FANDOM


Adoptowany!
Postać ta została adoptowana od KruchyWafel przez Chye , Marevest FOREVER


Charakter


Niara-Suczka rasy Wilczak Saarlosa. Mimo iż pochodzi z Włoch ,nie ma włoskiego akcentu.


Hmm...od czego by tu zacząć?

Niara to suczka ,która stoi tak jakby na równi. Zacznijmy od tego ,że nie znosi przebieranek. Jak ma coś przymierzyć jest to dla niej jak udręka. Nie maluje się uważa ,że nie potrzebna jej ,,tapeta na twarzy. Czasami ,lecz tylko z przymusu ubiera jakąś ładną sukienkę ,ale makijaż to tylko na Halloween. Do bardzo odważnych nie należy ,co prawda lubi adrenalinę ,ale tylko w tedy ,gdy nikomu nie zagraża. Czasami nieśmiała. Niektórzy uważają ,że jest bardzo nieśmiała przez to ,że cicho mówi ,lecz mylą się ponieważ Niara ma taki ton głosu. Czy się zakochuje? Żadkość ,często odtrąca zaloty innych wyjątek to Arrby ❤❤. Lubi jeść ,ale bez przesady...jest uzależniona od czekolady. Nie znosi nudy zazwyczaj gdy się nudzi płacze ,miauczy lub się wydurnia. Kocha zawody ,szczególnie gdy wygrywa. Stara się być sprawiedliwa ,lecz czasami kogoś okłamuję. Gdy pozna kogoś nowego stara się zrobić dobre wrażenie. Odgrywa rolę twardziela ,gdy pozna już go bardzo dobrze ,jest miła i sympatyczna. Lubi się odgrywać często używa przysłów. Nie znosi gdy ktoś mówi ,,Ale z niego dziecko. Uważa ,że to głupie ,tak jakby obrażać samego siebie przecież każdy był dzieckiem. Słucha muzyki głównie jest to pop. Uwielbia hiszpańskich i francuskich wykonawców. Ogląda głównie horrory i filmy w sumie każdy gatunek...no dobra oprócz musicalów. Nie przeklina jest to dla niej tak jakby pokazanie swojej niskiej inteligencji. Lubi gdy ktoś ją chwali ,i gdy dowodzi swego. Ustępuje tym co się z nią kłócą. Nie robi zdjęć...nie znosi tego ,tak samo jak występów publicznych. Nie znosi zmuszania ją do czegoś. Jeżeli nie poprosisz po prostu to zignoruje. Chciałaby śpiewać ale...nie ma daru. Czasami komuś dokucza.

Umiejętności

Suczka ma wiele zainteresowań. W niektórych jest nawet dobra w niektórych gorsza... Zacznijmy od tego ,że Niara często coś bazgrze. Co dziwne ,że to co rysuje na szybko wychodzi jej lepiej ,niż to nad czym się starała. Lubi wykonywać animacje i niektóre z nich są naprawdę dobre. Dawniej zajmowała się tworzeniem muzyki i remiksów ,lecz przestało sprawiać jej to przyjemność. Jest mistrzem w flip buttle chalange. Oprócz tego szybko biega. Niestety często niechce jej się ,lecz wystarczy wystarczy ,że "kkolega" z klasy zacznie ją gonić , coś mocno ją zaskoczy. Skacze no też dobrze. Śilna też jest ale nie dorównuje ,nawet chłopakom. Za to ma pazury ,które potrafią przedrzeć nawet skórę. Dlatego zawsze e podcina.

Biografia

Niara urodziła się we Włoszech. Mieszkała razem z rodzicami i swoimi właścicielami w bloku. Pewnego dnia właściciel Niary dostał awans w pracy ,niestety musiał się przeprowadzić. Kilka lat po przeprowadzce urodziła się siostra Niary. Razem były bardzo szczęśliwe. Gdy podczas jednej z misji ,Youki odnalazła suczkę Ryder postanowił ja przeszkolić i przyjąć do Psiego Patrolu.

Na misję


Regularny

Niara na codzienną misję zakłada niebieską czarną kamizelkę. Ma plecak w którym trzyma latarkę pistolet kajdanki i szczypce. Jej samochód jest podobny do Chase jednak ,granatowo czarny i z tyłu ma przyśpieszacze.

Mission Paw

Suczka nosi na sobie czarno-granatowy kombinezon. Na łapach ma czarne buty ,a na głowie kask z kamerą termowizyjną. Jej pojazd to skuter ,który ma po bokach turbo przyśpieszacze. Czasami jej strój świeci. W plecaku ma pistolet ,lampę oraz laser.

Air Pup

Niebiesko biały strój.  Plecak wyposażony w skrzydła ,potrafiące latać 600 km/h.

Sea Patrol

Kombinezon do pływania ,biało cyjanowy ,czasami świeci. Hełm wypełniony tlenem a na łapach przyśpieszacze. W plecaku ma szczypce wyciągarkę oraz podwodne armatki z siecią. Pojazd to cyjanowo biała łódka.

Space Pup

Kombinezon kosmiczny typu galaxy. Normalny pojazd kosmiczny.

Jungle Pup

Czarno Zielony strój ,z elementami niebieskiego. Nie ma pojazdu ponieważ porusza się swoimi wrotkami. W plecaku ma szczypce oraz scyzoryk.


Pirat

Na głowie czarny kapelusz piracki z cyjanowymi paskami i czaszką. Ma kombinezon podobny do Arrby'ego jednak czarno cyjanowy. Ma plecak z szczypcami i latarką ,oraz lupą.

Winter Patrol

Suczka ma wtedy granatową czapkę która ma jasnoniebieskie obszycie i pompon u góry. Kurtka Niary wtedy jest granatowa od klatki piersiowej aż po podbrzusze ciągnie się jaśniejszy pas. Z boków kurtki na przędzie ma dwie żółte czteroramienne gwiazdki. Jeździ wtedy granatowym motorem śnieżnym, który maskę z przodu ma w kolorze jasnoniebieskim. Na niej także ma koguta policyjnego. Suczka ma miejsce z tylu na drugiego pasażera. Wyposażenie plecaka suczki to:kajdanki, megafon, gaz pieprzowy, paralizator, pistolet oraz także sieć, koc termiczny, termos.

Mighty Pup

Wtedy suczka ma granatową maskę w kształcie pięcioramiennej gwiazdy. Obszycia ma czarne. Reszta kostiumu suczki na jej ciele jest granatowa. Obszycia kostiumu bliżej łap jest czarna. Podbrzusze oraz na plecach ma białe pasma. Na nich jest granatowy brokat. Na klatce piersiowej ma złotą gwiazdę, za którą są trzy kreski symbolizujące ruch. Gdy aktywuje się moc Niary łapy świecą jej na granatowo. Mocą suczki jest paraliżowanie na jakiś czas.

Soul Patrol

Wtedy Niara jest mieszanką Fenka Pustynnego z gepardem. Uszy i ciało ma Fenka, zaś ogon i łapy gepardzie.

Cytaty

Cytat1 Policjantka zaraz złapie przestępce! Cytat2
Regularny
Cytat1 Niebieski ,czerwony ,pies policyjny do misji gotowy! Cytat2
Mission Paw
Cytat1 Gdy polecę wysoko do nieba ,żądny złodziej niech ze mną nie zadziera! Cytat2
Air Pup
Cytat1 Gwiazdy z bliska oglądam ,i im się uważnie przyglądam! Cytat2
Space Pup
Cytat1 Pod wodą jestem nieuchwytna! Cytat2
Sea Patrol
Cytat1 W dżungli przestępca nie zagrozi nam ,gdy tylko Niara jest na straży! Cytat2
Jungle Pup
Cytat1 Aj Aj Kapitanie Arrby! Cytat2
Do Arrby'ego na statku.
Cytat1 Pilnuje skarbu jak oczka w głowie! Cytat2
Takie powiedzonko gdy jest na statku.
Cytat1 Och niechże to wszystko zeżre paskudztwo jedne! Cytat2
Jak coś jej nie pasuje ,jednak najczęściej gdy przegra w grze.
Cytat1 Słuchaj ,powiem ci coś. Jestem sobie suczką taką jak wszyscy ,ale tylko ja mam...w sumie co ja mam? Cytat2
Nie pytajcie...
Cytat1 Jeżeli myślisz ,że ja to założę to chyba coś Ci się w głowie pokićkało. Cytat2
Podczas przymierzania sukienek.

Ciekawostki

Lubi

 • Zabawy w śniegu.
 • Spędzać czas z Arrby'm.
 • Zabawę.

Nie lubi

 • Wiatru.
 • Lata czyli zbyt wysokiej temperatury.
 • Gdy coś nie idzie jak po jej myśli.
 • Gdy jakaś dziewczyna kręci się koło Arrby'ego.

Hobby

 • Gra w tenisa stołowego i ziemnego.
 • Rysowanie.
 • Tworzenie animacji i komiksów.
 • Jazda na wrotkach i rolkach.

Inne

 • Ona i Arrby to małżeństwo. Razem mają trójkę szczeniąt, czyli Mark’a, Mike’a i Bowie.
 • Jej ulubiony kolor to niebieski i filetowy.
 • Ulubiona pora roku to...zima.
 • Jej największym marzeniem jest wynalezienie czekolady dla psów. Jest od niej uzależniona ,i chciałaby aby inne pieski też mogły ją jeść. 
 • Mimo ,iż psy nie mogą jeść czekolady ,Niara całe życie je je i nic jej nie jest. Jest odporna na jej "skutki uboczne"
 • Na początku miała być Leonbergerem ale autorka nie mogła zdecydować się co do umaszczenia ,i postanowiła ,że będzie śnieżnobiałym owczarkiem maremma. Jednak obecnie jest Wilczakiem Saarloosa.
 • Czasami jeździ z Arrby'm i Sid'em ich statkiem. Wtedy ma na sobie swój specjalny strój.
 • Bardzo lubi grać w siatkówkę ,i o dziwo polubiła piłkę nożną.
 • Ona i Buessa to najlepsze przyjaciółki.
 • Zanim została adoptowana przez Chye, zanim pojawiła się Patty,a po niej Ray Niara była Puppyfikacją Wafel tu po Hope.

Galeria


|-|Nowy Wygląd=
</div></div></div>

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.