Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Scourge jest samcem rzadkiego Czarnego Kojota oraz wojownikiem w Stadzie Coyoto. Ma trzydzieści pięć lat. Jest zakochany w Taris, są parą.

Wygląd

Scourge jest cały czarny. Posiada jasnoniebieskie oczy, że można powiedzieć, że lodowe. Ma spojrzenie przenikliwe. Nosi bliznę na barku. Jego kły jak i łapy są wiecznie umorusane w krwi. Nie wspominając, że są śmiertelne. Samiec jest trochę wychudzony. Ma wysunięte pazury, które jak na Kojota są nawet długie.

Charakter

Scourge jest wyciszony, niezbyt wiele mówi. Jednak jak się odezwie, to członkowie jego stada wiedzą, że ma naprawdę coś ważnego do przekazania. Kojot jest bardzo nerwowy. Często działa na impulsie. Łatwo można go sprowokować. Wierzy, że jego wartości i Stada Coyoto są jedynymi prawdziwymi. Dlatego traktuje tych co ich nie podzielają jako gorszy sort. Gdy czegoś potrzebuje to samiec Kojota robi się bardzo miły. Naprawdę odbiega od swojej tradycyjnego wyciszenia i oziębłości. Jest dość dobrym manipulatorem. Kiedyś ktoś wchodzi mu w drogę i skutecznie uniemożliwia osiągniecie celu Scourge w różnoraki sposób usuwa takiego psa czy osobę z jego życia. W walkach Kojota cechuje brutalność. Nie ma litości dla swoich oponentów. Jest bardzo lojalny w stosunku do swojego stada. Wszystko robi w swoim i ich imieniu. Ufa im bardzo mocno. Są jedyną grupą, której ufa. Nigdy nikomu innemu nie zaufa. Sam nazwałby siebie zdrajcą, gdyby to zrobił. Nie okazuje wylewnie swoich uczuć. Zdecydowanie można powiedzieć, że jest zimny. Jednakże to nie oznacza, że nie kieruje się nimi podczas podejmowania decyzji głównie to są złość i nienawiść. Miłość odczuwa tylko i wyłącznie do Taris, która jest mu bardzo bliska. Jedyny Kojot przy, którym okazuje uczucia, nawet te pozytywne. Nie jest on wylewny, jednak zdecydowanie zaszczyca samicę Kojota tym "przywilejem". Dba o nią jak tylko się da. Zrobi wszystko, aby nic lub nikt jej nie zagroziło. Wtedy Scourge będzie głodny zemsty. Będzie szukał okazji, aby ją wypełnić. Idealnie rozumie się z Taris. Podziwia w niej jej chytrość. Skrycie obawia się, że może jej się przytrafić krzywda. Ma z nią bardzo silną więź emocjonalną. W grupie zawsze odnosi się z największym szacunkiem do Vhiliam. Wszystkie jego polecenia wykonuje bardzo skrupulatnie. Jest mu bardzo wdzięczny za przyjęcie go to stada. Jest dla niego wzorem oraz niczym brat. Mając gorszy dzień Scourge staje się albo skrajnie wyciszony albo skrajnie impulsywny. Jednak nigdy nie będzie się wyżywał na członkach Stada Coyoto. Ma do nich zbyt duży szacunek by to zrobić. Dlatego najczęściej wszystkie swoje frustracje wylewa, albo na ofiary lub przypadkowe psy bądź Kojoty. Jest inteligenty, szybko się uczy. Nie ma problemów w egzekwowaniu oczekiwanych przez niego reakcji. Woli trzymać się reguł niż pozwalać sobie na kreatywność. W walce bardzo często drwi z wrogów. Jego niezawodną broń często zostawia na sam koniec walki, lub gdy jest w potrzasku. Nigdy nie odkryje wszystkich kart na wierzch od razu. Nienawidzi Psiego Patrolu, wyraża się o nich z dużą kpiną. Często są przedmiotem jego docinek. Przyrównuje ich do swojej rodziny, nędzni, słabi, takowi zasługują na własną zagładę. Wszystko co może im zaszkodzić lub ich przyjaciołom wprawia go w zadowolenie.

Umiejętności

Scourge to drugi najsilniejszy Kojot w stadzie. Tak samo jak i pod względem szczęk. Nawet jest i szybki. Posiada najostrzejsze kły w stadzie, które są jego niezawodną bronią w walce.

Dubbing


 • wersja angielska- Denis Leary
 • wersja polska- Piotr Fronczewski

Biografia

Scourge urodził się na Dzikim Zachodzie, gdzie z rodzeństwa był najstarszy. Była to bardzo liczna rodzina. Często poświęcano mu najmniej uwagi, uważając, że skoro jest najstarszy to może się sobą zająć. Rodzeństwo było liczne i młodsze od niego, przez to nie spędzali z nim czasu. Całą uwagę rodzice Kojota poświęcali jego licznemu rodzeństwu. Był odtrącany, czuł, że dla innych nic nie znaczy. Przysiągł sobie, że pewnego dnia przypomni im o sobie. Zaplanował ucieczkę gdy jego rodzeństwo z drugiego miotu będzie miało urodziny. Zgodnie z planem tego dnia uciekł. Podczas biegu napotkał Stado Coyoto. CDN

Cytaty

Cytat1.png Heh...uważasz, że Stado Coyoto to banda wychudzonych Kojotów? A co jak powiem Ci, że zaraz jeden z tych wychudzonych Kojotów zatopi swoje kły w Twoim gardle zanim mrugniesz okiem? Cytat2.png
Do wroga
Cytat1.png Na prawdę??!! .... To teraz zginiesz!!! Cytat2.png
Podczas ataku
Cytat1.png Nigdy na mnie nie zwracali uwagi...zawsze woleli moich braci i siostry, którzy według nich byli tacy grzeczni... Cytat2.png
Gdy mówi o swojej rodzinie
Cytat1.png Jeśli Taris zrobisz cokolwiek, to cię znajdę a gdy będziesz się tego najmniej spodziewał rozszarpię! Ale nie martw się...będziesz ginąć w męczarniach. Cytat2.png
Jeśli ktoś chce zagrozić Taris
Cytat1.png Stado Coyoto nie jest złe! To Wam się wydaje złe! Gdyby nie oni, nie byłbym kim teraz jestem! Cytat2.png
Cytat1.png Wszystko ok kochanie? Bo jak nie to możemy potraktować ją temperaturą. Cytat2.png
Do Taris w odcinku "Mighty Pups: Charged Up: Pieski i ostateczna bitwa"


Relacje z stadem

Vhiliam - lubi go i szanuje. Wiernie wykonuje jego rozkazy.

Whilia - podkochiwał się w niej, bardzo ją lubi.

Taris - Jest w niej zakochany. Przyjaciółka. Nie wie, że odwzajemnia jego uczucia.  Są parą. Kocha ją bardzo mocno, jest w stanie zginąć dla niej.

Lubi


 1. Widzieć krew wroga.
 2. Spędzać czas z Taris.
 3. Walczyć.
 4. Uprzykrzać wrogom życie.
 5. Chaos.
 6. Krew.
 7. Bitwy.
 8. Strach wroga.
 9. Walka bo stronie jego stada.
 10. Uprzykrzać życie Team'owi Flurr.
 11. Uprzykrzać życie Psiemu Patrolowi.

Nie lubi


 1. Wrogów.
 2. Wygranej wrogów.
 3. Psiego Patrolu.
 4. Przyjaciół Psiego Patrolu.
 5. Drużyny Flurr.
 6. Wrogów Psiego Patrolu.
 7. Harmonii.
 8. Braku rozlewu krwi.
 9. Gdy Taris jest smutna.
 10. Gdy Taris odniosła poważne obrażenia w walce.

Hobby


 1. Walki.
 2. Bieganie.
 3. Zapasy.
 4. Uprzykrzanie wrogom życia.
 5. Polowania.

Strach


 1. Taris może stać się naprawdę coś złego.

Ciekawostki

 1. Ma 60 cm wzrostu.
 2. Jest rzadką odmianą Kojota, ponieważ to Kojot Czarny.
 3. Jest bardzo brutalny.
 4. Ma przenikliwe oczy.
 5. Jego łapy i zęby są zawsze w krwi.
 6. To drugi najsilniejszy Kojot w stadzie.
 7. Ma najostrzejsze kły i pazury w stadzie.
 8. Jest zakochany w Taris, nie wiedział, że ona odwzajemnia jego uczucia.
 9. Ma bliznę na barku, którą zdobył w walce z innym Kojotem o pozycję w Stadzie Coyoto.
 10. Podkochiwał się w Whilii.
 11. Kiedyś gdy Taris odniosła poważne obrażenie w walce, siedział przy niej tyle nocy aż wyzdrowiała.
 12. Jego jedynym strachem jest to, że Taris może coś się naprawdę złego stać.
 13. On i Taris są parą.
 14. Vhiliam jest dla niego jak brat. Scourge sam uważa, że nigdy by nie zdradził by jego oraz Stada Coyoto, gdyż dużo dla niego zrobili.
 15. Gdy działa na niego meteor, mocą Scourge'a jest temperatura. Może wtedy też wytwarzać on lód.
 16. Kojot od młodości był wychodzony.
 17. Ma problemy z kontrolą gniewu.

Galeria Scourge 'a

Advertisement