Psi Patrol Według Fanów Wiki
AdvertisementOpis

Tyre to piesek trzeciego pokolenia. Jest synem Sunset i Malcolma. Ma siostry : Kiki i Adelaice oraz brata Maylo. Jest wczesnym nastolatkiem.


Wygląd

Tyre ma czarny nos i granatowe oczy. Górna część pyska jest szara, jak i łata na plecach. Wokół oczu ma brązową ,,maskę, a na klatce piersiowej małą brązową łatę. Uszy i reszta głowy i pyska, razem z klatką piersiową jest złota. Wokół łaty na plecach ma złotą obwódkę. Ma średnio gruby złoty ogon i złotą grzywkę. Na bokach łap ( w ich górnej części) ma czarne łaty. Jedną łatę na lewej łapie i jedną łatę na prawej łapie ( patrz rysunek). Na prawej łapie ma brązową ,,skarpetkę. Reszta sierści jest biała. Nosi zieloną obrożę z srebrnym kółkiem, na którym jest jego imię.


Charakter

Tyre to miły i pełen energii psiak. Nie jest twardzielem ale nie jest też takim który się wszystkiego boi. Lubi pomagać ale jest dość uparty. To on jest tym który jest liderem rodzeństwa przez co często kłóci się z Kiki. Jednak woli nie rozwiązywać problemów siłą. Dobrze negocjuje i tworzy duet z bratem. W sytuacji zagrożenia stara się być spokojny i i opanowany. Kocha się bawić i lubi robić pranki przyjaciołom i rodzinie. Jednak tak by nikogo nie urazić, a jedynie by każdy się dobrze bawił. Niezbyt lubi walkę jednak gdy trzeba to, to zrobi. Może być niegrzeczny i nie słuchać się nikogo ale zawsze jest wtedy sprowadzany na ziemię przez mamę. Dla rodziny jest oddany i zrobi wszystko. Mimo iż lubi robić pranki to jest naprawdę prawą łapą dla rodzeństwa. Wie kiedy należy być poważnym, a kiedy można sobie pozwolić na luźniejszą atmosferę. W swoich żartach zachowuje umiar i nie robi pranków tym którzy ich nie lubią. Jest kreatywny.


Umiejętności

Tyre świetnie robi pranki i bardzo dobrze zna się na recyklingu. Jest też dobry w sporcie. Psiak ma dar do wymyślania różnych rzeczy.


Biografia

Tyre urodził się w styczniowy mroźny wieczór jako trzeci z jego rodzeństwa w bazie PP. Późnej urodziła się jego siostra. Pierwsze jego tygodnie były spokojne. Jednak kiedy otworzył oczy i nauczył się chodzić zaczął poznawać świat. Szczególnie interesowała go zabawa, pranki i budowanie różnych rzeczy z przedmiotów znalezionych w ciężarówce dziadka. Tak jest do dziś, a Tyre wciąż rośnie.


Rodzina

Sunset - mama

Malcolm- tata

Maylo- brat

Kiki, Adelaice - siostry

Viggo, Eco-wujkowie

Amy- ciocia

Amber- przyszła ciocia

Cliff- wujek

Hope- ciocia

Marco- przybrany dziadek

Youki--przybrana babcia

Eve- przybrana ciocia

Josh- przybrany wujek

Milty- przybrany wujek

Dazzie, Dahila- przybrane ciocie

Skye - babcia

Rocky- dziadek

Ally- kuzynka

Hopper- kuzyn

Daisy--kuzynka

Smokey- kuzyn


Lubi

 1. Pranki i je robić
 2. Zabawę
 3. Jeść
 4. Hop hop boogie
 5. Zimę
 6. Słońce
 7. Lato
 8. Sport
 9. Recykling
 10. Latać z babcią lub ciocią


Nie lubi

 1. Kiedy Kiki myśli że wszystko wie i wszystko może
 2. Kłopotów
 3. Walki
 4. Przemocy
 5. Zła
 6. Wątróbki


Hobby

 1. Robienie pranków
 2. Zabawa
 3. Recykling
 4. Słuchanie opowieści


Strach

 1. Burze ale takie naprawdę mocne
 2. Wszystko co jadowite
 3. Węże ( jakiekolwiek)


Dubbing

Wersja polska- głos młodego Simby (gdy ten był dzieckiem)

Wersja angielska- głos młodego Simby w wersji angielskiej (gdy ten był dzieckiem)


Ciekawostki

 1. W przeciwieństwie do swojego rodzeństwa Tyre nie wie kim chce być w przyszłości.
 2. Jest trzeci w miocie.
 3. Często kłóci się z Kiki kiedy ona chce zrobić coś ryzykownego i to on ją sprowadza na ziemię
 4. Ze swojej rodziny najbardziej lubi się bawić z Maylo i Smokey'em.
 5. Jego umaszczenie jest bardzo różne od umaszczenia jego rodziny. Wiadomo tylko, że szare elementy to po dziadku Rocky'm, złote i jasnobrązowe po ojcu.
 6. Rzadko spędza czas z siostrami, bardziej z bratem i kuzynem.


Galeria Tyre'a

Advertisement