FANDOM


Roza-(Właściwie Rozalia ,dla Crash'a i Fio Roz) Przywódczyni Odziału Fenn. Samica Fenka Pustynnego ,ma 16 lat.


Charakter

Samica jest na codzień opanowana i skupiona na wypełnianiu obowiązków. Nie lubi gdy przeszkadza jej się w wielu rzeczach. Jest typem samotnika ,do szczęcia nikt nie jest jej potrzebny. Dba o swój odział ,jak o swoją rodziną. Pomaga im jak tylko może ,stara się być dla nich dobrym przywódc. Niestety niezauważa tego ,że uważają ją za świetną "Alphę" to ona wątpi w to ,że nim wogóle jest. Bardzo odważna i sprytna. Często aby zdezorientować wroga odpowiada zagadkami. Czasami jest oschła ,przygnębiona. Potrafi wydrzeć się nawet na innego Fenka. Jeżeli coś zagraża jej bliskim staje się bezlitosna. Nieznosi rutyny ,musi się wyszaleć. Lubi wygłupy i jest dobrą kumpelą. Niepopiera dziewczęcych spraw ,jednak gdy trzeba jest w stanie założyć coś na siebie ,ale staje się to dla niej ograniczeniem. Raczej nie interesuje się miłością i odtrąca zaloty innych.

Umiejętności

Roza jak na przywódcę przystało ,jest najsilniejsza z całego odziału. Dzięki swoim nadzwyczajnie ostrym kłom ,to ona często chodzi na polowania. Ma silne szczęki ,i jest bardzo mądra. Umie dowodzić odziałem. Dzięki swojemu ojcu poznała wiele sztug walki co przydaje jej się. Jest bardzo szybka i zwinna. Ma ostre pazury umożliwiające wspinanie jej się na wydmy,góry czy drzewa.

Biografia

Roza urodziła się w lesie. Jej matka była akurat wieziona w skrzyni dl zoo. Nie chciała ,aby córka slędziła w zamknięciu całego życia ,dlatego poprosiła jej ojca by ją zabrał. Niestety matki już nigdy więcej niewidziała. Zamieszkała z ojcem na pustyni. Jej tata był przywódcą odziału Fenn. Mała zawsze marzyła aby tam się dostać. Ciężko trenowała ,ojciec widząc w niej potencjał trenował córkę na przyszłą Alfę. Gdy Roalia tak dorastała stawała się coraz silniejsza i sprytniejsza. Niestety wybuchła bitwa gdzie król fenków i jej ojciec zostali zabici. Roza była rozpaczona ,lecz z dumą i chęcią upamiętnienia ojca przyjęła stanowisko alfy odziały Fenn. Okazało się ,że jest bardzo dobrą przywódczynią. Kilka lat później dowiedziała się o Psim Patrolu poznała go (To w moim nowyn opowiadaniu i prosze nieumieszczać żadnego Fenka w waszych opowiadaniach!). Była wrogo do niego nastawiona ,ale zmieniła zdanie gdy to oni pomogli Fio. Nie należy do niego ale mają kontkat.

Dubbing


Wersja Polska-Edyta Górniak

Wersja Oryginalna-Angelina Jolie

Ciekawostki

  • Jest jak na Fenka bardzo silna ,to dzięki kilku letnim ciężkim treningom.
  • Na drugie imię ma Ariadna ,i w sumie pozwala mówić na siebie Aria ,lecz tylko bliskim i przyjaciołom.
  • Zakochany jest w niej Sand i Crash ,jednak żadnego z nich nie kocha.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.