FANDOMOpis

Suczka znana z pokazów mody i różnych reklam. Piesek założycielki najlepszej firmy robiącej biżuterię. Mimo iż sama nie zarabia jest bogata. Ma własną stypę oraz ochroniarza.

Wygląd

Suczka mierzy 60 cm. Ma bardzo puszystą grzywkę oraz uszy. Podbrzusze ,łapy oraz ogon są pokryte miękką sierścią. Oczy ma w kolorze jasno niebieskim. Nosi niebieską obrożę z diamentową[1] przypinką.

Charakter

Wścibska i niemiła. Boi się o poplamieniem własnego futra. Nigdzie nie chodzi bez swojej stypy oraz ochroniarza. Nie ciekawią ją przygody czy praca ,której nie znosi. Leniwa i schludna. Zachowuje się jak na damę przystało. Uważa ,że każdy ją lubi. Nie znosi Psiego Patrolu. Nie ma przyjaciół co jej nie przeszkadza.

Biografia

Suczka urodziła się 13 grudnia. Wraz z jej siostrą Blair mieszkały w Nowym Yorku. Blair została w domu jednak Tiffany została oddana do siostry jej właścicielki w prezencie. Od małego szczeniaka Tiff była leniwa i arogancka zresztą jak jej właścicielka. W wieku 2 lat rozpoczęła karierę jako aktorka i chodząca[2] reklama. Obecnie jest sławna.

Ciekawostki

  • Swoją karierę rozpoczęła od występu w reklamie psich ubranek.
  • Jej stypa składa się z: Fluffy ,Etny oraz James'a a ochroniarz nazywa się Rafael.
  • Pierwszy raz pojawiła się w odcinku: ,,Jesienny Festiwal"
  • Jest drugą najbogatszą sunią na świecie.

Galeria

Przypisy

  1. Chodzi o to ,że ta przypinką jest z diamentu.
  2. To znaczy ,że nosi biżuterię a prawie każdy chce ją mieć xd
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.