FANDOM


Misty-Jest kapitanem drużyny Rosji na mundialu i ogółem. Jedna z lepszych piłkarek świata ale nie najlepsza.

Charakter

Sunia jest zwariowana i przezabawna. Uwielbia dobrą zabawę i żartować. Opowiada świetne kawały. Jest przyjazna i na codzień uśmiechnięta. Nie płacze i jest chłopczycą ale nie twrdzielką. Kocha piłke nożną i swego właściciela. Broni go przed niebezpieczeństwem. Uwielbia przypływ adrenaliny i ma ogromnego ducha walki. Nie poddaje się! Nigdy nie założy sukienki chyba, że jest to jakaś gala czy coś ale trudno jej to przeżyć. Potrafi zapanować na drużyną, z którą jest strasznie żżyta. Ogólnie dla wrogów jest agresywna i nie miła, lecz unika zbędnych bójek, przecież dba i o swoje bezpieczeństwo! Wykonuje swoje zadanie najlepiej jak tylko się da. Trenuje codziennie by stać się taka jak jej idolka Hela. Chętnie poznaje nowych przyjaciół. Bardzo dobrze wytrzymała fale hejtów na jej drużynę i nią samą na mundialu.

Umiejętności

Jest bardzo dobra w piłke, opanowała większość sztuczek lecz nadal się uczy. Ma bardzo dobrą formę i wytrzymuje zmęczenie. Bardzo szybko biega, lecz o wiele wolniej od (myśle na imieniem xD), dlatego zawsze (ta bez imienia) dostaje piłke i zmierza do bramki a Misty kończy akcje.

Historia

W Londynie na świat przyszły trzy szczeniaki. Jednym z nich była Misty. Uwielbiała zabawy z rodzeństwem. Od małego interesowała się piłką nożną. Nie przegapiła ani jednego meczu! Gdy miała około rok zaadoptował ją prze miły chłopiec o imieniu Artiom Dziubas. Mieszkał w Rosji dlatego Misty pożegnała się z rodzeństwem i rodzicami i wyleciała do Rosji. Od razu wiedziała, że jest ona jej nowym domem. Gdy miała killka lat jej pan zobaczył w niej ogormny potencjał i rozpoczęła szkolenie na piłkarkę. Pewnego mundialu oglądała mecz Rosji z Niemcami. Jak zawsze była za Rosją. Zakochała się w stylu gry piłkarzy. Zobaczyła jednak, że kapitan Rosji nie gra czysto i rozkazuje innym, że też mają tal grac. Rosja przegrała a kapitan został wyrzucony. Wtedy pan Misty zaprosił ją na murawe gdzie trenowali pieski z drużyny Rosji, jednak nie mogli grać bo nie mieli kapitana. Zaproisli ją do gry i bardzo spodobał im się styl suczki. Wtedy trener porozmawiał z Misty i ustanowił ją kapitanem. Na początku pieski nie ufały jej podczas gry jednak później zaprzyjaźnili się. W 2018 roku na mundialu wysłuchała bardzo dużo złych rzeczy o reprezentacji Rosji dlatego za wszelką cenę chciała naprawić błąd poprzedniego kapitana. Poznała psi patrol i innych rezprezentantów. Wszyscy dziwilisię jak taka słodka suczka może być kapitanem jednak podczas mundialu pokazala na co ją stać. Mimo iż Rosja nie wygrała to kibice na nowo pokochali reprezentację Rosji :D

Lubi

 • Zabawę.
 • Spędzać czas z przyjaciółmi.
 • Grać w piłke.
 • Spędzać czas z właścicielem.

Nie Lubi

 • Gdy coś idze nie po jej myśli.
 • Gdy musi założyć jakiś strój, inny niż jej koszulka do gry.
 • Fali hejtów skierowanej do jej drużyny. ==Strach==
 • Brak!

Ciekawostki

 • Jest bardzo dobra w piłkę.
 • Jest dość rzadką rasą psa.
 • Jest zakochana w Xanderze, jednak dziewczyny ostrzegają ją, że to kobieciaż i ma "probleny miłosne". Obecnie jednak są parą.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.