FANDOM


Cytat1 Eluwina jesieniary czasami będę tu wpadać Cytat2
Kiedyś to zniknie

Raymond - Zdrobniale Ray. Suczka mieszaniec border collie i kundla. Policjantka powietrzna. Poza pracą lubi pograć i dobrze zjeść.

Wygląd

Charakter

Suczka ma bardzo dziwny charakter. Zależy on głównie od pory dnia. Jednak zazwyczaj jest tą zabawną psiną z bananem na pyszczku.Zabawną dlatego, że ma bardzo dziwne poczucie humoru, które nie każdy rozumie przez co często zdarza jej się kogoś urazić. Kocha wygłupiać się. Jest bardzo głośna przez co słychać ją wszędzie. Zazwyczaj jednak po zabawie staje się senna i cicha. Lubi leniuchować. Często przed snem myśli co by mogła zrobić w danych sytuacjach. Ma bujną wyobraźnię. Mimo to kiedy trzeba potrafi zachować powagę. Lubi pomagać tylko tym, którzy doceniają ciężką pracę. Inaczej spławi i będzie miała gdzieś. Nie lubi brać odpowiedzialności. Nie nadaje się na rolę opiekunki, strasznie denerwują ją wrzaski (Co z tego, że sama się drze). Nie za dobrze jej idzie z nowymi znajomościami. Lubi docinać znajomym. Przez co często się na nią obrażają. Jest wrażliwa na ból innych. Nie znosi ograniczeń. Często łamie zasady nie czytając regulaminów w grach. Lubi dbać o swój wygląd i dobrze się prezentować. Jest dosyć kochliwa ale nic na poważnie. Droczy się ze swoimi przyjaciółmi. Jest tolerancyjna jak może dopóki nikt nie wchodzi jej w paradę. Jest zazdrosna, najczęściej o te najmniej istotne rzeczy ale stara się to jakoś zwalczać. Wtedy ma swoje humorki. Bardzo kocha swoją rodzinę. I uwielbia spać. Suczka ma spory dystans do siebie jednak nie jest trudno ją zranić. 

Biografia

Historia suczki nie jest zbyt skomplikowana. Urodziła się w małej wiosce niedaleko Wierzbowych Skał, gdzie mieszkała wraz se swoimi rodzicami u bardzo miłej starszej pani. Miała na imię Klinta i bardzo opiekowała się pieskami. Wraz z nimi pomieszkiwał u nich czarny kocur Zenek. Jak na wąsatego był bardzo dobrym towarzyszem dla małej Ray. Bardzo dużo czasu spędzali razem. Tak naprawdę to wielu rzeczy nauczyli się razem. Gdy trochę podrośli uwielbiali wychodzić na spacery. A jeszcze bardziej odpoczynek po nich. Pewnego dnia do Klinty przyjechał jej wnuk. Miły mały chłopiec. Miał ze sobą parę gier. Zenek i Ray bacznie przyglądali mu się jak w nie gra. Aż pewnej nocy sami zakradli się i włączyli konsole. Nie spodobało się to śpiącej właścicielce. Jednak nie dało to im nic do myślenia i dalej spędzali dnie na spacerach, spaniu i graniu. I tak dorastali. Ich mieszkanie znajdowało się blisko plaży dlatego bywali tam często. Podczas jednego z wypadów na mecz siatki, Zenek tam mocno odbił piłkę że poleciała na kilkanaście metrów i poturlała się do łap suczki malinois. Ray spytała czy mogła by ją podać - tak też Suczka zrobiła. Potem sama do niej podeszła i nawiązały rozmowę. Przy następnym wypadzie również się spotkały. I tak dalej aż w końcu złapały kontakt. Ray bardzo polubiła nową towarzyszkę. W tym czasie na świecie pojawiła się również siostra suczki. Był to bardzo dobry okres w życiu. Eyra postanowiła wyszkolić się na pilota natomiast Ray chciała spróbować z wojskiem. Pożegnała się więc z rodziną i przyjacielem i wyruszyła w drogę. No średnio jej tam szło ale zapoznała wielu nowych znajomych. To też dobrze wspomina. Pewnego dnia razem z Eyrą próbowały złapać złodzieja. Pomogła im w tym grupa psów. Jak się okazało był to psi patrol, do którego dostały zaproszenie.

Cytaty

Cytat1 Gdy potrzebna pomoc z powietrza, Ray zawsze jest gotowa! Cytat2
Regularna misja
Cytat1 Nad wodą poszybuję i w wodzie zanurkuje! Cytat2
Sea Patrol
Cytat1 Czas zamienić się w agenta Cytat2
Misssion Paw
Cytat1 Utkaj łeb Cytat2
Gdy ktoś jest za głośno lub zaczyna kombinować
Cytat1 Pog! Cytat2
Często tego używa
Cytat1 Jestem na diecie Cytat2
zazwyczaj tak mówi a wcale na niej nie jest

Ciekawostki

  • Uwielbia strzelanki
  • Nie lubi ciemności 
  • Z wrogami lubi flirtować. No jak są przystojni. 
  • Najwięcej czasu spędza na oglądani głupich filmików w internecie. 
  • Jest moją puppyfikacją. 
  • To ona wpadła na pomysł stworzenia Łapkowic.  
  • Ma niski głoś przez co niektórzy sie zastanawiają czy to na pewno dziewczyna. 
  • Jest ambiwertykiem. 

Galeria

Dziękuję wszystkim za cudowne rysunki!

Stary wygląd

Nowy wygląd

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.