.

Jungle Pup- to cały zgniłozielony wahadłowiec w ciemniejsze wstawki moro. Może on latać na Ziemi.

Winter Patrol- to zgniłozielony mini wahadłowiec, może on latać jak i w Kosmosie ale też i Ziemi i górach.

Odznaka

Viggo nosi obrożę w kolorze lekko ciemnozielonym. Do tego nosi odznakę, która ma ma lekko jaśniejsze tło od koloru obroży. Na niej jest szary meteor.

Strach


 1. Amber może stać się coś złego.
 2. Jego paczce przyjaciół stanie się coś złego.

Nie lubi


 1. Wrogów Psiego Patrolu
 2. Kociej Katastrofy 2
 3. Wojen
 4. Kłótni
 5. Przemądrzania się
 6. Nudy
 7. Psich chrupek o smaku sera
 8. Psich chrupek o smaku wątróbki
 9. Pochmurnych nocy
 10. Gdy Amber jest smutna.
 11. Gdy Amber coś się dzieje.
 12. Gdy jego przyjaciele z paczki są smutni.
 13. Gdy jego przyjaciele z paczki mają kłopoty.
 14. Zła


Lubi


 1. Spędzać czas z Amber.
 2. Spędzać czas z pieskami z Psiego Patrolu i jego paczką przyjaciół.
 3. Spędzać czas z rodziną.
 4. Wylatywać w kosmos
 5. Obserwować gwiazdy na niebie
 6. Noc
 7. Wiosnę.
 8. Lato.
 9. Jesień.
 10. Zimę.
 11. Boże Narodzenie.
 12. Sylwestra.
 13. Walentynki.
 14. Wielkanoc.
 15. Wyjazdy.
 16. Śnieg.
 17. Deszcz.
 18. Słońce.
 19. Oglądać filmy.
 20. Psie chrupki o smaku kurczaka.

Galeria Vigga


Ciekawostki


 1. Był w zakochany Aurorze, ale mu przeszło.
 2. Jest nadopiekuńczy w stosunku do swoich sióstr Sunset i Amy
 3. Od kiedy pamięta uwielbia patrzeć w niebo nocą
 4. Jego wahadłowiec na Mission PAW jest ponad świetlny
 5. Pogodził się z Sage 'em. Obecnie dwa psy mają ze sobą świetne relacje.
 6. Ma 59 centymetrów wzrostu.
 7. On i Amber są parą.
 8. On razem z Amber, Aurorą i Sage 'em tworzą świetną paczkę.
 9. Jest Biromantyczny i biseksualny.

Hobby


 1. Surfing
 2. Latać
 3. Jazda na snowboardzie
 4. Piłka wodna
 5. Piłka plażowa
 6. Koszykówka
 7. Hip - hop

Cytaty


Cytat1.png Piesek astronauta lata sobie po skałkach! Cytat2.png
Regularny i na misje
Cytat1.png Gotowy na życie i na śmierć! Cytat2.png
Mission PAW
Cytat1.png Gotowy do nurkowania! Cytat2.png
Sea Patrol
Cytat1.png Czas do lotu! Cytat2.png
Air Pup
Cytat1.png Bez odbioru! Cytat2.png
Space Pup
Cytat1.png Dżungla temu astronaucie nie straszna! Cytat2.png
Jungle Pup
Cytat1.png Zimno w kosmosie i górach! Viggo na pomoc daje nura! Cytat2.png
Winter Patrol
Cytat1.png Potężne łapki zaraz wywołają deszcz meteorytów! Cytat2.png
Mighty Pup
Cytat1.png Viggo gotowy na misje jako alebrije! Cytat2.png
Soul PatrolWyposażenie plecaka

Na misje - Wtedy Viggo ma mały silniczek, dzięki któremu może latać, dodatkowo ma butlę tlenową z zapasowymi, a także mini-teleskop robiący zdjęcia.  

Mission Paw - W hełmie Viggo ma noktowizje, zaś w plecaku radar, jet-pack naddźwiękowy, odbiornik satelitarny.  

Sea Patrol - Wtedy ma napęd wodny, sprzęt do echolokacji, latarkę, butle z tlenem, w hełmie gogle na podczerwień.

Air Pup - Ma wtedy hiper ponaddźwiękowy jet-pack, może z nim latać i w kosmosie i na Ziemi, butle z tlenem, mini teleskop, oraz w hełmie gogle termowizyjne.

Space pup - Viggo wyposażony jest wtedy w ponad świetlne skrzydła, butlę z tlenem, oraz dodatkowe butle, mini teleskop, szczypce a w hełmie gogle termowizyjne.

Jungle Pup- wtedy ma szypce, mini teleskop, nożyk, jet-pack.

Winter Patrol- ma szypce, jet-pack, butle z tlenem, dodatkowe butle, mini- teleskop robiący zdjęcia, odbiornik satelitarny, termos, koc termiczny.

Strój

Regularny i na misje - Viggo nosi wtedy biały skafander z białym hełmem, który ma przysłonę. Na prawej łapie widnieje naszywka "Adventure Bay".

Mission Paw - Psiak ma czarno-zgniło-zielony kask z kamizelką w tych samych kolorach, niektóre elementy świecą w ciemności.

Air pup - Viggo nosi wtedy hełm, który jest zgniło-zielono- biały, z tyłu biały pas kończy się gwiazdą, zaś po bokach ma trzy mniejsze, jego strój także jest zielony w białe wstawki, które są przy zakończeniu stroju na łapach, podbrzuszu, klatce piersiowej i w postaci białej gwiazdy na obu bokach.

Sea Patrol - Viggo nosi wtedy zgniło-zielony skafander w niebieskie i żółte wstawki, to samo tyczy się hełmu pieska, niektóre elementy stroju świecą w ciemności.

Space pup - Psiak ma wtedy zgniło-zielono- biały skafander oraz hełm, białe wstawki są tylko bliżej łap, jako dwa pasy na hełmie oraz podbrzusze, niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- Viggo nosi zgniło-zielony kaszkiet w ciemniejsze wstawki moro, na nim widać jaśniejszy pas zieleni. Kamizelka psiaka także jest zgniło-zielona w ciemniejsze wstawki moro. Na łapkach nosi zielone buty.

Winter Patrol- wtedy Viggo nosi zgniło-zieloną czapkę z jaśniejszym pomponem, kurtka psiaka jest zgniło- zielona w białe wstawki na podbrzuszu i klatce piersiowej, oraz zakończeniach stroju przy łapach.

Mighty Pup- wtedy Viggo ma zgniło- zieloną maskę, która ma kształt gwiazdy, ma metaliczny połysk. Jego strój jest zgniło-zielony, na klatce piersiowej i podbrzuszu oraz zakończeniach stroju ma zielone wstawki. Białą gwiazdę z ogonem ma na klatce piersiowej oraz mniejsze gwiazdki na plecach. Pasy w kształcie łez ma także na łapach, mają one kolor zielony. Kiedy aktywuje się moc Viggo łapy pieska świecą na zgniło-zielono. Mocą psa jest rzucanie meteorytów.

Soul Patrol- wtedy Viggo jest mieszanką sokoła z panterą śnieżną, po bokach ma skrzydła, a ciało pantery. Na sobie nosi jaskrawo-zieloną kamizelkę.

Advertisement