FANDOM


Slend to suczka kundelka . Z pasji specjalizuję się w sprawach związanych z horrorem .

Wygląd

Suczka ma podpalny pysk,brzuch,łapy oraz końcówkę ogona który jest średniej długości. Reszta jej sierści jest brązowa. Jej na ogół sierść byłyszczy i jest długa. Ma prawę oko żółte , a drugie ,czyli lewe jest niebieskie. Jej uszy stoją . Ma brązowy nos. Ma też piegi na końcu pyszczka.

Charakter

Slend jest skryta i cicha. Z powodu że nie za bardzo lubi towarzystwo. Nie lubi gdy ktoś mówi do niej z treścią bez sensu. Często mówi ,,A co mnie to?!". Nie uśmiecha się tym bardziej płacze . Uczucia są dla jej obce. Gdy ma olśnienie i myśli sobie ,,Spróbuje tych uczuć" klasycznie się już przejechała. Nie jest marzycielką. Jak była mała nie interesowały ją sukienki i księżniczki. Patrzyła się na horrory i o mały włos nie wchodziła za ekran. Jej siostry często zaciągały ją do zabawy w modelkę, a ta tylko na je wrzeszczała .Często straszyła siostry pająkami. Teraz jej charakter jest dopisywany do chłopczyc i twardzielek . Jest spokojna i nierozbrykana. Gdy się zdenerwuje kładzie uszy i wyszczerza kły. Lowelasi są dla niej koszmarem . Nienawidzi ich. Śmieje się gdy np. jakiś chłopak zmyśla bzdety żeby zaimponować dziewczynie a ona w to wierzy. Interesuje ją historia i przez to nie była lubiana ,ale ona miała to w nosie. Cytując ,,Historia jest rzeczą którą zrozumie i polubi mądry człowiek , głupek nie zrozumie "Trzyma się tego. . Jej to wisi i się przyzwyczajiła. do tego że nazywaja ją Slend .Poznając ją zdaję się nieprzyjemna i pyskatą osobą ale jak ja poznasz to okaże się pomocna i przyjemna. Jednak skrytość jej nigdy nie przerwiesz.

Umiejętności

Jej wizytówką są ciekawe straszne historie. W tym zdolność do płynnego czytania i mówienia. Inną kwestią jest że jest silna i szybka. Skacze też nie nisko . Ma wyśmienity wzrok. Słuch jest jej niemal co specjalnością!

Rodzina

Rodzice nie znani

Fix- Młodsza siostra

Mander- Młodsza siostra

Biografia

Suczka urodziła się w drewnianym domku w lesie. 1 rok po urodziły się jej 2 siostrzyczki . Fix i Mander. Slend opiekowała się nimi.Lecz niną kwestią były zabawy. Nie chciała się z nimi bawić w modelki . ,,Ble!!!Chawt " tak zawszę kończyły się namowy. Kiedyś jej pan pokazał jej horror. Patrzyła się z ciekawością . I co dziwne nie miała koszmarów. Kiedy miała 8 lat dopuszczono ją do internetu. Zgadnijcie co oglądała . .. Kiedy poszła do szkoły bardzo lubiała historię. Nie była lubiana. Jako iż jej "koleżanki z klasy" kojarzyły tylko i wyłącznie slenderman'a z horrorem "ochrzciły " ją Slend. Ale co jak coś to cała klasa za jej plecami szła w ciemność. Tylko ona nie bojała się ciemności .Dziewczyny brzydziły się bo lubiała pająki i nadal ję lubi. Za to ona latała z nimi w ręku i straszyła nim je. Sprawiało jej to przyjemność. Gdy miała 13 lat jej rodzice w niewyjaśniony sposób znikneli, to samo z panem. Slend świetnie radziła sobie z hirarchią w jej grupie. Umiała wychować siostry . Pewnego razu gdy poszła na spacer szczeniaki z PP bawiły się piłką ta wpadła w ciemność. Ona weszła i ją wyciągnęła. A wspomiałam że tam straszyło? Weszła , zobaczył ją Ryder . Zaproponował jej zawód ale ona odmówiła . Oficjalnie została przyjęta jako spec od horrorów.

Obroża

Jest to nie obroża ale apaszka . Jest cała czarna w białe łapki .

Opowieści Creppypast


Śledzona

Powoli nastawał wieczór .Godzina 20;33,piątek. Wszyscy byli w bazie . Atmosfera była normalna . Było spokojnie . Zazwyczaj w piątki oglądaliśmy jakiś film . Tak było i dziś . Bo wielu propozycjach ostatecznie wygrał horror . Rozsiadłam się na pufie i zaczęłam oglądać . Z początku zaczęło się niewinnie. Dziewczyna przeprowadziła się do małego domku w środku lasu . Tam zapoznała się z jakimś chłopakiem i się zakochali. Po tym zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno jest horror . Wracając do filmu , nagle zaczęli znikać ludzie w tym lesie . Pomyślałam "Typowe" . Ten chłopak postanowił odwiedzić tamtą dziewczynę . Nie widzieli się z miesiąc W jej domu nigdzie jej nie było . Szukał ją wszędzie . Będąc na schodach poczuł dziwny zapach ,wręcz śmierdzący . Postanowił wejść na strych . Ujrzał tam powoli rozkładające się ciało dziewczyny. Była przypięta do ściany poprzez ręce . Miała rozszarpany brzuch i wydłubane oczy . Latały wokół niej muchy . Miała znak wycięty żyletką na ręce . Z znaku lała się krew .Tu przyznam , lekko mnie to zaniepokoiło . Ale ze względu na jej stan . Film zakończył się tym że ten morderca został złapany a chłopak trafił do psychiatryka . Po filmie zaczęłam się czuć jakoś inaczej . . Postanowiłam iść już spać . Jednak przechodząc obok schodów czułam niepokój . Moje łapy same szły na górę .Aż do strychu . Weszłam tam ... Powtarzałam sobie "Przestań ! To twój wymysł ! Tu nic nie ma " . Żeby się uspokoić obejrzałam cały strych . Nie było nic oprócz rekwizytów i rupieci . Podczas zwiedzania czuła że coś za mną chodzi . Stawia kroki .Przemyka się ... Obserwuje mnie ... Po całym przeczesaniu terenu zeszłam na dół do swojej budy . Inne pieski pozasypiały . Gdy weszłam do budy ujrzałam laleczkę która miała takie same ranny co ta dziewczyna z filmu . Powiedziałam "BARDZO ŚMIESZNE ! " ,rozległo się echo . Czułam że jestem tu tylko ja i jakaś inna ,nieznana osoba . Serce coraz szybciej biło . Okiem szukałam czegoś , sama nie wiem czego... pomocy ??. Zamarłam ... . Nagle poczułam coś na mojej łapie . To ten znak ....Ten sam ...Weszłam do budy a lalkę wywaliłam . Prawie całą noc leżałam czekając . Sama nie wiedziałam na co .... Zasnęłam po 2 godzinach . Lalki nie było.

Dubbing

Wersja Polska ~

Wersja Orginalana ~

Strach

Śmieszne ... niby co ?!

Hobby

 • Spacery po piwnicy
 • Opowiadanie i pisanie horrorów.
 • Horrory
 • Straszenie szczeniaków
 • Straszne spacery nocą po lesie

Występowanie

Piosenki

Opowiadania

Cytaty

Cytat1 CAYYYYYYYOOOOOO!!!! Cytat2
ehh

Ciekawostki

 1. Jest specjalistką w horrorach .
 2. Denerwuje ją strachliwe panienki
 3. Nikt nie zna jej imienia.
 4. Ma dwie siostry
 5. Prowadzi śledztwo jak i kiedy zaginęli jej rodzice
 6. Często wyjaśnia zagadki piesków
 7. Lubi straszyć inne pieski ich strachami
 8. W szkole nie była lubiana ale jej to nie przeszkadzało
 9. Nie jest ani ciut strachliwa
 10. Jest twardzielką i chłopczycą
 11. Niczego się nie boi
 12. W swoim życiu miała wiele ciekawych wspomnień
 13. Nie zdarzyło się że ktoś zobaczył ja płaczącą
 14. Chodzi z Cayo
 15. Jej najlepszą przyjaciółką jest Tomisa
 16. Posiada ptasznika i nazwała go Puszek

Lubi

 1. Creppypat
 2. Horror'y
 3. Pająki
 4. Straszyć innych
 5. Rozwiązywać zagadki
 6. Straszne opowieści

Nie Lubi

 1. Panienek
 2. Makijażu
 3. Gdy ktoś się boi
 4. Mamich synków
 5. Dzieci
 6. Szczeniaków
 7. Cykorów
 8. Braku strachów
 9. Robienia teori bo to modne
 10. Wszystkiego co różowe

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.