FANDOM


Matyas to pies Owczarka Węgierskiego Mudi pomieszanego z kundlem. Mieszka w Bazie Psiego Patrolu i opiekuje się pobliskim sadem . Pies urodził się i wychował na Węgrzech . Zakochany w Flurr z wzajemnością. Przyjaciel Petra.

Wygląd

Pies na swoją rasę jest bardzo wysoki (zapewne po ojcu który był kundlem). Jego sierść jest w 2 kolorach brązu i bieli . Cechą rozpoznawalną jego są cętki . Oczy zaś ma w kolorze lodowego błękitu. Ma bliznę na oku.

Osobowość

Jego główną cechą jest opanowanie . Raczej nie bywa rozbrykany czy też energiczny . Nie zdarza się aby szalał . Jednak z tego powodu nie jest wredny czy coś . Dojrzały pies . Do innych jest wyluzowany i pewny siebie . Przyjemnie się przebywa w jego towarzystwie . Jest dobrym kumplem i można mu powiedzieć wszystko.Potrafi dotrzymać tajemnicy . Oddany przyjaciel . Często przesiaduje z Petrem . Jego najlepszym przyjacielem . Z nim najczęściej spędza czas. Są przyjaciółmi od małego . Od dzieciństwa zaczęła się ich mocna więź przyjaźni. Ufają sobie bezgranicznie .Pies jest zakochany w Flurr .Jednak na siłę stara się tego wypierać. Przez to droczy się z nią często . W głębi duszy to bardzo ją kocha . Zawsze gdy Flurr pomaga w niebezpiecznej misji jest zaniepokojony i nerwowy , Martwi się o nią i nawet czasem to pokazuje , nawet bardzo. Jego dobrą cechą jest pracowitość. Naprawdę stara się robić swoją pracę porządnie .

Umiejętności

Potrafi wysoko skakać i szybko biegać. Jest wysportowany . Kondycje ma bardzo dobrą . Myśli logicznie

Rodzina

 • Rodziców nie pamięta
 • Aiga- Młodsza siostra
 • Demetr-Młodszy brat
 • Thema - Starsza siostra
 • Jado- Starszy brat

Biografia

Matyas przyszedł na świat w Węgrzech . Konkretniej w stolicy Węgier ,czyli w Budapeszcie . Posiadał już dwójkę starszego rodzeństwa . Themę i Jado . Rodzeństwo jednak nie było zadowolone z młodszego brata. Gdyż był to szczeniak ich ojca i przyszywanej matki. Ich biologiczna matka umarła całkiem nie dawno . Matyas dorastał w rodzinnym domku. Mimo iż jego rodzeństwo często go olewało to miał dobre dzieciństwo . Pewnego razu wybrał się na spacer z starszym rodzeństwem . Do parku . Thema i Jado spotkali swoich rówieśników i zaczęli z nimi rozmawiać . Nie opiekując się swoim młodszym bratem . Matyas chciał się zabawić i znaleźć coś na zabicie nudy . Chciał się po wspinać i próbował wejść na drzewo . Podczas wspinaczki gałąź , na której się opierał , zerwała się i psiak zleciał na dół . Podczas upadku gałąź pozostawiła za sobą blizne na jego oku . Gdy leżał na ziemi podszedł do niego obcy psiak rasy Aidi. Na imię miał Petro . Pomógł mu wyczyścić ranę i założyć opatrunek . Podczas ów czynności zamienili parę słów. Naprawdę się polubili a następnie zaprzyjaźnili . Matyas'owi urodziło się młodsze rodzeństwo . Starał się być jak najlepszym bratem. Traktował ich zupełnie inaczej jak starsze rodzeństwo jego . Był bardziej opiekuńczy i towarzyski . Petro zaproponował Matyas'owi wyjazd do Zatoki Przygód . Do jego rodziny . Na wakacje . Gdy byli na miejscu napotkneli się na Psi Patrol . Ten ich zaprosił do siebie . Oboje znaleźli tam zawód.

Cytaty

Cytat1 Coo ?! Ja jej nie kocham ! Cytat2
ttaaaa jaasnnee

Strach

 • Flurr wyruszająca za niebezpieczną misję

Dubbing

 • Polska wersja- ???
 • Angielska wersja-???

Ciekawostki

 • Pochodzi z Węgier
 • Jego najlepszym przyjacielem Petra o raz Dominika
 • Jest zakochany w Flurr
 • Opiekuje się pobliskim sadem
 • Bardzo lubi krajobraz górski
 • Kiedyś poznał Bante lecz tylko wymienili parę zdań

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.