FANDOM


Megan-(Jej prawdziwe imię to Masha ,jednak woli używać swojego drugiego imienia Megan ,jednak woli po prostu Meg) Suczka ,skrzyżowana Husky Syberyjski i kundel.W psim patrolu jest odkrywcą.

Wyglad

Suczka jest dość wysoka i bardzo szczupła. Swoją piękną i unikalną urodę odziedziczyła po mamie ,jednak kolorystykę po ojcu. Jej sierść jest średniej długości ,jedwabista i lśniąca. Koloru jest żótego ,popadającego w pomarańcz. Pyszczek i trochę podbrzusze są białe ,jej ogon jest długi i bardzo puchaty z białym pędzelkiem. Jej przednie łapy mają białe skarpetki. Na pyszczku ma białe piegi. Jej atrybutem są piękne niebiesko-cyjanowe oczy okrążone dwoma długimi rzęskami. Na codzień nosi brzoskwiniową obrożę ,z odznaką na której jest mapa skrzyżowana z lupą na jasno pomarańczowym tle.

Charakter

Suczka jest bardzo pogodna i często szczęśliwa. Gdy trzeba jest bardzo odważna. Czasami ma zły dzień. Jest też tajemnicza. Lubi dziewczęce hobby ,jednak czasami woli pobrudzić się w błocie lub po prostu zachowywać się jak chłopak. Silna emocjonalnie i nie płacze za często. Jest to rzadkość. Skromna i zaradna ,pomocna. Dla wrogów jest sarkastyczna i oschła czasami ją ponosi i jest ostra i bezlitosna. Inni uważają ,że jest słodka. Nie zakochuje się ,jeżeli już to jest to miłość ,która nie przeminie za tydzień. Nie jest twardzielką ,jednak nie jest też wielką fanką kobiecości ,mimo iż jest dziewczęca. Bardzo lubi się śmiać. Jest realistką.

Umiejętności

Megan żyjąc w Rosji nauczyła się żyć w mroźnych warunkach ,dlatego nie przeszkadzą jej minusowe temeratury. Jest wygimnastykowana i bardzo dobrze wspimna się na drzewa gdzie spędza większość czasu. Potrafi przekonywać do siebie inne pieski. Jest teś silna ,ale najsilniejsza nie jest ,szybka...no w sumie też jest. Nie ma silnych szczęk ,jednak ma bardzo ostre przednie kły. Dosyć ładnie śpiewa i tańczy. Jest dobra w piłkę nożną ,jednak nie doruwnuje Heli.

Biografia

Masha urodziła się w jednej z Rosyjskich chodowli. Jej rodzice po urodzeniu odeszli. Suczka została sama ,jednak dawała sobie radę. W wieku 6 lat została zmuszana przez swojego byłego właściciela do modelingu. Na początku Meg to się podobało ,jednak jej pan zmuszał ją do bycia arogackiej i pysznej suni. Wszyscy hą podziwiali jednak gdy ją poznawali nienawidzili jej. Postanowiła przeprowadzić się do Adventure Bay i zacząć nowe życie pod swoim drugim imieniem Megan a przeszłość zachować w sekrecie. Tam poznała psicałą patrol ,gdzie Ryder ją przyją. Obecnie jest odkrywcą.

Stroje

Ciekawostki

 • Urodziny obchodzi 5 marca.
 • Jej prawdziwę imię brzmi Masha ,jednak nawet najbliżsii przyjaciele o tym nie wiedzą TYLKO ONA o tym wie i trzyma to w sekrecie ,gdyż jej imię częściowo ujawnia jej pochodzenie oraz nienawidzi go.
 • Pochodzi z Rosji i ma rosyjski akcent ,jednak tyle lat mówienia innym językiem nauczył ją mówić bez akcentu.
 • Czasani zapomina ,że nie jest w ojczystym kraju i mówi jakieś słowo po rosyjsku ,wtedy miesza się i najczęściej jak najszybciej zmienia temat.
 • Jest tak samo piękna jak Vicotria.
 • Jej marzeniem jest ,aby zostać piłkarką ,i aby uczyła ją Hela. Meg uważa suczkę za wzór.
 • W lidze Bayern Mocjien jest środkowym obrońcą.
 • Z Psiego Patrolu to ona jest najbardziej odporna na ujemną temepraturę.
 • Kocha zimę.
 • Ona i Jax to para.
 • Podkochiwała się w Chello.
 • Gdy pieski (samczyki) zorganizowali konkurs miss psiej piękności, zajęła ona 1 miejsce egzekwo z Victorią.

Dubbing

Sczeniak PL-

Sczeniak Org-

Obecnie PL-Paulina Ignasiak (Paulla)

Obecnie Org-SIA (Songbird Serenade MLP Movie)

Występowanie

Cytaty

Cytat1 Z mapą za pan brat ,przenierzam cały świat! Cytat2
Regularna Misja
Cytat1 Jestem gotowa na super przygodę! Cytat2
Mission Paw
Cytat1 Pod wodą nurkuje ,i tam nowe miejsca odnajduję! Cytat2
Sea Patrol
Cytat1 Pod wodą nurkuje i skarby znajduję! Cytat2
Pirate Pup
Cytat1 Ze skrzydłami lecę w górę ,i nowe lądy odnajduje! Cytat2
Air Pup
Cytat1 Zimne temperatury nie robią na mnie żadnego wrażenia! Cytat2
Winter Patrol
Cytat1 Podaj ,obroń ,wykop , leć ,oto mój plan na ten mecz! Cytat2
Przed meczem
Cytat1 Dla mnie męszczyzna to musi więcej niż kochać. W każdej chwili mi pomoże wesprze mnie. Muszę mieć pewność ,że kocha tylko mnie. Zawsze mogłabym na niego liczyć ,obejrzeć z nim nocne niebo. Nigdy bym go nie zostawiła ,oboje musielibyśmy być dla siebie wierni... Cytat2
O chłopakach do dziewczyn z PP
Cytat1 Ooo tak! Bramka została nakarmiona na czas! Cytat2
Gdy ktoś strzeli gola.
Cytat1 Ona...ona jest...Niesamowita! Chcę być w przyszłości taka jak ona! Cytat2
O Heli.Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.