FANDOM


Opis

Ramo jest młodą suczką rasy owczarek z Majorki. Jej zawód to medyk. Choruje na Albinizm.

Charakter

Suczka stara się być otwarta i miła dla wszystkich co na początku przychodziło jej z trudem. Głównie z powodu że jest Albinistą. Bała się z początku i była nie ufna do nikogo oprócz swojego rodzeństwa. Obecnie wszystkich lubi i jest bardzo otwarta i gadatliwa. Ramo lubi czasemi o siebie zadbać. Nie przeszkadzają jej wyjścia do fryzjera lub do sklepu z ubraniami. Trochę boi się swojej siostry gdy ta wrzeszczy. Suczka jest też pomocna i często wrażliwa. Gdy ktoś żartuje sobie z tego że choruje na Albinizm ucieka z płaczem. Jest też zakochana w Batutto. Bardzo lubi jego towarzystwo tylko boi się powiedzieć co do niego czuje.

Wygląd

Suczka jest śnieżno biała co jest niewystępujące u owczarków z Majorki. Jej oczy są pół przezroczyste lecz w kolorze lekko niebieskim. Jej obroża jest w kolorze Galaxy. Na odznace widnieją dwa krzyże zrobione z kropek w kolorach czerwonym i białym. Ramo jest też strasznie chuda.

Rodzina

Amista - matka

March - ojciec

Mesa - najstarsza siostra

Dolo - starszy brat

Nasia - narzeczona Dolo

Batutto - chłopak

Biografia

Suczka urodziła się na Podkarpaciu ostatnia z rodzeństwa. Jej rodzice byli wystraszeni bo urodziła się biała i przez kilka pierwszych sekund nie oddychała. Myśleli że nie żyje jednak przeżyła. Przez pierwsze lata swojego życia była często wyśmiewana przez Mesę. Często przez to chodziła smutna i płakała. Na szczęście kilka lat później siostra przeprosiła ją za swoje zachowanie. Któregoś dnia była w lesie. Miała czekać na brata który poszedł na chwilę do rzeki. Nagle usłyszała jakieś hałasy. Zza krzaków wyszła....... Chickaletta. Z kulejącą nogą. Ramo pomogła jej z nogą. Zawinęła jej w okół nogi chustkę i uszczywniła ją. Chwilę później przyszedł Ryder i kilkoma pieskami. Chłopak bardzo się ucieszył z reakcji suczki i postanowił przyjąć ją do psiego patrolu.

Ciekawostki

Dubbing

Angielski:

Polski : Zofia Wichłacz

Hobby

Lubi

Nie lubi

Strach

Strój

Pojazd

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.