Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Kailey to młoda suczka rasy Portugalski pies wodny. Przyjaźni się z Sehyello. Jest moją puppyfikacją (Joanette). W PP jest ratownikiem wodnym. Jest BFF Aussy i Mali.

Wygląd

Kailey tak jak większość przedstawicieli jej rasy ma kręcone futro. Jest ono ciemno brązowe z białymi łatami, na końcówce ogona, przednich łapach i pasku na klatce piersiowej. Ogon jest chudy, tylko końcówka jest grubsza i przypomina puchatą kulkę. Uszy ma średniej długości. Futro na nich jest kręcone. Ma grzywkę, w kolorze takim jak większość jej futra. Oczy ma jasnoniebieskie, a nos czarny. Nosi jasnoniebieską obrożę z zawieszką Psiego Patrolu, na której widnieje fala (taka jak do surfowania).

Charakter

Kailey jest miła i ma dużą empatię. Jest wrażliwa i ma małą tendencję do płaczu. Jest nieśmiała gdy kogoś poznaje, ale jak już się otworzy to gada jak najęta. Lubi mówić, ale tylko jak jest z kimś kogo zna. Jednak często jest cicha i mało mówi. Lubi być sama, a najlepiej się dogaduje z swoimi BFF Aussy i Malą. Razem mają tysiąc tematów do rozmowy. Pomocna i uczciwa. Jest przyjacielska, lecz czasem potrafi odpowiedzieć z sarkazmem i jak się wkurzy to ze słowami się rozgrzewa. Potrafi być naprawdę niemiła, dla wrogów i wtedy bombarduje ich słowami. Mimo iż nie nadaje się do walki to potrafi przywalić i wrzasnąć podobnie jak Tetradi. Nie lubi nietolerancji i zawsze staje w obronie przyjaciół. Kreatywna, ma masę pomysłów jak coś zrobić. Jest odważna, ale tak normalnie. Dotrzymuje obietnic i jest naprawdę prawą łapą i wsparciem dla PP, mimo iż nie każdego lubi. Uparta i czasem leniwa. Zawsze gra fair play, nie tylko w sporcie. Nie lubi zwracać na siebie uwagi i często chce się zapaść pod ziemię. Ma zawsze stres przed wystąpieniem publicznym. Też gdy ktoś ją chwali na forum i nie czuje zażenowanie i chce zniknąć. Jest ostrożna, a czasem nawet za bardzo. Sehyello jest dla niej jak brat i tylko jak brat. Uwielbia z nim pływać. Jest bardziej cłopczycą, ale jak musi założyć coś elegantszego to to zrobi. Chociaż będzie kombinowała by tego nie zrobić. Ale to nie znaczy, że nie lubi chodzić do Katie. Jest bardziej introwertyczką, ale nie gdy jest w towarzystwie przyjaciół. Kailey jest także dziecinna. Mimo iż nie jest już szczeniakiem, to w głębi siebie jest dzieckiem. Jednak potrafi być wydoroślała. Ma silne poczucie sprawiedliwości.

Umiejętności

Kailey dobrze skacze w dal, jak i dobrze jeździ na łyżwach i pływa. Nie jest szybka ani silna, ale ładnie rysuje. Ma dar do wymyślania różnych rzeczy.

Rodzina

Kate-mama

Peter-tata

I reszta rodziny.

Biografia

Kailey urodziła się w zwykłym domu. Od zawsze lubiła pływać i dobrze się uczyła. Pewnego dnia podczas zabawy zobaczył ją PP i zainteresowali się jej zdolnościami. Zaczęła szkolenie i została przyjęta! Stali się jej przyjaciółmi. Poznała też Aussy, Malę i Seychella. Obecnie mieszka w bazie i pomaga innym.

Na misje

Regularny- ma pomarańczową kamizelkę, plecak i kask. W plecaku ma: koło ratunkowe, linę, GPS, napęd wodny, sprzęt nurkowy, lampę i małe wiertło. W kasku ma okulary do pływania pod wodą Jej pojazd to pomarańczowy poduszkowiec taki jak Zumy. Ma w nim linę, lampę, duży chwytak, apteczkę, ręcznik, koło ratunkowe i ponton. Może się zamienić w łódź podwodną.

Sea patrol- ma łódź jak Zuma z jasnoniebieskimi wstawkami. W niej ma liny, chwytaki, radar, sonar, ponton. Może jechać po lądzie. Strój taki jak innych. Jest pomarańczowo jasno niebieski. W plecaku ma koło ratunkowe, napęd wodny, deskę ratunkową, megafon, ręcznik. Jako nurek ma pomarańczowo jasnoniebieski strój. W plecaku ma hipernapęd, linę, lampę, sieć, chwytak.

Air pup- ma plecak jak Zuma, tyle, że ma jeszcze dodatkowy napęd na górze. W plecaku ma koło ratunkowe, linę. Strój i kask jest pomarańczowo jasnoniebieski.

Winter patrol- ma skuter śnieżny, który może się zamienić w łódź i nurkować,a także pływać na powierzchni. Ma w nim chwytak, sieć, ponton, lampę, linę, koło ratunkowe, radar, dron podwodny, sprzęt do nurkowania. Ma strój jak inni, gruby i ciepły. Na głowie ma kask, a w nim google na podczerwień i do szukania. Nosi buty jak inni z kolcami. W plecaku ma koło ratunkowe, linę z hakiem, termos, grzejnik, palnik do lodu, koce termiczne.

Jungle pup- ma to co zwykle tylko ma obudowę na pojazd, i kapelusz, buty i kamizelkę w moro.

Space pup- ma mały statek kosmiczny w jej kolorach. W nim ma radar, liny, chwytak. Mundur taki jak innych z butami. Jest biały z jej kolorami. W plecaku ma chwytak, linę, butlę z tlenem, maskę tlenową, mini radar.

Mission paw- to pojazd jak Zumy. Jest on czarno pomarańczowo niebieski. Z wstawkami w kolorze pomarańczowo-niebieskim. Ma w nim koło ratunkowe, laser, ponton. Jej kamizelka jest czarno - pomarańczowa, ale wstawki świecącą w dwóch kolorach. Na początku pomarańczowo, a potem przechodzi to w jasnoniebieski. Nosi kask z goglami. Jest on taki sam jak kamizelka. W plecaku ma super sonar z wodny dronem, laser podwodny, działko wodne i koło ratunkowe. W kasku ma ustnik do nurkowania.

Mighty pup- ma granatowo jasnoniebieski strój, który się błyszczy. Jest taki jak Zumy i pojazd także. W plecaku ma koło ratunkowe, i chwytak. Pojazd jest w jej kolorach. Moc w pojeździe to fala. Jej moc to kontrola wody. Gdy jej używa, jej łapy świecą się na jasnoniebiesko.

Soul patrol- wtedy jest mieszanką wieloryba i konia. Walenia w wodzie, konia na lądzie.

Cytaty

,, Woda i jestem gotowa do pracy! "-regularny

,, Na skrzydłach fal Kailey będzie tam!" - air pup

,, Kosmos to jak ocean. "- Space pup

,, Zanurzmy się!" - sea pup

,, Zrobię to. "- mission paw

,, Śnieg! Kailey będzie tam wnet!" - Winter pup

,, A więc czas się schłodzić. "- jungle pup

,, No to do magicznej pracy. "- soul patrol

,, Magia wody i te łapy na ratunek! "- mighty pup

,, Ja i Sehyello? A skąd! Jest dla mnie bratem." - gdy ktoś pyta ją czy jest zakochana w Sehyello

,, REX! ODWAL SIĘ I TO TERAZ!!! POWTARZAM. NIE NIE I NIE!!!" - uciekaj Rex, uciekaaaj

,, O nie nie nieeee!!! Proszę tylko nie to!" - gdy ma się ubrać elegancko i niekoniecznie wygodnie

,, Mamy LISTOPAD! "- kiedy na początku listopada ktoś zacznie śpiewać,, Last Christmas", albo zobaczy w sklepie ozdoby świąteczne

,, Echhh prędzej moje futro się wyprostuje niż spadnie śnieg "- gdy ktoś mówi, że w tę zimę będzie śnieg

Lubi

 1. Pływać
 2. Jesień
 3. Pizzę!
 4. Spagetti!
 5. Gwiezdne Wojny!!
 6. Biegać
 7. Bawić się
 8. Tańczyć Boogie
 9. Rysować
 10. Czytać książki
 11. Podróżować
 12. Sport
 13. Zwierzęta
 14. Historię
 15. Dobro
 16. Spędzać czas z Sehyello, Aussy i Malą
 17. Misje
 18. Rosół i pomidorową
 19. Latać samolotem
 20. Napięcie przed burzą
 21. Lotniska
 22. Serię książek pt.,, Zwiadowcy "
 23. Popcorn

Nie lubi

 1. Kłamstwa
 2. Zła
 3. Rexa
 4. Pomidorów
 5. Oszukiwania
 6. Przechwalania się, że ma się lepiej
 7. ,, Panienek"
 8. Makijażu
 9. Niewygodnych ciuchów
 10. Takich panienek, że,, och i ach"
 11. Mówienia jej, że coś ma zrobić gdy ona wie, że ma to zrobić
 12. Rozkazywania, a samemu nic nie robienia
 13. Zaczepiania jej w stylu bawienia się jej ognem. Nie lubi gdy ktoś robi coś Co ona mówiła by nie robił
 14. Noszenia niewygodnych i MEGA eleganckich ciuchów (ale takich bardzo bardzo)
 15. Gdy przyroda i zwierzęta cierpią
 16. Niesprawiedliwości

Hobby

 1. Rysowanie
 2. Pływanie
 3. Czytanie książek
 4. Śpiewanie
 5. Oglądanie GW i filmów

Strach

 1. Ćmy, osy i szerszenie
 2. Węże
 3. Trochę pająki
 4. Wszystko co jadowite
 5. Zagubienie się
 6. Duży rozlew krwi

Dubbing

Wersja polska - Joanette

Wersja angielska - Joanette

Ciekawostki

 1. Jest moją puppyfikacją (Joanette).
 2. Jest BFF Aussy i Mali.
 3. Przyjaźni się z Sehyello. Jest dla niej jak brat.
 4. Nie znosi lowelasów. Np Rexowi już kilka razy przywaliła.
 5. Często ją denerwuję Annie, Chase i Everest.
 6. Jej ulubiona pora roku to jesień.
 7. Kocha historię .
 8. Lubi tańczyć w Boogie.
 9. Kocha śpiewać ale się wstydzi.
 10. Kocha wodę i uwielbia pływać .
 11. Jest pierwszym portugalskim psem wodnym na tej wiki.
 12. Lubi podróżować
 13. Tak jak autorka ma totalnego fioła na punkcie Gwiezdnych Wojnen. Może oglądać filmy cały czas i nigdy jej się nie znudzi. Gdy miała w końcu poznać postacie z gwiezdnego uniwersum ledwo co nie wybuchła z ekscytacji.
 14. Jej ulubiony kolor to niebieski, biały i fioletowy.
 15. Kocha być psyrenką!
 16. Nie nadaje się do walki ale czasem ma ochotę zaatakować.
 17. Nie przeszkadza jej wystrojenie się i pielęgnacja ale NIENAWIDZI się wystrajać w coś niewygodnego.
 18. Boi się dużego rozlewu krwi. Gdy ogląda jakiś film gdzie widać dużo krwi lub kogoś zabijają jak np. w,, Pianiście " to może jej się zrobić słabo i może mieć zawroty głowy.
 19. Jak na ironię lubi zupę pomidorową i sos pomidorowy, ale nienawidzi pomidorów.
 20. Wie, że ćmy nic jej nie zrobią, ale gdy je widzi to nie może się powstrzymać by nie krzyknąć.
 21. Nie przeszkadza jej gdy wąż albo coś jadowitego jest w oddaleniu od niej lub gdy wie, że nic jej nie zrobią bo są np. w ZOO.
 22. Nienawidzi widzieć lub słyszeć tego, że jakiekolwiek zwierzęta cierpią. Raz gdy miała okazję by być w ogromnym parku wodnym, zrezygnowała po usłyszeniu o tym, że orki które tam są, żyją o wiele krócej niż na wolności i ludzie często je głodują by pokazy były skuteczniejsze.
 23. Jest niska. I często to ją wkurza.
 24. Chciałaby być trochę wyższa, ale nie znów bardzo wysoka.
 25. Umie surfować.
 26. Wszystkie ciekawostki oprócz 25 opierają się na mnie ( Joanette).
 27. Tak jak włosy autorki jej futro jest kręcone, czego nienawidzi z całego serca. A już najbardziej ich rozczesywania i mycia u Katie.
 28. Jej ulubiona potrawa wigilijna to pierogi.
 29. KOCHA ŚNIEG!
 30. Kocha zapach nowych nieużywanych gąbek, niezależnie jakich i zapach gąbek kąpielowych już użytych, a więc mających zapach płynu do kąpieli.

Galeria

Advertisement