Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Patty-Sunia rasy Łajka Jakucka. Z zawodu jest medykiem ,czasami pomaga jako policjantka powietrzna ale to rzadkość. Jest córką Ivy i Christopher'a ,oraz siostra Tori

Charakter

Patty jest dość stanowczą suczką. Nie lubi wchodzenia jej na głowę niepotrzebnymi sprawani. Dzieli się swoimi wspomnieniani i sekretami jedynie z prawdziwymi przyjaciółmi. Mimo iż zna wszystkich z PP nie ufa większości pieskom. Lubi dobrą zabawę i jest tak jakby komikiem w Psim Patrolu. Jest zadziorna mimo to unika niepotrzebnych bujek, choć w obronie własnej i bliskich jest w stanie wziąść udział w walce. Nie jest skromna choć nie chawli się. Może nie jest twardzielką ale to 99 % chłopczyca. Ten 1% bierze się z tego, że ma coś takiego jak uczucia. Nie znosi adoratorów. Nigdy nie miała chłopaka i nie śpieszy się by go mieć. Bardzo dba o Dilarę, która jest dla niej jak młodsza siostra. Skoczy za nią w ogień! Tak samo jak za Billy'm. Często denerwuje ją Roger swoim zachowaniem jednak czasami już nawet nie ma ochoty by mu wpajać by się odczepił. Killen'a tyczy się to samo. Co do Tolys'a przeżywa ona swoją pierwszą miłość więc jest speszona w jego towarzystwie. Czasami też papla takie głupoty, że hej. Ale keidy już uda im się porozmawiać jest mniej nieśmiała. Zakochana na zabój i gdy jemu coś się dzieje musi go ratować nawet kosztem jego życia.

Biografia

Sunia urodziła się w kochającym domu na farmie. Jej rodzice otaczali swoją córkę wielką opieką. Właściciele piesków również dbali o nowego członka rodziny. Patty miała szczęśliwe dzieciństwo. Gdy miała ok. 4 lat ma świat przyszła jej siostra Tori. Obydwie sunie świetnie się dogadywały i dorastały w swoim towarzystwie. Pewnego dnia Patty oglądając z jej właścicielką serial, spodobało jej się pomaganie innym. Zainteresowała się medycyną. Pewnego dnia napotkała Ryder'a. Chłopak przygarnął ją na szkolenia. Gdy była gotowa dostać odznake przeprowadziła się do bazy gdzie mieszka do tej pory.

Umiejętności

Sunia dość dobrze biega. Jest w miare silna, ale nie najsilniejsza. Umie dość ładnie rysować.

Na misje


Dubbing

Oryginalny- Zoe Saldana

Polski-^^ThePuppy^^

Cytaty

Ciekawostki

  • Bardzo lubi chrupki kukurydziane.
  • Jest trochę border collie ,gdyż jej mama była mieszanką kundla i border collie.
  • Jest pierwszą Łajką Jakucką w Psim Patrolu.
  • Wręcz ubustwia czekolade!
  • Dilara jest jej najlepszą przyjaciółką. Jest dla niej jak siostra.
  • Billy jest dla niej jak brat.
  • Kiedyś denerwował ją Roger, teraz są kumplami.
  • Jest zakochana w Tolysie i są parą.


Galeria

Advertisement