Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

,, Jesteśmy jednym i oddzielnym, ale to nie znaczy, że słabszym. Jeśli walczysz z jednym walczysz z dwoma. "~ Leia i BearOpis

Leia- sunia, córka Danielle i Kobalta. Młodsza bliźniacza siostra Bear'a. Jest BFF CJ. Zakochana w Snow'wie z wzajemnością.

Bear- piesek, syn Danielle i Kobalta. Starszy bliźniaczy brat Lei. Jest BFF Snow'a. Zakochany w Bii z wzajemnością.

Wygląd

Leia- bardziej podobna do taty, Leia ma białe futro z rudymi końcówkami uszu, paskiem na czole i końcówką ogona. Rude elementy są ciemniejsze niż rudy u jej mamy. Ma kremową łatę, bieganącą od spodu pyska, do końca podbrzusza, jak u jej mamy. Ma czarny nos i fioletowe oczy. Nosi fioletową obrożę z małą metalową zawieszką. Posturą ciała upodobniła się do mamy.

Bear- bardziej podobny do mamy, Bear ma brązowe futro z białymi tylnymi łapami, końcówkami uszu i pyska. Koniec jego ogona jest rudy jak i,, krawat" na klatce piersiowej. Plecy także ma rude. Oczy ma ciemnozielone, a nos czarny. Nosi ciemnozieloną obrożę z metalową zawieszką. Ogon ma lekko puszysty. Lewe ucho ma po rodzicach, a prawe ma proste jak uszy Chase'a, niewiadomo po kim. Ma brązową grzywkę.

Charakter

Leia - totalne źródło energii.

Jest chłopczycą i zadziorą. Mimo to jest też opanowana i spokojna w obliczu zagrożenia. Ma tendencję do eksplorowania i jest trochę ryzykantką. Uparta ale też nie sprzeciwia się gdy dostaje nakaz z góry. Chociaż zdarza jej się. Nie boi się walki i zawsze jest do niej gotowa. Pomocna i przyjacielska, Leia zrobi wszystko dla Ruchu Oporu. Czasem bywa lekkomyślna. Każdemu daje szansę. Wrogowi skoczy w gardło! Życie podczas wojny, sprawiło, że zawsze jest gotowa do ucieczki i walki chociaż jest jeszcze szczeniakiem. Lojalna, bardzo kocha brata i rodziców. Za nimi skoczy w ogień. Ma dużą empatię. Miła lecz często droczy się z bratem, ale to dla zabawy. Jest w stanie się poświęcić dla kogoś. Ma charakter podobny do jej mamy i generał Organy. Może płakać lecz rzadko. To ona jest liderem w duecie i ma tendencję do dowodzenia. Odważna.

Bear- bardziej spokojny i opanowany, Bear jest uroczym szczeniakiem. Zawsze gotowy by nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Miły i przyjacielski, ma większą tendencję do płaczu niż jego siostra. Lubi eksplorować ale nie do przesady. Ma dużą empatię. Jest odważny choć nie widać tego po nim. Nienawidzi walki ale zrobi to jeśli trzeba. Ma wielkie serce i jest naprawdę prawą łapą dla rodziny i przyjaciół. Jednak nie zawaha się sięgnąć po drastyczne środki gdy rozmowa zawiedzie. Lepiej nie drwić z jego siostry lub być agresywnym dla niej, bo skończysz w najlepszym razie z śladami zębów na ręce lub łapie. Bear jest mózgiem ich duetu i on bardziej stąpa po ziemi. Rodzinę bardzo kocha, tak jak i Bię. W stosunku do niej jest czuły i romantyczny. Nigdy nie pozwoli by stała jej się krzywda. Zawsze jej broni, tak jak i rodzinę oraz Ruch Oporu.

Umiejętności

Leia- jest bardzo szybka (bez mocy), dorównuje Scott'owi i silna podobnie jak Ally. Ma dobry słuch i węch. Dzięki Mocy ma bardzo szybki refleks i wykazuje się doskonałą percepcją. Umie się posługiwać Mocą lecz ciągle się jeszcze uczy. Posiada moce takie jak mama czyli: super bieg, siła, telekineza i pole ochronne. Kiedy ich używa jej łapy są fioletowe. Leia zna się także bardzo dobrze na różnego rodzaju broni, statków itp. Jest też dobrą mechaniczką. Ładnie śpiewa. Jednak tak jak mama, nie wychodzi jej Hop hop Boogie. Potrafi opracowywać plany. Jest dobrym strategiem.

Bear- piesek umie się posługiwać Mocą i świetnie leczy. Posiada umiejętność komunikowania się z różnymi zwierzętami. Rozumie ich język i potrafi w danym języku mówić. Ma dobry węch i słuch. Posiada moc leczenia wszelkich ran i chorób. Gdy jej używa jego łapy są ciemnozielone.

Moce

Leia- super bieg, siła, pole ochronne, telekineza i Moc (ma wszystko to co mama). Gdy łączy się z bratem na Galaxy pup to ma moc kontrolowania ciał niebieskich (planety, meteoryty itp.)

Bear- Moc i moc leczenia ran i wszelkich chorób. Gdy łączy się z siostrą na Galaxy pup to ma moc kontrolowania próżni, mgławic, czarnych dziur itp.

Rodzina

Danielle - mama

Kobalt - tata

Arsiel-młodszy brat

Przynależność - Ruch Oporu

Pochodzenie - Takodana

Relacje z Ruchem Oporu

Leia Organa- szczenięta bardzo ją kochają i podziwiają, szczególnie Leia ma z nią wyjątkową więź. Uwielbiają słuchać opowieści i z nią przebywać. Mała kundelka kocha się uczyć różnych nowych rzeczy od niej. Duet darzy ją ogromnym szacunkiem.

Luke- Leia i Bear bardzo go lubią, podziwiają i szanują. Leia bardzo lubi uczyć się po jego okiem. To on często daje jej rady jak posługiwać się Mocą i jest jej drugim mentorem w sprawie zostania Jedi. Bear uczy się u niego jak posługiwać się Mocą. Duet uwielbia słuchać opowieści Luke'a.

Rey- bardzo ją lubią i uważają, że będzie wspaniałym Jedi

Finn- bardzo go lubią

Rose- bardzo ją lubią

Poe- bardzo go lubią, a Leia uwielbia uczyć się u niego pilotażu.

BB-8- bardzo go lubią

3-CPO- śmieszy ich, ale i tak bardzo go lubią

AR-DR- bardzo go lubią i uwielbiają spędzać z nim czas.

Kylo Ren (Ben Solo)- szczeniaki wiedzą o jego przeszłości i, że nie mogą się zbliżać, ani z nim rozmawiać. Jednak go lubią i chcą by wrócił.

Han Solo- szczenięta nigdy go nie poznały, ale słyszały o nim wiele i bardzo go podziwiają.


Biografia

Urodzili się na początku 35 ABY, na Takodanie. Bear był pierwszy, a Leia tuż po nim. Pierwsze tygodnie były spokojne. Późnej zaczęli odrywać świat. Ich przygody są opisane w cyklu odcinków Nieopowiedziane historie.

Sprzęt ucznia

Leia- ma kamizelkę i plecak jak mama z białymi wstawkami, tylko jest on w tonacji normalnej szarości. W nim ma miecz świetlny, kask z goglami na podczerwień, kulki energetyczne Jedi, linę z hakiem i wyciągarkę. Ma też palnik, nożyce, nadajniki, maskę aqua na pysk do nurkowania, chwytak, schowek na małe rzeczy. Ma też ponadświetlne skrzydła. W kamizelce ma trójwymiarowy wyświetlacz i schowek na małe rzeczy. Czasami nosi strój pilota. Jest ona taki sam jak Jedi i wyposażenie też, tylko ma on długie rękawy i buty, a w nich kolce lub przyssawki. Dodatkowo do kamizelki ma przypiętą maskę tlenową. Ma swój kask, ten sam jaki ma jako Jedi, tyle, że wtedy aktywuje się komunikator jaki mają piloci w kaskach. Pilotuje X-winga z wyposażeniem jak u innych. Wszystko to jest w jej kolorach. Na kamizelce pilota, i normalnej, kasku ma symbol Ruchu Oporu Ma droida typu BB. Nazywa się BB-2. Zasiada on w gnieździe jej, myśliwca.

Bear- ma brązowo beżową kamizelkę z plecakiem. Na kamizelce ma symbol Ruchu Oporu. W plecaku ma apteczkę, wodę, linę z hakiem i wyciągarkę, lampę, nadajnik, skrzydła ponadświetlne z kaskiem z goglami na podczerwień, pistolet, jedzenie, chwytak, nożyczki.

Cytaty

,, I nie mogę być bardziej dumma z imienia, które mam. Bo mam je po kimś kto wierzył w światło, gdy go nie widział i nigdy się nie poddawał. "- kiedy Leia tłumaczy dlaczego jest dumma ze swojego imienia

,, Ale ja chcę walczyć! Co z tego, że nie jestem dorosła, mogę umrzeć i to jest niebezpieczne! Mając Jej imię czuję się zobowiązana, by walczyć, a nawet i może umrzeć. I pójdę nawet bez Waszej zgody. Bo wiem, Wy wiecie, że na moim miejscu Ona zrobiłaby to samo. (...) Poe, mamo,ale...,, Wolałabym być potworem, który w coś wierzy, który poświęciłby wszystko aby galaktyka była lepsza, niż kimś kto siedzi na uboczu i patrzy jakby to nie miało dla niego żadnego znaczenia. "" - kiedy nie chcieli pozwolić Lei na dołączenie do ostatecznej bitwy z Najwyższym Porządkiem.

Tam gdzie ona, tam i ja. Jeśli ona idzie, to ja idę z nią. Albo my oboje, albo nikt. - Bear w 9 części Gwiezdnych Wojen gdy Leia uzyskała zgodę na pójście na ostateczną bitwę.

Tak się składa, że są moją młodszą siostrą i bratem. A ty ich zaczepiłeś. - Bear gdy ktoś zagraża lub po prostu źle traktuje jego rodzeństwo.

Jestem Leia. A ja Bear. I jesteśmy Space Twins - Leia i Bear czasami gdy się przedstawiają.

I tak się laaataaa! - Leia

Lubią

Leia-

 1. Pory roku
 2. Odwiedzać PP
 3. Spędzać czas z rodziną, Ruchem Oporu, Snow'em i CJ
 4. Ćwiczyć
 5. Biegać
 6. Siłować się
 7. Latać
 8. Słuchać opowieści
 9. Śpiewać
 10. Galaktykę
 11. Bawić się
 12. Naprawiać różne rzeczy
 13. Chrupki
 14. Wodę
 15. Błoto
 16. Naturę
 17. Piach
 18. Święta
 19. Śnieg
 20. Bycie wolnym
 21. Sporty ekstremalne i nie tylko
 22. Pływać
 23. Oglądać filmy, w szczególności o Gwiezdnych Wojnach czyli o nich
 24. Dobro
 25. Pomagać
 26. Gdy wszyscy są szczęśliwi

Bear-

 1. Pory roku
 2. Odwiedzać PP
 3. Spokój
 4. Dobro
 5. Spędzać czas z rodziną, Ruchem Oporu, Snow'em i Bią
 6. Pomagać
 7. Bawić się
 8. Uczyć się różnych rzeczy
 9. Piach
 10. Wodę
 11. Zwierzęta i rozmawiać z nimi
 12. Uczyć się u taty
 13. Gdy Bia jest szczęśliwa
 14. Święta
 15. Chrupki
 16. Gumowe zabawki
 17. Naprawiać coś
 18. Słuchać opowieści
 19. Walentynki
 20. Gdy wszyscy są szczęśliwi
 21. Uczyć się na medyka

Nie lubią

Leia-

 1. Kłamstwa
 2. Zła
 3. Przemocy
 4. Biernych polityków
 5. Gdy inni cierpią
 6. Najwyższego Porządku
 7. Shithów
 8. Kapitan Phasmy i generała Hux'a
 9. Wojny
 10. Większości ludzi z Coruscant
 11. Huttów
 12. Egoizmu
 13. Gdy coś się dzieje rodzinie, Ruchowi Oporu i przyjaciołom
 14. Strojenia się
 15. Panienek
 16. Dziewczęcych spraw
 17. Palpatine'a
 18. Odtrącenia

Bear-

 1. Zła
 2. Kłamstwa
 3. Egoizmu
 4. Braku pomocy
 5. Wojny
 6. Walki
 7. Przemocy
 8. Najwyższego Porządku
 9. Braku spokoju
 10. Gdy ktoś cierpi
 11. Trochę latania
 12. Gdy coś się dzieje rodzinie, Ruchowi Oporu, przyjaciołom i Bii
 13. Kłopotów
 14. Przechwalania się
 15. Odtrącenia
 16. Biernych polityków
 17. Uważania, że trzeba być najlepszym by zainponować
 18. Shithów

Strach

Leia- coś się stanie jej rodzinie, Snow'owi i Ruchowi Oporu

Bear- coś się stanie Bii, jego rodzinie i Ruchowi Oporu

Dubbing

Wersja polska : Leia jako szczeniak- głos małej Kiary z Króla Lwa 2 w wersji polskiej

Wersja angielska : Leia jako szczeniak- głos małej Kiary z Króla Lwa 2

Wersja polska : Bear jako szczeniak - głos małego Kovu z Króla Lwa 2, tylko trochę dojrzalszy, w wersji polskiej

Wersja angielska : Bear jako szczeniak- głos małego Kovu z Króla Lwa 2,tylko trochę dojrzalszy

Hobby

Leia-

 1. Walka
 2. Bieganie
 3. Tor przeszkód
 4. Sport
 5. Uczenie się na Jedi
 6. Majsterkowanie itp.
 7. Latanie
 8. Eksplorowanie
 9. Bitwa Galaktyczna

Bear-

 1. Leczenie
 2. Rozmawianie ze zwierzętami
 3. Uczenie się na medyka
 4. Czytanie książek
 5. Zabawa z piłką
 6. Bitwa Galaktyczna
 7. Leżenie
 8. Pomaganie w bazie Ruchu Oporu

Ciekawostki

 1. Mieszkają z mamą w świecie Gwiezdnych Wojen ale odwiedzają PP prawie codziennie.
 2. Chociaż Leia jest młodsza to ona zachowuje się bardziej jak ta starsza z rodzeństwa. Ona jest gotowa do walki i jest przywódcą w rodzeństwie, a Bear jest raczej mózgiem ich duetu. Często sprowadza na ziemię siostrę i to on myśli o konsekwencjach ich działań. Jednak Leia także lecz nie zawsze.
 3. Bear jest zakochany w Bii. Uwielbia z nią przebywać. Kocha ją całym sobą i zawsze rumieni się na jej widok.
 4. Leia ma tendencję do drażnienia się z bratem na temat jego miłości, lecz robi to w sposób żartobliwy.
 5. Bear absolutnie kocha swoją siostrę i nigdy nie pozwoli by stała jej się krzywda.
 6. Leia podziwia genarał Leię Organę. Kocha ją i uwielbia uczyć się od niej różnych rzeczy. Jest dumna że swojego imienia.
 7. Rodzeństwo uwielbia słuchać o przygodach Ruchu Oporu i historii galaktyki.
 8. Leia jest silna Mocą tak jak jej mama i odziedziczyła po niej moce. Gdy ich używa jej łapy są fioletowe. Bear także ma Moc lecz nie wiąże z tym przyszłości. Ale ma moc leczenia. Gdy jej używa, jego łapy są zielone.
 9. Leia chce być Jedi, a także pilotem X-winga. Bear chce być medykiem jak jego tata.
 10. Leia jest zakochana w Snow'wie, lecz będzie się tego wypierać jak tylko może. Nie wie, że on ją też. Jej BFF jest CJ. Obie mają podobne charaktery i tendencję do eksplorowania.
 11. Rodzeństwo bardzo się kocha i jeśli któreś będzie w niebezpieczeństwie, drugie zrobi wszystko by je uratować.
 12. Duet uwielbia grę zwaną Bitwa Galaktyczna. Polega ona na przyjacielskiej walce fizycznej między sobą, a także i umysłowej, bo w trakcie walki bijesz się także na znajomość historii galaktyki. Uczestnicy wymieniają się wiedzą o tym, a jednocześnie walczą.
 13. BFF Bear'a jest Snow. Oba psiaki rozumieją się świetnie.
 14. Leia jest padawanką jej mamy, i uczyły się u niej sztuki Jedi.
 15. Mają młodszego brata, Arsiela. I absolutnie go uwielbiają. Leia jest bardzo opiekuńczą, ale i zabawną siostrą i to ona zabiera Arsiela na wyprawy. Uczy go mnóstwa rzeczy, a szczeniak bezgranicznie jej ufa. Gdy coś mu się stanie to Leia bierze na siebie winę i obwinia się za to. To ochronna siostra i gotowa jest rozerwać na strzępy tego, kto zagrozi jej młodszemu bratu. Bear natomiast jest tym głosem rozsądku ich obojga. Ale nie zadzieraj z dużym bratem! Podnieś na Arsiela łapę lub rękę, a Bear dosłownie stanie się czołgiem. Stanie się wtedy bardzo niebezpieczny. Bear jest ochronnym i opiekuńczym bratem i dostaje fisia gdy Leia zabiera gdzieś Arsiela.
 16. Bear uczy się u taty i doktor Kalonii fachu medyka.
 17. Na tej stronie nie obowiązują fakty z 9 części Gwiezdnych Wojen. Jeśli ta dwójka ma się pojawiać w opowiadaniach to wykorzystujemy sytuację po 8 części i razem z moimi opowiadaniami: Gwiezdne Wojny Danielle historie, Ostania nadzieja i po 1 odcinku z serii Nieopowiedziane historie. Czasowo akcja ma miejsce jeszcze przed wydarzeniami z 9 części .
 18. Są tylko o kilka godzin młodsi od szczeniąt Anette i Minimusa.
 19. Urodzili się na początku roku 35 ABY.
 20. Gdy Leia używa mocy, jest najszybszym i najsilniejszym szczeniakiem. Wtedy jest silniejsza i szybsza od Scott'a. Ale tylko wtedy.
 21. Bear jest najwyższy ze szczeniaków, a Leia jest najwyższą suczką w wieku szczenięcym. Przyczyną tego może być to, że ich rodzice są wysocy.
 22. Chociaż są młodsi od innych szczeniąt, to często są uważani za starszych, że względu na ich wzrost.
 23. Gdy Leia budowała swój pierwszy miecz świetlny połączyła fason miecza Lei i Luke'a. Dolna część jest taka jak w mieczu Luke'a (pierwszym), a górna część jest taka jak w mieczu Lei. Miecz ma ostrze ciemno różowe wpadające w fiolet, tak jak było to w mieczu Mace'a Windu (patrz 1,2,3 część Gwiezdnych Wojen).
 24. Co ciekawe Leia nie miała pojęcia jak wygląda miecz Lei, gdy go budowała. Tak naprawdę to zobaczyła go dopiero po śmierci generał Organy, podczas oglądania 9 części w bazie PP. Jednak podczas budowania go Moc ją prowadziła i dlatego zbudowała taki miecz.
 25. Leia jest trochę jak Merida z filmu Merida Waleczna. Odkąd odkryła Moc, codziennie wychodzi z bazy na ćwiczenia, najlepiej czuje się właśnie, ćwicząc, biegając i walcząc.
 26. Spoiler! Gdy była omawiana ostateczna bitwa z Najwyższym Porządkiem w 9 części, początkowo planowano, że Leia z bratem zostanie w bazie. Jednak gdy ona to usłyszała powiedziała, że musi walczyć, co z tego, że nie jest jeszcze dorosła i może umrzeć. Że nie boi się śmierci. I pójdzie nawet bez zgody mamy i Finna oraz Poe'go. Bo wiedziała, że Organa na jej miejscu zrobiłaby to samo. Czuła się zobowiązana, bo nosiła imię Organy. I dopięła swego. Pozwolili jej. Co ciekawe zacytowała też jeden z cytatów Organy, a o tym nie wiedziała.
 27. Leia i Bear świetnie się dogadują, a także rozumieją z Twilight i Skylar. Nie tylko dlatego, że ta dwójka jest super, ale też dlatego, że cała czwórka ma jakieś moce.
 28. Leia zna się na temaatch wojskowych tak dobrze, że może o nich rozmawiać np. z Tetradi lub Talir. To wynika z obcowania z tym na codzień, a także Mocy.
 29. Tak naprawdę to rude elementy Lei sierści są ciemniejsze niż u jej mamy, tak jak na drugim rysku. Kremowe elementy są takie jak w infoboksie i są jaśniejsze od tych na drugim rysku. I to jest jej oficjalny wygląd.
 30. Posiadają umiejętność Galaxy pup. Jest to odpowiednik Charget up Psiego Patrolu. Jako, że są bliźniakami, gdy się dotkną tak jak pieski na charget up to ich łapy świecą na fioletowo - zielono. Leia kontroluje ciała niebieskie czyli jakby ziemię, a Bear próżnię, mgławice, czarne dziury itp. czyli jakby powietrze.
 31. Leia i Bear tak jak Luke i Leia są także nazywani Space Twins.
 32. Mają bardzo, bardzo silną więź. Oboje potrafią wyczuć swoje umysły w Mocy nawet jeśli dzieli ich cała galaktyka.
 33. Bear zbudował swój miecz świetlny. Ma zielone ostrze, a fason jak drugi miecz Luke'a.
 34. Są w wieku przed nastolatkami. Nie są wczesnymi, ale nie są też już dziećmi. Ich wiek plasuje się około 9/10 ludzkich lat.

Galeria

Advertisement