FANDOM


Opis

Sunset to kundelek. Zajmuje się urodą związaną z opalaniem na plaży. Jest żoną Malcolma. Razem są rodzicami Kiki, Adelaice, Maylo i Tyre'a. Ma siedemnaście lat.

Wygląd

Sunset to szczupła i niska suczka. Z rodzeństwa jest najniższa. Futro w głównej mierze ma w kolorze czerwono-ciemnobrązowym. Jej klatka piersiowa oraz "skarpetki" na łapach są w kolorze jasnożółty. Ogon suczki, grzywka oraz uszy Sunset są jasnobrązowe. Oczy jej są niebieskie. Często nosi jej okulary słoneczne które mają niebieskie oprawki w kształcie kwiatów. Łącząca część między nimi jest żółta.

Charakter

Sunset na co dzień jest miłą, delikatną suczką. Bardzo dba o swoich przyjaciół i o jej rodzinę. Mimo, że ma delikatną naturę nie znaczy, że Sunset nie jest żartobliwa i energiczna. Cechuje ją także chęć pomocy innym, tolerancyjność oraz wyrozumiałość. Suczka potrafi dobrze słuchać czyiś problemów oraz doradzać. Stara się rzadko narzekać. Z rodzeństwa Sunset jest najbardziej energiczna. Gdy była młodsza tryskała energią. Kiedy ma złe dni siedzi cicha, unika kontaktu albo jest markotna. Lubi poświęcić czas na pielęgnacje jej futra lecz nie przeszkadza jej pobrudzić się w piasku. Kocha mocno jej rodzeństwo oraz rodziców i jest zdolna do poświęceń. Nie lubi gdy któreś z nich jest smutne. Czasem dla żartów suczka lubi udawać chojraka. Gdy jest lato prawie co dziennie chodzi uśmiechnięta, jeszcze bardziej weselsza jest gdy są upały i można udać się na plaże. Zimą nadal podtrzymuje jej wesołą naturę, jednak ma i dni gdzie zamyśla się często. Co do Malcolma to dla pieska suczka jest bardzo czuła i romantyczna. Bardzo mocno go kocha. Stara się zawsze okazywać mu wsparcie oraz jej miłość. Nie lubi kiedy on jest smutny albo coś się mu dzieje. W takich sytuacjach robi wszystko aby psu poprawić nastrój lub upewniać się, że wszystko ok. Gotowa za niego jest oddać życie. Jeśli chodzi o jej szczeniaki to jest bardzo opiekuńcza. Za nic nie pozwoli by coś ie ik złego przydarzyło. Bardzo mocno je kocha. I gdy trzeba by było to oddałby życie za nie. Jeśli chodzi o prace Sunset to traktuje ją poważnie jak i jej obowiązki. Będzie pilnować każdego by nałożył krem z filtrem. W kwestii wrogów Psiego Patrolu suczka jest wycofana, nieufna. Woli nie atakować jako pierwsza.

Umiejętności

Sunset to szybka i zwinna suczka, która oprócz tego potrafi świetnie doradzać. Oprócz tego ma wiedzę na temat oparzeń słonecznych i z jakimi filtrami kremy stosować. Suczka jest kreatywna. Dobrze gra w Hop Hop Boogie. Potrafi surfować i dobrze grać w piłkę wodną. Suczka potrafi upiec babeczki lub inne rzeczy.

Rodzina


Strach


 1. pająki
 2. ciemność
 3. horrory
 4. węże
 5. burze
 6. kleszcze

Biografia

Sunset wraz z jej rodzeństwem urodziła się w letni poranek . Ryder był bardzo dumny ze świeżo upieczonych rodziców . Skye wraz z Rocky 'm chcieli je pewnego dnia zabrać na plażę. Po upływie 4 - tygodni rodzice szczeniąt postanowili urządzić imprezę na plaży . Był to jednak upalny i gorący dzień . Jej brat Viggo odmawiał nałożenia na niego kremu z filtrem . Sunset nie wiadomo skąd powiedziała , ze jak się nie pokremuje to się spali na Słońcu . Po tych słowach wszyscy patrzyli się na małą Sunset z otwartymi pyskami . Ryder od razu zauważył jej potencjał . Dlatego po tym zdarzeniu przeszła krótkie szkolenie w tym kierunku . I jeszcze tego samego dnia zdobyła jej odznakę .

Nie lubi


 1. Dokuczania
 2. Kłótni
 3. Wojen
 4. Kociej Katastrofy 2
 5. Kociej Katastrofy

Lubi


 1. spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi
 2. spędzać czas z Malcolm 'em
 3. opalać się na plaży
 4. bawić się z pieskami
 5. Marzyć
 6. Oglądać filmy
 7. Spaghetti

Odznaka

Jej tło jest ciemno-żółte , posiada w prawym górnym rogu pomarańczowe słońce . Nad dole jest plaża .

Pojazd

Regularny i na misje - Jest to hulajnoga z parasolką na tyłach. Ma ona także specjalny bagażnik, w którym trzyma jej plecak.

Mission Paw - jest to żółto- czarny motocykl, niektóre elementy świecą w ciemności

Sea Patrol - jest to zwykła żółta motorówka w błękitne i ciemnożółte wstawki, niektóre elementy świecą w ciemności.

Space pup - jest to żółto- biały wahadłowiec, niektóre elementy świecą w ciemności/

Jungle Pup- jest to jasnożółty quad w ciemnożółte wstawki moro.

Winter Patrol- ma wtedy żółty skuter śnieżny z zamykaną kabiną.


Strój

Regularny i na misje- nosi tylko okulary przeciwsłoneczne które mają żółte rączki, oprawki są niebieskie i w kształcie kwiatów.

Mission PAW- jest to jasnożółto- czarny hełm oraz jasnożółto czarna kamizelka w ciemnożółte wstawki, niektóre elementy świecą w ciemności.

Air Pup- jest to jasnożółto- ciemnożółty hełm, którego ciemniejszy pas zakończony z tyłu jest słoneczkiem z promykami. Jej strój do latania jest jasnożółty w ciemnożółte wstawki.

Sea Patrol- ma wtedy żółty hełm z w błękitne i ciemnożółte wstawki. Jej skafander jest żółty w błękitne i ciemnożółte pasy, niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- ma jasnożółty hełm w białe wstawki z przysłoną oraz jasnożółty skafander w białe wstawki, niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- jest to jasnożółta panama w ciemnożółte wstawki moro. Przepasana jest ona zieloną wstążką. Ma jasnożółtą kamizelkę w ciemnożółte wstawki moro. Na łapkach nosi zielone buty.

Winter Patrol- wtedy Sunset nosi ciemnożółtą czapkę z jasnożółtym obszyciem i pomponem. Kurtka jest ciemnożółta z kapturem. Kaptur ma obszycie w kolorze piaskowym. Bliżej rękawów łap oraz po środku ma jasnożółte pasy.

Mighty Pup- jest to jasnożółta maska, która ma dookoła niej promyki. Lekko połyskuje. Strój ma żółty, na klatce piersiowej widnieje ciemnożółte słońce z promykami. Większe słońce ma na plecach tyle że jest w kolorze bladożółtym. Obszycia wokół łap są ciemnożółte.Po bokach ma jaśniejsze słoneczka. Gdy aktywuje się jej moc łapy świecą na bladożółty wręcz oślepiający. Jej moc to bardzo jasne światło, wręcz oślepiające.

Soul Patrol- jest wtedy mieszanką zebry oraz rekina. Płetwę grzbietową i ogonową ma rekina, zaś ciało i nogi zebry.


Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje- różne kremy z filtrem UV, koce, parasole, lody, dodatkowe pary okularów słonecznych.

Mission PAW- w hełmie ma kamerę na podczerwień, kremy z filtrem UV, laser, parasole, koce, dodatkowe okulary słoneczne.

Air Pup- lotnia, kremy z filtrem UV, koce, parasole, butle z wodą.

Sea Patrol- napęd wodny z prędkością 100 km/h, kremy z filtrem UV, parasol, dmuchane materace wodne.

Space Pup- jet- pack 800 km/h, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne, butla z tlenem, dodatkowe butle z tlenem.

Jungle Pup- kremy z filtrem UV, koce, parasol, wiatraczek.

Winter Patrol- termos, mini grzejnik, koc termiczny, gogle przeciwśniegowe i słoneczne.

Cytaty


Cytat1 Krem otwieramy i się opalamy. Cytat2
Regularny i na misje
Cytat1 Czas się opalać! Cytat2
Mission PAW
Cytat1 Do wody w upał wskakujemy i krem zużyjemy! Cytat2
Sea Patrol
Cytat1 Już tam Sunset leci! Cytat2
Air Pup
Cytat1 Sunset w kosmosie! Cytat2
Space Pup


Cytat1 Sunset pomaga przeżyć w tropikach! Cytat2
Jungle Pup
Cytat1 Zaraz się rozgrzejesz! Cytat2
Winter Patrol
Cytat1 Potężny blask aktywowany! Cytat2
Mighty Pup
Cytat1 Czas na claro misję! Cytat2
Soul Patrol
Galeria Sunset


Hobby


 1. Opalanie się
 2. Surfing
 3. Taniec
 4. Piłka plażowa
 5. Piłka wodna
 6. Hop Hop Boogie
 7. Cukiernictwo

Dubbing

wersja angielska ( szczeniak ) - Michelle Horn

wersja polska - Joanna Jabłczyńska

wersja angielska ( obecnie i dorosła ) - Neve Campbell

wersja polska - Diana Kadłubowska

Ciekawostki


 1. Ona i Malcolm są małżeństwem .
 2. Gdy jest pochmurno, lub jest zima, Sunset lubi piec .
 3. Ma ona 54 centymetry wzrostu
 4. Jej imię oznacza dosłownie ,, Zachód Słońca ".
 5. Ona i Malcolm są rodzicami czwórki szczeniąt: Kiki, Maylo, Tyre ' ego i Adelaice.
 6. Prawie przez całe trzy miesiące ukrywała ciążę, dopiero pod koniec się przyznała, ponieważ chciała zrobić niespodziankę.
 7. Jest najmłodsza z jej rodzeństwa.
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.