Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Sage-Jest pieskiem rasy Owczarek Niemiecki. Trochę spokrewniony z wilkiem ,co wytłumacza jego wzrost. Ryder dał mu odznakę strażaka. Jest mężem Aurory

Charakter

Sage jest pieskiem bardzo odważnym. Uwielbia przygody i adrenalinę. Pomaga innym ,z wielką chęcią. Dla obcych jest na początek oschły i odpowiada sarkastycznie ,jednak gdy bardziej się go pozna okaże się świetnym kumplem. Dla przyjaciół jest miły i sympatyczny. Niestety łatwo jest go zdenerwować wtedy jest porywczy ,i bezlitosny. Co do wrogów to jest w stanie zaatakować ,jest bezlitosny i sarkastyczny ,lubi się wywyższać. Dla Aurory jest potylny i romantyczny. Kocha ją na zabój i jest w stanie poświęcić dla niej życie. Nigdy się nie poddaje ,nie lubi samotności. Jest luzakiem ,i bardzo lubi żartować ,ale nie w nieodpowiednich sytuacjach. Jako ojciec bardzo dba o swoje dzieci. Pragnie by były szczęśliwe. Jest jednak tym bardziej surowym rodzicem. 

Umiejętności

Sage jest bardoz silny ,dorównuje Valce i Itani. Ma silne szczęki i ostre kły. Dobrze rozwiązuje najtrudniejsze zagadki. Potrafi umiejętnie gasi pożar. Obmyśka syper plany. Wchodzi na drzewa. Skacze wysoko na 3 m. Umie się wspinać po górach. Bardzo szybko biega ,najszybciej z całego psiego patrolu.

Na misję

Sage podczas regularnej misji nosi na sobie zieloną kamizelkę z kaskiem tego samego koloru. Jego plecak wyposażony jest w działka wodne oraz mini gaśnice i wyciągarkę.

Ciekawostki

  • On i Aurora są małżeństwem.
  • Nie lubi Ray. Twierdzi, że to przez nią Cia nie ma łapy lub zataiła fakt o niepełnosprawności córki przed nimi.

Dubbing

Wersja Oryginalna-

Wersja Polska-

Galeria

<tabber> |-| Mojego Autorstwa=

|-|Od Innych=

Advertisement