Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis


Martine - Suczka rasy chart perski - saluki. Nowa puppyfikacja mnie. W Psim patrolu pełni funkcję policjantki, mimo swojej rasy.

Wygląd


Zwyczajny

Martine jest wysoką suczką. Ma złotą krótką sierść z piaskowym podbrzuszem, pyskiem i tylnymi nogami. Posiada długą grzywkę, ogon oraz włosy na uszach. Jej uszy, grzywka i ogon są czerwono, pomarańczowo, złote. Jej oczy są czerwono-złote. Ma czerwoną pręgę na grzbiecie oraz przednie nogi. Nosi czerwone okulary przeciwsłoneczne dla osób z wadą wzroku, które utrzymuje za pomocą pary czarnych gumek, które trzymają jej uszy. Nosi czarną obrożę.

Psyrenka

Podczas gdy jest psyrenką, falują jej uszy pod wodą oraz ma także syreni ogon. Początek jej czerwono-pomarańczowo-złotego ogona jest pokryty rubinami. Jej płetwa na ogonie jest żółta.

Alebrije

Martine jest nieco większa. Zamienia się w hybrydę charta perskiego, lwicy, renifera i pawia. Ma pomarańczową z czerwoną pręgą ciągnącą się od nosa do ogona oraz przednimi łapami. Jej podbrzusze jest neonowo-żółte, wraz z pyskiem i tylmymi nogami. Ma przednich nogach ma łapy lwa, a na tylnych nogach zamiast łap ma kopyta takie jak u renifera. Posiada także rogi renifera i ogon lwa, wraz ze skrzydłami z piórami ogona pawia. Jej skrytą mocą jest zianie ogniem. 

Charakter


Początkowo była nieco nieśmiała jak zapoznawała się z Psim patrolem, po powrocie Ashiry do Afryki. Jest wielką chłopczycą. Później stała się ufna w stosunku do jej przyjaciół. Ogólnie jest ona porywcza i czasem zbyt szybko wpada w szał. Nie cierpi być ignorowaną. Czasem daje się ponieść emocjom i zaczyna płakać. Ma fobie od owadów, lecz spośród nie boi się jedynie motyli. Najczęściej jest leniwa, uparta i uzależniona od wirtualnych rzeczy. Jedynie Ryderowi udaje się ją namówić do działania. Jest chłopczycą. Dla Noel jest jak prawdziwa starsza siostra lub matka i dba o nią. Zdaje się być zakochana w Bloodfurze, lecz często to ukrywa, z powodu swojej twardości.

Umiejętności


Martine podobnie jak inne charty jest bardzo szybka. Czasami może być bardzo silna. Umie nawet otworzyć zatrzaśnięte drzwi oraz z wielką wściekłością przegryźć metal czy kamień. Widać że suczka bardzo lubi pływać, oraz jest w tym bardzo dobra. Lecz pływa i nurkuje jedynie z maską do nurkowania.

Biografia


Martine urodziła się w Polskiej hodowli niedaleko Warszawy. Gdy miała 11 lat zaczęła mieć słabszy wzrok i nie chciała przyjąć standardowych okularów. Dlatego tata znalazł jej specjalne okulary przeciwsłoneczne dla osób z wadą, co się bardzo spodobało suczce i od teraz zaczęła je nosić. Gdy miała 13 lat, spotkała Ashirę, podczas samotnego zwiedzania Afryki. Lwica dała suczce saluki propozycje do wstęp do Psiego patrolu, co suczka zaakceptowała. Gdy była pierwszy raz w ekipie. Spotkała tam wiele piesków z którymi początkowo nie umiała się zbytnio dogadać. Jednakże podczas misji, gdy Chase nie dał sobie rady, Martine przybyła z pomocą, po czym uratowała psa. Po uratowaniu Chase'a dostała odznakę policjantki. I od teraz jest członkiem Psiego patrolu.

Rodzina

 • Susan - młodsza siostra
 • Ivona - matka
 • Martin - ojciec
 • Bloodfur - mąż
 • Scarlett - zwierzak

  Dubbingi

 • Polska - Martyna Lwica Gaming
 • Angielski - Martine Lioness Gaming

Strój


Regularny

Jej strój jest czerwono-pomarańczowo-złotą kamizelką i czapką policyjną i czarnym paskiem.

Mission Paw

Jest to czerwono-czarna kamizelka, z czerwono-pomarańczowo-złoto elementami świecącymi w ciemności.

Air Pup

Jest to czerwony kombinezon i pomarańczowy kask z żółtymi świecącymi elementami. Posiada złoty plecak ze skrzydłami w środku, których znajdują się małe turbiny.

Sea Patrol

Jest to czerwono-niebieski kombinezon z pomarańczowo-żółtym paskiem. Jej złoty plecak ma turbo napęd. Na stroju i hełmie ma znaczki w kształcie delfinów, które świecą na żółto.

Space Pup

Jest to biało-czerwony skafander wraz z biało-pomarańczowym skafandrem. Posiada żółte elementy świecące w ciemności. Ma on szybkę odbijającą światło oraz butle z tlenem i ponad świetlne skrzydła.

Jungle Pup

Jest to czerwono-pomarańczowo-złoto-żółty kombinezon w moro z pomarańczowym kapeluszem i żółtymi butami oraz wstążką na kasku.

Winter Pup

Nosi czerwoną kurtkę z kapturem oraz futrem w środku. Nosi także pomarańczową czapkę z żółtym pomponem i dolnymi brzegami. Nosi także lustrzane okulary na boki, przez które także dobrze widzi.

Mighty Pup

Podczas gdy jest w stylu Mighty Pups, nosi na sobie czerwono-pomarańczowo-złoto-żółty strój z falującymi kolorami. Jej strój jest połączony z maskę, która posiada ciemno-zielone szkiełka z wyglądem 8-bitowym. Jej mocą jest przywoływanie ekranu graficznego, za pomocą których może robić takie rzeczy jak: podwyższanie i obniżanie terenu lub dodawanie kształtów, za pomocą których może coś zbudować, oraz umie usuwać niektóre rzeczy.

Soul Patrol

Martine nosi czarną kamizelkę z wzorami kości żeber. Jej rękawy są czerwone. Nosi także czarną czapkę policyjną ze złotym daszkiem.

Pojazd


Regularny

Jest to zmodyfikowany czerwony radiowóz z czerwonymi i niebieskimi światłami policyjnymi. Nieco podobny do Chase'a, tylko że ma rozkładany przezroczysty ekran do nawigacji itd.

Mission Paw

Jest to czerwony nieco ulepszony radiowóz, który może rozwinąć kilka przezroczystych ekranów i sterować dzięki nimi różnymi sprzętami, którymi wskaże na ekranie. Umie nawet złamać każdy kod.

Sea Patrol

Jest to czerwony jacht z żółtymi pasami. Na jachcie po dwóch stronach znajduje się pomarańczowy napis jego właścicielki, czyli MARTINE.

Space Pup

Jest to czerwony statek kosmiczny z żółtymi elementami świecącymi w ciemności.

Jungle Pup

Jest to czerwono-pomarańczowo-złoto-żółty Jeep w moro.

Winter Pup

Jest to czerwony radiowóz śnieżny z czarnymi płozami.

Odznaka


Jest to złota głowa lwa na czerwono-pomarańczowo-złotym tle.

Odznaka Martine.jpg

Wyposażenie plecaka

 1. Latarka
 2. Kajdanki
 3. Paralizator
 4. Gaz pieprzowy
 5. Megafon
 6. Pachołki
 7. Gaz usypiający

  Cytaty

Cytat1.png Nowa rasa wkracza do akcji! Cytat2.png
Regularnie
Cytat1.png Zaczyna się rasowa nowa era Cytat2.png
Mission Paw
Cytat1.png Moje uszy będą falować! Cytat2.png
Air Pup
Cytat1.png Pływanie to moja pasja! Cytat2.png
Sea Pup
Cytat1.png Chyba z kosmosem dam sobie rade! Cytat2.png
Space Pup
Cytat1.png MILCZ OPRYSKLIWY ŻYDZIE BO CIĘ ZARAZ ZABIJE!!!!!!! Cytat2.png
W obronie Amy Rose
Cytat1.png Daj mi pograć na komputerze! Cytat2.png
Gdy ktoś jej blokuje dostęp do komputera

Lubi

 1. Zwierzęta
 2. Wszystkie święta roku
 3. Lato
 4. Zimę
 5. Jesień
 6. Wiosnę
 7. Grać
 8. Kreskówki
 9. Pływać
 10. Akcje
 11. Być wybieraną na misję
 12. Undertale
 13. FNAF
 14. Cuphead
 15. BATIM
 16. BBIEL
 17. Star Stable
 18. Jazde konną
 19. Martwe memy
 20. Jej uczennicę: Noel.

  Nie lubi

 1. Być ignorowaną
 2. Zepsutych shipów
 3. Namawiania jej bez potrzeby
 4. Antagonistów
 5. Kociej Katastrofy 1 i 2
 6. Obrażania jej idoli
 7. Sonica (postaci)
 8. Shadowa
 9. Tailsa
 10. Rouge
 11. Sally
 12. Kobiecości
 13. Gdy Noel jest zagrożona

  Strach

 1. Owady
 2. Pajęczaki
 3. Mrówki
 4. Że coś może się stać Bloodfur'owi

  Hobby

 1. Jazda konna
 2. Pływanie
 3. Akcje
 4. Granie na komputerze
 5. Bieganie
 6. Snowboard

  Ciekawostki

 1. Jest pierwszym chartem perskim na tej wiki.
 2. Jest moją nową puppyfikacją.
 3. Jest następczynią Ashiry.
 4. Jest biseksualistką, albo jakby to powiedzieć panseksualistką.
 5. Jest chłopczycą.
 6. Posiada uczennicę o imieniu Noel.
 7. W przeciwieństwie do innych dziewczyn z Psiego patrol, ona bardzo się martwi o swojego partnera.

  Galeria Martine

Advertisement