FANDOMPostać miesiąca!
Artykuł ten jest autorstwa KruchyWafel ,i wygrał no głosowanie na postać miesiąca Lipiec/2019.

Wiedz ,że ten artykuł jest warty przeczytania!


Nathaniel - piesek rasy owczarek niemiecki . W Psim Patrolu pełni rolę policjanta, jednak w wolnym czasie poza bazą jest aktorem. Pochodzi z Kanady.

Wygląd

Charakter

Piesek jest rozrywkowy i bardzo energiczny. Wiele czasu poświęca na ćwiczenie swoich umiejętności. Bardzo lubi zabawy z przyjaciółmi i żartowanie z nimi. Optymistą jednak nie tak wielki jak Obi. Jednak gdy trzeba zachowuje się poważnie i ostrożnie. Nie lubi gdy ktoś jest smutny lub w niebezpieczeństwie. Za wszelką cenę chcę wtedy mu pomóc. Jest bardzo aktywny na misjach. Daje z siebie najwięcej. Skupia się na tym co robi i chętnie pomaga innym. Nie jest zbyt cierpliwy. Najchętniej chciałby mieć wszystko od razu. Dba o swoich przyjaciół. Co do nieznajomych uwielbia zapoznawać się z kimś nowym. Co do wrogów na początku słucha uważnie tego co mówią. Nie odzywa się i jest tajemniczy w stosunku do nich. Nie okazuje emocji. Gdy dokładnie pomyśli co zrobić atakuje lub odpuszcza bez zawahania.

umiejętności

Nathaniel jest bardzo wysportowany. Bardzo szybko biega. Jest w czołowej trójce. Jest dość silny. Bardzo ładne maluję choć robi to bardzo rzadko. Potrafi tworzyć muzykę. Ma dobry słuch.

Historia

Nathaniel urodził się w dość bogatej rodzinie. Jego matka była psem wystawowym i często zajmowała wysokie miejsca co dawało spore pieniądze jej właścicielom. Natomiast tata pieska pracował w policji. I to on zaraził syna jego zawodem. Często razem wyjeżdżali na misję. Co prawda Nathaniel tylko oglądał poczynania jego ojca jednak i tak sprawiało mu to ogromną radochę. Gdy trochę podrósł rozpoczął szkolenie na psa policyjnego. Kilka lat po jego zakończeniu przyznano mu partnera. Razem jeździli na misję które kończyły się powodzeniem.  Podczas jednej z misji Nathaniel wykazał się na tyle dobrze, że jego partner, znajomy Ryder'a polecił mu by przyjmą go do Psiego Patrolu. Ryder się zgodził i tak piesek mieszka w bazie do dziś 

Ciekawostki

  • Jego matka często mówiła mu na temat wystaw i konkursów dla psów, że względu na to że chciała by piesek podążał jej śladami. 
  • Gdy był mały podczas jednej z misji jego taty wpadł pod koła samochodu stąd ma blizne na łapie. 
  • Nie znosi Harper 

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.