FANDOM


Slend to suczka kundla. Nie posiada oficjalnego zawodu lecz z pasji zajmuję się pisaniem kryminałów i opowiadaniem własnych strasznych historii,

Wygląd

Suczka ma beżowy pysk,brzuch,łapy oraz końcówkę ogona który jest średniej długości. Reszta jej sierści jest brązowa. Jej na ogół sierść błyszczy i jest długa. Ma prawe oko żółte , a drugie ,czyli lewe jest niebieskie. Jej uszy stoją poza lewym uchu które jest lekko opadnięte. Ma brązowy nos. Ma też piegi na końcu pyszczka.

Charakter

Slend jest skryta i cicha. Z powodu że nie za bardzo lubi towarzystwo. Nie lubi gdy ktoś mówi do niej z treścią bez sensu. Często mówi ,,A co mnie to?!". Nie uśmiecha się tym bardziej płacze . Uczucia są dla jej obce. Gdy ma olśnienie i myśli sobie ,,Spróbuje tych uczuć" klasycznie się już przejechała. Nie jest marzycielką. Jak była mała nie interesowały ją sukienki i księżniczki. Patrzyła się na horrory i o mały włos nie wchodziła za ekran. Jej siostry często zaciągały ją do zabawy w modelkę, a ta tylko na je wrzeszczała .Często straszyła siostry pająkami. Teraz jej charakter jest dopisywany do chłopczyc i twardzielek . Jest spokojna i nierozbrykana. Gdy się zdenerwuje kładzie uszy i wyszczerza kły. Lowelasi są dla niej koszmarem . Nienawidzi ich. Śmieje się gdy np. jakiś chłopak zmyśla bzdety żeby zaimponować dziewczynie a ona w to wierzy. Interesuje ją historia i przez to nie była lubiana ,ale ona miała to w nosie. Cytując ,,Historia jest rzeczą którą zrozumie i polubi mądry człowiek , głupek nie zrozumie "Trzyma się tego. . Jej to wisi i się przyzwyczaiła. do tego że nazywają ją Slend .Poznając ją zdaję się nieprzyjemna i pyskatą osobą ale jak ja poznasz to okaże się pomocna i przyjemna. Jednak skrytość jej nigdy nie przerwiesz.

Umiejętności

Ma bardzo dobrą pamięć . Potrafi opowiadać różne historie . Nie tylko te przerażające oraz straszne . Posiada wyśmienitą wytrzymałość . Psychiczną jak i fizyczną

Rodzina

Rodzice nie znani

Fix- Młodsza siostra

Mander- Młodsza siostra

Biografia

Przyszła na świat w drewnianym domku w samym środku lasu . Parę lat po jej narodzinach urodziły się jej dwie młodsze siostry . Bliźniaczki , Fix oraz Mander . Jej rodzice w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęli . I opiekę nad bliźniaczkami sprawowała Slend z właścicielem . Gdy siostry podrosły zaczęły interesować się typowo dziewczęcymi zajęciami . Urządzaniu pokazów mody czy projektowaniu ubrań . Suczka nie była chętna do udziału w zabawach . Wolała czytać książki i siedzieć samemu . Czytała głównie kryminały i horrory . Lubiła poczuć od czasu do czasu dreszcz mrocznych historii . Powoli przeradzało się to w pasję . Sama składała straszne historie . Czytała o miejskich historiach i legendach . Głównie interesowały ją te straszne . Lubiła chodzić po opuszczonych miejscach . Gdy byłą już starsza przeprowadziła się z właścicielem do Zatoki Przygód . Pewnego razu napotkała Psi Patrol i opowiedziała miejskie legendy i w ogóle . Nie dostała zawodu lecz została przyjęta . Została przyjacielem PP.

Obroża

Jest to nie obroża ale apaszka w kolorze czarnym

Dubbing

Wersja Polska -? Wersja Orginalana - ?

Strach

 • Nie ma

Hobby

 • Spacery po piwnicy
 • Opowiadanie i pisanie horrorów.
 • Horrory
 • Straszenie szczeniaków
 • Straszne spacery nocą po lesie
 • Czytanie
 • Literatura zagraniczna

Cytaty

Cytat1 CAYYYYYYYOOOOOO!!!! Cytat2
ehh

Ciekawostki

 1. Nie posiada zawodu w PP lecz jej pają są horrory wszelkiego rodzaju
 2. Nikt nie zna jej prawdziwego imienia. Obecnie nazywają ją Slend na cześć pewnej miejscowej legendy
 3. Ma dwie młodsze siostry
 4. Próbuję się dowiedzieć co stało się z jej rodzicami
 5. Czasami lubi straszyć innych ich lękami
 6. Raczej sama nie ma żadnych fobii i lęków
 7. Chodzi z Cayo
 8. Jej najlepszą przyjaciółką jest Tomisa
 9. Posiada ptasznika i nazwała go Puszek
 10. Uwielbia mitologię słowiańską

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.