Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Sherda jest suczką rasy Border Collie i zawodu jest pielęgniarką. Sherda jest w wieku dwudziestu lat. Także jest mamą Fuerga i dziewczyną Jack'a.

Wygląd

Sherda ma w dużej mierze szare futerko. Jednak pojawiają się na nim różnej wielkości białe łaty. Dość dużą ma na prawie całej twarzy. Na łapach nosi białe "skarpetki". Zaś od doły klatki piersiowej po całe podbrzusze rozciąga się biała łata. Jej spód ogona także jest biały. Oczy ma niebieski.

Charakter

Sherda to spokojna, miła i empatyczna suczka. Cechuje ją duże przywiązanie do społeczności w jakiej się znajduje. Oddana temu co robi. Ma dużo cierpliwości, naprawdę dużo. Często ta cecha przydaje jej się. Sherda jest bardzo rodzinna. Ciepła atmosfera to jej priorytet. Lubi mieć pewność, że ktoś jest zadbany. Bezpieczeństwo innych stawia nad swoje. Nie jest entuzjastką przygód, adrenaliny. Uważa je za zbędne. Woli kiedy każdy jest bezpieczny. Świetnie potrafi słuchać. Suczka jest wrażliwa, ale sama uważa to za swój atut. Dużą uwagę przywiązuje do wykonywania rzeczy krok po kroku. Nie chce pomijać pozostałych kroków, nawet jak jest takowa możliwość. Pod tym względem jest uparta. Kiedy widzi, że ktoś choruje lub jest poszkodowany jako pierwsza biegnie na pomoc. Jest skromna, przez co nie chwali się swoją wiedzą zbytnio. Jest mądra, umie doradzić. Sherdę cechuje bardzo duża opiekuńczość. Nie zostawi żadnego pacjenta. Jej spokojna natura może być mylna, jeżeli ktoś zaatakuje tych, których ona ma blisko swojego serca. Staje w ich obronie niczym lwica. Zrobi wszystko by ich uratować. Wtedy jest bardzo stanowcza. Nie przeszkadza jej samotność, ale preferuje jednak spędzać czas w towarzystwie Fuergo i Jack'a. Obydwojga kocha całą sobą. Dla nich zawsze będzie bardzo czuła. Akcentować będzie jej emocje w ich kierunku. Dba o nich, jeśli trzeba oddałaby życie za ową dwójkę. Dla Fuergo stara się być jak najlepszą mamą. Bardzo chętnie mu pomoże. Nie pozwoli by stało się mu coś złego. Ma z nim bardzo silną więź. Jeśli chodzi o Jack'a to pies jest z jej marzeń. Przy nim staje się romantyczna. Kocha z nim żartować. Z ogromnym zainteresowaniem słucha historii o jego przygodach, mimo, że zawsze gdy ten mówi o niebezpiecznych, skarci go za nierozwagę, ale tylko dlatego, że się martwi. Ogromnie docenia, traktuje on Fuergo jak własnego syna. Suczka zawsze to podkreśla. Ma jednak swoje humorki. Gdy ma gorszy dzień umie wyolbrzymiać sprawy. Do jej negatywnych cech należy zbyt pochopne osądzanie. Suczka także bywa naiwna, ale nad tą cechą mocno pracuje. Jeżeli chodzi o wrogów Psiego Patrolu to podchodzi do nich z dużą rezerwą. Nie lubi ich, owszem, ale gdyby któremuś stała się krzywda a ona była w pobliżu to i jemu pomoże. Woli nie wchodzić z nimi w interakcję. Czasem sama nie wiedziałaby co powiedzieć. Ale lepiej niech nie zaatakują jej bliskich, bo wtedy suczka stanie do walki, gdzie jest odważnym oponentem.

Umiejętności

Sherda bardzo dobrze potrafi zapamiętywać świetnie różne rzeczy. Ma dar do postępowania z pacjentami. W wykonywaniu zastrzyków jest bardzo precyzyjna.

Rodzina

Odznaka

Jest to przezroczysta strzykawka na ciemno - turkusowym tle .

Strój

Na misje i regularny - jest to turkusowy czapka pielęgniarek z czerwonym krzyżykiem i turkusowy fartuch

Mission Paw - jest to czarno - turkusowy hełm z czarno - turkusowym strojem , niektóre elementy świecą w ciemności

Air pup - jest to turkusowy hełm zakończonym jasno - błękitnym krzyżykiem i turkusowy strój z jasno - błękitnymi wstawkami

Sea Patrol - jest to turkusowo - żółty hełm wraz z turkusowo żółtym strojem , niektóre elementy świecą w ciemności

Space pup - jest to biało turkusowy hełm wraz z biało turkusowym strojem , niektóre elementy świecą w ciemności


Pojazd

Regularny i na misje - jest to turkusowa karetka pogotowia mimo , że nie jest lekarzem

Mission Paw - jest to czarno - turkusowy motocykl , niektóre elementy świeca w ciemności

Sea Patrol - jest to turkusowo - żółta motorówka , niektóre elementy świecą w ciemności

Space pup - jest to biało - turkusowy wahadłowiec

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje - strzykawka , termometr , prześwietlenie , leki , bandaż , koc termiczny , zestaw igieł , stetoskop

Mission Paw - prześwietlenie , termometr , gogle termowizyjne , koce termiczne , leki

Air pup - skrzydła , które lecą 500 km / h

Sea Patrol - napęd wodny , prześwietlenie , strzykawka , gogle wodne

Space pup - przysłona , silniczek , jet - pack 200 km / h , strzykawka , butla z tlenem , dodatkowa butla z tlenem , strzykawka , leki , termometr , prześwietlenie


Ciekawostki

 1. Ma 53 centymetrów wzrostu
 2. Pochodzi z innego wymiaru
 3. Pierwszy raz pojawiła się w opowiadaniu: "Strażnicy Ziemi"
 4. Fuergo to jej syn.
 5. Była zakochana w Tofik’u, ale to przez krótki okres czasu.
 6. Jest zakochana na zabój w Jack’u i są zaręczeni.
 7. Jest pierwszą pielęgniarką w Psim Patrolu.
 8. Jej typ osobowości to: ISFJ.

Strach

 1. Wojna
 2. Burze
 3. Horrory
 4. Petardy
 5. Duchy


Lubi

 1. Spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi
 2. Spędzać czas z Jack 'em
 3. Bawić się
 4. Oglądać filmy
 5. Zabawy na świeżym powietrzu
 6. Pomagać
 7. Spokój

Nie lubi

 1. Wojen
 2. Poniżania
 3. Adrenaliny
 4. Gdy nie ma Jack ' a
 5. Smutku syna.
 6. Wrogów PP.

Dubbing

wersja angielska - Ravenwing VA

wersja polska - Anna Gajewska


Hobby

 1. Surfing
 2. Nurkowanie
 3. Pływanie
 4. Piłka nożna
 5. Siatkówka
 6. Hop hop Boogie 6


Cytaty

 • ,, Nigdy się nie bój , Sherda jest tu ! " - gdy wyrusza na misje
 • ,, Idę na misje szpiegowską z strzykawką ! " - Mission Paw
 • ,, Nurkuję wraz z zastrzykami ! " - Sea Patrol
 • ,, Ratuję niebo ! " -Air pup
 • ,, Sherda ratuje kosmonautów ! " - Space pup


Biografia

Sherda urodziła się w innym wymiarze, gdzie dorastała. Gdy rozpętała się wojna wyszkoliła się jako pielęgniarka i pomagała rannym tak poznała Jackosn'a i Tetradi. Zostali parą. Kilka miesięcy później urodziła im syna. Kilka lat później poznała PP i przeniosła się z nimi.

Galeria Sherdy

Advertisement