Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Scarlet to nastoletnia suczka rasy Shalom Shepherd. Pochodzi z innego wymiaru, tego co Tetradi. Ma brata, bliźniaka, o imieniu Ethan, który jest od niej starszy o parę sekund. Mieszka w bazie Psiego Patrolu. W Psim Patrolu nie pełni zawodu. Suczka jest zakochana po uszy w Stevie choć może temu zaprzeczać. Posiada parę mocy.

Wygląd

Scarlet ma w większości ciemn-beżowe futerko. Które w dotyku jest miękkie. Na łapach nosi ciemno-białe skarpetki. Nosek ma ciemnoszary. Na głowie ma oprócz środkowej części twarzy rudą łatę, ciągnącą się aż po plecy i spód ogona. Na oczach nosi czasem złoty lub bordowy cień do powiek.

Charakter

Na co dzień suczka jest miła, przyjazna, odważna, lojalna, pomocna czasem zabawna. Bardzo lub spędzać czas na dworze o każdej porze roku. Kiedy przychodzi co do czego nie boi się walczyć. Jest na wpół twardzielką. Nie straszna jej adrenalina, wyzwania, sporty ekstremalne. Ani zabawa w błocie. Jednak czasem lubi założyć makijaż i nie przeszkadza jej zbytnio towarzystwo suczek, kiedy mówią o kosmetykach itp. Stara mieć się z każdym pieskiem z ekipy Psiego Patrolu i ich przyjaciół bardzo dobre kontakty. Czasem może być nie przyjemna. Zdarza się to zazwyczaj gdy ma zły dzień. Co do jej brata to bardzo go kocha! Chętnie z nim spędza czas, oddałaby za niego życie. A co do jej miłości Steve'a to stara się to ukryć, choć czasem ciężko to jej wychodzi. Czasem woli unikać z nim kontaktu sam na sam. W głębi to bardzo go kocha i zaprząta jej myśli. Gdyby trzeba było mogłaby poświęcić dla niego życie. Co do wrogów Psiego Patrolu to nie znosi ich! Porozrywałaby ich na strzępy gdyby za daleko przekroczyli granicę! Często w ich towarzystwie odnosi się do nich wyniośle, oschle i sarkastycznie.

Umiejętności

Suczka dobrze skacze w dal jak i wzwyż. Jest silna, ale nie najsilniejsza. Dobrze siebie kamufluje. Ma talent do surfingu. Ogólnie to ma dużą wydajność, więc długo może pozostać w ruchu. W Psiu-Fu ma czarny pas.

Rodzina

 • Awi- mama.
 • Donn-tata.
 • Ethan- brat. Starszy od niej o parę sekund.

Dubbing

 • wersja angielska- Kerry Condon.
 • wersja polska- Lidia Sadowa

Biografia

Suczka urodziła się w innym wymiarze, kilka sekund po jej bracie, Ethan'ie. Obaj dorastali w bardzo kochającym domu. Pewnego dnia oboje odkryli, że urodzili się z mocami. Szczęście nie trwało długo gdyż wybuchła na dniach wojna. Obaj musieli iść do wojska by walczyć. Poznała wtedy także i Steve'a, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia, a on w niej. Ciężko było, jednak wygrali wojnę. Postanowili, że po wojnie zamieszkają w lesie przy jeziorze. Jednak pewnego razu pewien pies, porwał ją. Na ratunek pospieszył jej brat z miłością, jednak zjawili się także legendarni Strażnicy Ziemi. Po uratowaniu jej, ona z jej bratem postanowili wrócić z nimi do domu.

Moce

Telekineza

Potrafi przenosić przedmioty, albo osoby lub pieski za pomocą umysły. Czasem też aby je przenieść bez dotyku daje charakterystyczny układ . Gdy uaktywnia jej się wokół łap suczki pojawia się czerwona poświata, z bordowym zabarwieniem. A oczy przybierają barwę lekkiej czerwieni.

Latanie

Potrafi też latać. Wystarczy że o tym pomyśli. Potrafi ,,wybić" się i wtedy może latać. Potrafi latać z różną prędkością.

Super-bieg

Umie bardzo szybko biegać. Rzadko używa tej mocy, jednak jej używa. Zwłaszcza gdy czasem pomaga pieskom na misjach. Potrafi osiągnąć nawet prędkość światła, jednak zazwyczaj jej nie osiąga, gdyż po osiągnięciu suczka staje się bardzo zmęczona.

Lubi

 1. Spędzać czas ze Steve'em, Ethan'em, Psim Patrolem i ich przyjaciółmi.
 2. Przygody.
 3. Dobro.
 4. Boże Narodzenie.
 5. Sylwester
 6. Walentynki.
 7. Wielkanoc.
 8. Lato.
 9. Wycieczki.
 10. Zapach grilla.
 11. Nocne powietrze.
 12. Steki.
 13. Pizza.
 14. Lody.
 15. Szczerość.
 16. Słoneczną pogodę

Nie lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu.
 2. Zła.
 3. Kłamstwo.
 4. Gdy Steve jest w tarapatach.
 5. Gdy Steve jest smutny.
 6. Gdy Ethan ma kłopoty.
 7. Gdy Ethan jest smutny.
 8. Oszustów.
 9. Niezaradności.
 10. Nudy.
 11. Mrozu
 12. Deszczowej pogody.
 13. Hot- dogi.
 14. Zapach farby.

Hobby

 1. Trenowanie skoków
 2. Siłowanie się.
 3. Surfing
 4. Psiu-Fu
 5. Windsurfing.
 6. Hop Hop Boogie

Strach

 1. Strata Ethan'a, Psiego Patrolu i Steve'a.

Ciekawostki

 1. Suczka jest bardzo rzadką rasą psa, ponieważ to Shalom Shepherd.
 2. Ma 60 cm wzrostu.
 3. Jest młodszą o parę sekund siostrą Ethan'a.
 4. Suczka jest zakochana po uszy w Steve'ie.
 5. Ona i jej brat pochodzą z innego wymiaru.
 6. Posiada parę mocy.
 7. Do jej mocy należą telekineza, super-bieg oraz latanie.
 8. Nosi makijaż.
 9. W Psiu-Fu ma czarny pas.
 10. Umie bardzo dobrze surfować.
 11. Debiutuje w odcinku:"Strażnicy Ziemi: Wzrastająca Ciemność".

Galeria Scarlet


Advertisement