FANDOM


Opis

Mortica Schantal Xardes (dla rodziny, przyjaciół i bliższych znajomych po prostu Mortica lub Schantal) przedstawia się jako Scared Schantal. Większość Psiego Patrolu nie zna jej pełnego imienia. Jej zawód to magik. Wszyscy myślą że używa sztuczek, jednak jest uzdolniona magicznie, gdyż na Schantal została zesłana klątwa, przez którą jest powiązana z duchami i demonami.

Wygląd

suczka jest niska i chorobliwie chuda. Jej futro jest białe. Ma dość długą czarną grzywkę, którą zasłania prawie całe lewe oko. Ma czerwone oczy, które są zawsze pomalowane na czarno.

Charakter

Mortica jest strasznie tajemnicza. Prawie wogóle się nie odzywa. Uśmiecha się tylko gdy jest sama z Delgado. Uwielbia horrory, a jej sztuczki są przerażające. Uwielbia nimi straszyć innych. (Np. wchodzi do pudła, ktoś to pudło otwiera i jej nie ma . Nagle pojawia się za drugą osobą, albo robi komuś zdjęcie, a obok tego kogoś na zdjęciu jest ona) nie cierpi szczeniaków. Przez jej klątwę uzyskała straszne magiczne moce, a przez nie sama stała się creepy. Jest strasznie wredna i chamska. Jeśli już coś powie, to nie raz przygada tak, że się przez jakiś czas nie otrząśniesz. Częsta gada bez sensu i wygaduje różne przerażające rzeczy. Wiele osób jej się boi a niektórzy uważają ją za psychopatkę. Gdy występuje na scenie publiczność się modli aby nie wyciągnęła danej osoby na scenę. W dużym skrócie:

Jest bezczelna, przerażająca, nieprzewidywalna, wytrwała, odważna, agresywna, fałszywa, obojętna, niecierpliwa, mimo wszystko spokojna. Dla przyjaciół (bliskich znajomych rzadko kiedy) jest lojalną, zabawną,miłą i zawsze uśmiechniętą suczką na którą zawsze można liczyć.

Umiejętności

Scared Schantal jest szybka i silna, jednak to nie są jej najmocniejsze cechy. Potrafi przesuwać rzeczy wokół niej, teleportować się na małe odległości, np. ma przykrytą kartkę, na jej rządanie ktoś pomyśli o jednej rzeczy której się boi. Potem gdy wyciągnie kartkę strach danej osoby jest na niej napisany. Robi komuś zdjęcie, a za tym kimś na zdjęciu jest ona. Swojego pluszowego miśa potrafi na jakiś czas przemienić w prawdziwego psa, na zamkniętej gdzieś tablicy potrafi coś napisać, lewitować i jeszcze więcej, ale nie chce mi się pisać.

Strój

zawsze ma potarganą czerwoną (na zdjęciu w galerii) lub czarną potarganą sukienkę. Nie ma plecaka gdyż jest jej nie potrzebny. Na jakieś przyjęcia zawsze ma swoją czerwoną sukienkę. Nigdy nie założy innej gdyż nie cierpi się stroić. Czasami po prostu chodzi w swojej ulubionej sukience, nieraz trzymając w zębach potargane to miśka.

Pojazd

zwykłe białe auto (przypominające auto Chase'a) poobklejane różnymi strasznymi (dla niektórych) naklejkami w kolorze czerwonym i czarnym.

Ciekawostki

  • Ma miśka który towarzyszył jej od urodzenia, przez co teraz jest brudny i potargany
  • Zesłali na nią klątwę przez którą jest powiązana z duchami i demonami oraz przez którą uzyskała magiczne zdolności.
  • Jej prawdziwe imię to Mortica Schantal Xardes, jednak przedstawia się jako Scared Schantal i prawie nikt z PP nie zna jej prawdziwego imienia.

    Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.