Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Phoenix jest generałem w wojsku w wymiarze piesków i wymiarze Tetradi. Ma dwadzieścia lat oraz jest narzeczonym Nytrae.

Wygląd

Phoenix to pies o masywnej budowie, jednakże szczupłej. Futro ma średniej długości. Jest wysoki. Futro ma tylko w dwóch kolorach. W głównej mierze jest ono jasnobrązowe. Na pyszczku widnieje łata w piaskowym kolorze. Spód ogona oraz "skarpety" na łapach także mają ten sam kolor co łata na pysku.

Charakter

Phoenix to pies, który mimo postawy jaką musi przyjmować by zachować dyscyplinę to dość koleżeński, wyluzowany pies. Cechuje go duża dyscyplina. Lubi planować, ale jedynie i wyłącznie względem akcji wojskowych. Mogą ponieść go nerwy. Stara się nie działać pod wpływem emocji, jednakże to nie oznacza, że ich nie okazuje. Robi to kiedy jest z przyjaciółmi lub Nytrae. Bywają dni, iż chodzi ponury. Wtedy nic go nie rozweseli. Skupia się na tym co jest tu i teraz. Uwielbia rozmawiać. Różnorakie dyskusje przyciągają jego uwagę. Jego poczucie humoru bywa specyficzne, ale nie odbiega daleko od regularnego. Aczkolwiek nie żartuje często, jeśli już śmieje się na żarty wypowiedziane przez kogoś. Zdecydowanie jest typem wyzwaniowca. Nienawidzi rutyny, jest to coś co bardzo męczy psa. Ceni sobie kreatywność, sam także wykazuje się tą cechą. Phoenix jest szczery, nie lubi owijania w bawełnę. Mimo, iż prawda może być bolesna z szacunku do kogoś woli właśnie wybrać prawdę. Pies jest pewny siebie. Doskonale wie kiedy się zrelaksować, a kiedy wziąć się do pracy. CDN

Umiejętności

Jest bardzo silny , ale nie najsilniejszy , szybki , ale nie jest demonem szybkości . Świetnie porusza się w błocie itp . Bardzo daleko i wysoko skacze .

Rodzina

 • Rodzice (brak, zginęli)
 • Nytrae - narzeczona

Dubbing

 • wersja angielska - Brad Pitt
 • wersja polska - Tomasz Oświeciński

Lubi

 1. Spędzać czas z Nytrae, Psim Patrolem oraz jego przyjaciółmi.
 2. Czuć czasami ,,wolność".
 3. Siłować się .
 4. Dobro.
 5. Sylwestra.
 6. Święta Bożego Narodzenia
 7. Wielkanoc.
 8. Walentynki.
 9. Wyjazdy.
 10. Wiosnę.
 11. Lato.
 12. Jesień.
 13. Zimę.
 14. Deszczowe dni.
 15. Słoneczne dni.

Nie lubi

 1. Braku posłuszeństwa.
 2. Zła
 3. Nudy
 4. Wrogów i wrogów Psiego Patrolu.
 5. Gdy Nytrae jest smutna.
 6. Gdy Nytrae grozi coś grozi niebezpiecznego.

Hobby

 1. Ćwiczenia w terenie
 2. Bieganie
 3. Siłowanie
 4. Pływanie
 5. Nurkowanie
 6. Skakanie ze spadochronu.
 7. Zapasy.
 8. Pływanie.

Strach

 1. Nytrae może stać się coś złego.

Biografia

Urodził się w innym wymiarze . W wymiarze Tetradi . Ciężkie warunki ukształtowały jego charakter . Zaciągnął się do wojska . Tam większość życia w tamtym wymiarze spędził . Był jednym z najlepszych . Został generałem . Rok później wybuchła wojna . Gdy z patrolem , sprawdzali , miasto niedługo po wybuchu , w jednym z mieszkań znaleźli suczkę . Gdy się obudziła . Cały dzień spędziła w samotności , a noc ostatni raz przepłakała i wylała łzy , żeby już nigdy więcej nie płakać . Następnego dostała nieodwracalnej przemiany , i podczas gdy mało co nie zabiła Jacksona . Poczuł szybsze bycie serca . Została w jego oddziale . Razem z nią walczył . Pewnej nocy , gdy walczyli w okopach , usiedli , on położył jego głowę na niej . Ona odsunęła się , spojrzała chłodno i wyskoczyła a front . Poczuł rozczarowanie . Kochał ją . Spojrzał w gwiazdy . I ruszył za nią . Na jeszcze jednej z misji nie straszne jej było skoczenie ze samolotu ze spadochronem . Pewnego dnia Tetradi przyprowadziła do obozu przepiękną suczkę , o imieniu Nytrae , zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia . Kochał z nią spędzać czas .  Gdy w ostatnich dniach wojny Tetradi opuściła oddział . Czuł gorycz rozpaczy . Po tym jak odeszli po raz pierwszy Strażnicy Ziemi , zabrali ją ze sobą . Czuł gorycz . Po kilku miesiącach spotkał Strażników z Tetradi i po tym dołączył do wymiaru piesków z PP . Na jego szczęście niedługo po tym jak on sam dołączył , do PP Nytrae też do nich dołączyła .

Ciekawostki

 1. Ma 65 centymetrów wzrostu .
 2. Jest generałem w wojsku w wymiarze Tetradi i piesków z Psiego Patrolu.
 3. Pochodzi z innego wymiaru..
 4. Był zakochany w Tetradi, ale była to miłość bez odwzajemnienia .
 5. On i Nytrae są zaręczani.
 6. Dowodził pieskami w opowiadaniu: "Sylwester Piesków", gdy Uraza z jej stadem i watahą Midnight zaatakowali bazę Psiego Patolu.
 7. Jego typ osobowości to ENTP.

Galeria Phoenix 'a

Advertisement