FANDOM


(Lubi; Nie lubi)
(Ciekawostki)
Linia 96: Linia 96:
 
# Ogień
 
# Ogień
 
# Zjawiska paranormalne
 
# Zjawiska paranormalne
  +
# Powiedzenie na głos, że coś jej się nie podoba
   
 
<h2 class="mainheader" style="padding: 0.2em 0.4em; border: 1px solid rgb(204, 204, 204); -moz-border-radius:10px;-webkit-border-radius:10px; margin:0 0 10px 0; border:2px solid #6633FF; background:#330066; color:#FFFFFE; font-size:120%;font-weight:bold; text-align:center;">Ciekawostki</h2>
 
<h2 class="mainheader" style="padding: 0.2em 0.4em; border: 1px solid rgb(204, 204, 204); -moz-border-radius:10px;-webkit-border-radius:10px; margin:0 0 10px 0; border:2px solid #6633FF; background:#330066; color:#FFFFFE; font-size:120%;font-weight:bold; text-align:center;">Ciekawostki</h2>
+
# Lia jest uczennicą [[Dilara|Dilary]]. Szkoli się u niej na aktorkę.
  +
# Gdy kiedyś szczeniaki zapytały się jej kim jest dla niej [[Dilara]], suczka powiedziała, że:"''Oprócz tego, że wspaniałą mentorką. To moją przyjaciółką''".
  +
# W odcinku:"Niesamowity Rejs" pierwszy raz Lia pokonała swój lęk. I ochroniła [[Patty]] przed tym wsypaniem jej przez [[Minimus|Minimusa]].
  +
# Ma 40 cm wzrostu.
  +
# Suczka uczyła się kiedyś u jej rodziców pływania, gdyż są oni ratownikami wodnymi.
  +
# [[Noel]] jest dla niej BFF. Suczka traktuje ją jako swoją siostrę i najbardziej jej ufa.
  +
# Niektórzy uważają, że kocha się w [[Billy]]'m, jednak to nie prawda. Piesek jest jej przyjacielem i sama uważa, że nigdy nie zabrałaby [[Noel]] kogoś kogo kocha.
  +
# Początkowo Lia miała być całą beżową Labradorką.
  +
# Ulubiony kolor Liji to fioletowy.
  +
# Oprócz treningu z recytacji Lia ćwiczy u [[Dilara|Dilary]] recytację.
   
   

Wersja z 12:55, mar 26, 2020Opis

Lia to suczka w wieku szczenięcym rasy Labrador Retriever. W przyszłości ma być aktorką. Sunia jest też uczennicą Dilary.


Wygląd

Lia to drobna suczka swojej rasy. Mimo, że futerko ma krótkie to miękkie. Suczka na górze swojej głowy ma grzywkę. Większość jej futra jest bardzo jasno blado kremowa, można powiedzieć że prawie biała. Uszy suczka ma w jasnorudym kolorze. Na jej grzbiecie widnieje jasno ruda pręga. Oczy Liji są w kolorze jasnobrązowym.


Charakter

Lia to zazwyczaj opanowana suczka. Chętnie poznaje nowe rzeczy i lubi spędzać czas z resztą uczniów. Nie przeszkadza jej także w czasie wolnym zabawa z szczeniakami. Sama uważa, że jest niewiele starsza i to nie czyni, że nie może się z nimi bawić. Podczas zabaw Lia to bardzo radosna sunia, pełna energii. Bardzo chętnie uczy się i słucha uważnie jej mentorki, Dilary. Zawsze stara się dawać z siebie wszystko by jej zaimponować. Suczka ufa jej na maksa, traktuje ją jako jej przyjaciółkę, której zawsze może się zwierzyć. Lia wie, że jak coś ją gryzie to i tak jej mentorce to nie ucieknie. Czasem suczka jest zdystansowana i cicha. Nie mówi często jak naprawdę się czuje. Sunia próbuje przezwyciężać swoje słabości, jednak nie zawsze jej się to udaje. Do minusów Liji należy, iż dość szybko się poddaje. Ma problem z uwierzeniem w siebie. Samotność nie przeszkadza jej czasem, pozwala jej się czasem zrelaksować i pozwolić przemyśleć sobie niektóre rzeczy. Jednak woli bardziej towarzystwo innych piesków. Ufa każdemu z Psiego Patrolu i ma świadomość, że zawsze może zwrócić się do każdego z nich o pomoc. Ma do nich duży szacunek i lubi oglądać jak trenują. Świetnie dogaduje się ze uczniów z Noel. Można powiedzieć, że jest dla niej jak siostra. Mała Labradorka odnosi się chłodno do wrogów Psiego Patrolu, albo stoi cicho. Nie ufa im. Muszą ją naprawdę rozzłościć by coś im odwarknęła na głos.


Umiejętności

Lia oprócz tego, że potrafi dobrze grać ma wysoką wyobraźnię i rozwiniętą kreatywność. Potrafi w miarę ładnie malować. Suczka po rodzicach odziedziczyła zdolność do pływania i Lia jest świetnym pływakiem. Nawet ładnie śpiewa. Potrafi dobrze recytować. Suczka świetnie gra w Hop Hop Boogie. Jest dość spostrzegawcza i wychwytuje najdrobniejsze szczegóły w otoczeniu.

Rodzina

 • Dali- mama
 • As-tata.
 • Cztery siostry
 • Dwaj bracia

Dubbing

 • Wersja angielska-  Lacey Chabert
 • Wersja polska- Olga Bończyk


Odznaka

Lia nosi jasno-fioletową obrożę, na której jest przyczepiona odznaka. Jest to czerwony dywan orz dwie żółte gwiazdki nad nim. Tło ma kolor zielony, lekko wpadający w trochę ciemną morską zieleń.


Biografia


Lubi


 1. Spędzać czas z Dilarą.
 2. Spędzać czas z Noel i innymi uczniami.
 3. Spędzać wolny czas z szczeniakami.
 4. Boże Narodzenie
 5. Sylwester
 6. Walentynki
 7. Wielkanoc
 8. Uczyć się od Dilary
 9. Wyjazdy
 10. Wycieczki z Psim Patrolem
 11. Wiosnę
 12. Lato
 13. Jesień
 14. Zima
 15. Lody truskawkowe
 16. Lody o smaku owoców leśnych
 17. Dobro


Nie lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu
 2. Zła
 3. Przeszkadzania jej gdy chce pobyć sama
 4. Kiedy coś jej nie wychodzi
 5. Gdy Dilara jest smutna
 6. Gdy coś grozi Dilarze
 7. Gdy Noel jest smutna
 8. Gdy coś grozi Noel
 9. Wszystkiego do jedzenia o smaku orzechów
 10. Oszustów
 11. KłamcówHobby

 1. Aktorstwo
 2. Malowanie
 3. Różne gry na myślenie
 4. Pływanie
 5. Śpiew
 6. Recytacja
 7. Gra w Hop Hop Boogie


Strach

 1. Burze
 2. Pająki
 3. Ogień
 4. Zjawiska paranormalne
 5. Powiedzenie na głos, że coś jej się nie podoba

Ciekawostki

 1. Lia jest uczennicą Dilary. Szkoli się u niej na aktorkę.
 2. Gdy kiedyś szczeniaki zapytały się jej kim jest dla niej Dilara, suczka powiedziała, że:"Oprócz tego, że wspaniałą mentorką. To moją przyjaciółką".
 3. W odcinku:"Niesamowity Rejs" pierwszy raz Lia pokonała swój lęk. I ochroniła Patty przed tym wsypaniem jej przez Minimusa.
 4. Ma 40 cm wzrostu.
 5. Suczka uczyła się kiedyś u jej rodziców pływania, gdyż są oni ratownikami wodnymi.
 6. Noel jest dla niej BFF. Suczka traktuje ją jako swoją siostrę i najbardziej jej ufa.
 7. Niektórzy uważają, że kocha się w Billy'm, jednak to nie prawda. Piesek jest jej przyjacielem i sama uważa, że nigdy nie zabrałaby Noel kogoś kogo kocha.
 8. Początkowo Lia miała być całą beżową Labradorką.
 9. Ulubiony kolor Liji to fioletowy.
 10. Oprócz treningu z recytacji Lia ćwiczy u Dilary recytację.


Galeria Liji


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.