Znacznik: VisualEditor
Linia 38: Linia 38:
   
   
  +
Lubi
 
  +
# Spędzać czas z [[Dilara|Dilarą]].
<h2 class="mainheader" style="padding: 0.2em 0.4em; border: 1px solid rgb(204, 204, 204); -moz-border-radius:10px;-webkit-border-radius:10px; margin:0 0 10px 0; border:2px solid #6633FF; background:#330066; color:#FFFFFE; font-size:120%;font-weight:bold; text-align:center;">Lubi</h2>
 
  +
# Spędzać czas z [[Noel]] i innymi uczniami.
  +
# Spędzać wolny czas z szczeniakami.
   
   

Wersja z 08:33, 26 mar 2020Opis

Lia to suczka w wieku szczenięcym rasy Labrador Retriever. W przyszłości ma być aktorką. Sunia jest też uczennicą Dilary.


Wygląd

Lia to drobna suczka swojej rasy. Mimo, że futerko ma krótkie to miękkie. Suczka na górze swojej głowy ma grzywkę. Większość jej futra jest bardzo jasno blado kremowa, można powiedzieć że prawie biała. Uszy suczka ma w jasnorudym kolorze. Na jej grzbiecie widnieje jasno ruda pręga. Oczy Liji są w kolorze jasnobrązowym.


Charakter

Lia to zazwyczaj opanowana suczka. Chętnie poznaje nowe rzeczy i lubi spędzać czas z resztą uczniów. Nie przeszkadza jej także w czasie wolnym zabawa z szczeniakami. Sama uważa, że jest niewiele starsza i to nie czyni, że nie może się z nimi bawić. Podczas zabaw Lia to bardzo radosna sunia, pełna energii. Bardzo chętnie uczy się i słucha uważnie jej mentorki, Dilary. Zawsze stara się dawać z siebie wszystko by jej zaimponować. Suczka ufa jej na maksa, traktuje ją jako jej przyjaciółkę, której zawsze może się zwierzyć. Lia wie, że jak coś ją gryzie to i tak jej mentorce to nie ucieknie. Czasem suczka jest zdystansowana i cicha. Nie mówi często jak naprawdę się czuje. Sunia próbuje przezwyciężać swoje słabości, jednak nie zawsze jej się to udaje. Do minusów Liji należy, iż dość szybko się poddaje. Ma problem z uwierzeniem w siebie. Samotność nie przeszkadza jej czasem, pozwala jej się czasem zrelaksować i pozwolić przemyśleć sobie niektóre rzeczy. Jednak woli bardziej towarzystwo innych piesków. Ufa każdemu z Psiego Patrolu i ma świadomość, że zawsze może zwrócić się do każdego z nich o pomoc. Ma do nich duży szacunek i lubi oglądać jak trenują. Świetnie dogaduje się ze uczniów z Noel. Można powiedzieć, że jest dla niej jak siostra. Mała Labradorka odnosi się chłodno do wrogów Psiego Patrolu, albo stoi cicho. Nie ufa im. Muszą ją naprawdę rozzłościć by coś im odwarknęła na głos.


Umiejętności

Lia oprócz tego, że potrafi dobrze grać ma wysoką wyobraźnię i rozwiniętą kreatywność. Potrafi w miarę ładnie malować. Suczka po rodzicach odziedziczyła zdolność do pływania i Lia jest świetnym pływakiem. Nawet ładnie śpiewa. Potrafi dobrze recytować. Suczka świetnie gra w Hop Hop Boogie. Jest dość spostrzegawcza i wychwytuje najdrobniejsze szczegóły w otoczeniu.

Rodzina

 • Dali- mama
 • As-tata.
 • Cztery siostry
 • Dwaj bracia

Dubbing

 • Wersja angielska-  Lacey Chabert
 • Wersja polska- Olga Bończyk


Odznaka

Lia nosi jasno-fioletową obrożę, na której jest przyczepiona odznaka. Jest to czerwony dywan orz dwie żółte gwiazdki nad nim. Tło ma kolor zielony, lekko wpadający w trochę ciemną morską zieleń.


Biografia


Lubi

 1. Spędzać czas z Dilarą.
 2. Spędzać czas z Noel i innymi uczniami.
 3. Spędzać wolny czas z szczeniakami.


Nie lubi


Hobby

 1. Aktorstwo
 2. Malowanie
 3. Różne gry na myślenie
 4. Pływanie
 5. Śpiew
 6. Recytacja
 7. Gra w Hop Hop Boogie


Strach

 1. Burze
 2. Pająki
 3. Ogień
 4. Zjawiska paranormalne

Ciekawostki


Galeria Liji


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.