Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

June to suczka rasy Golden retriever. W Psim Patrolu nie ma zawodu lecz pomaga w opiece nad szczeniakami i osobom starszym i niepełnosprawnym jako pies terapeuta i towarzysz. Nie jest nim z zawodu, ale gdy jest potrzebna pomoc to taką pełni funkcję. Jest zakochana po uszy w Beckett'cie.

Wygląd

June to bardzo piękna sunia, o gładkim i miękkim futrze. Uszy plecy i góra ogona są ciemno złote, końcówki grzywki, skarpetki na łapach i pysk z środkiem klatki piersiowej są jasno złote, wręcz piaskowe. Reszta sierści jest złota w średnim odcieniu. Uszy oklapnięte, ogon puszysty. Ma niebieskie oczy, różowo- czarny nos i nosi pistacjową obrożę z zawieszką w kształcie połówki arbuza. Jest ona w poziomie.

Charakter

Zacznijmy od tego, że June to psina o złotym sercu. Jest bardzo pomocna i przyjazna, nigdy nie zostawi kogoś bez pomocy. Suczka to też ostoja spokoju, bardzo rzadko podnosi głos i się wścieka, właściwe prawie nigdy. Jest miła, ma bardzo, bardzo wysoko rozwiniętą empatię. Sunia jest introwertyczką i jest ufna co nie znaczy, że naiwna. Jest dobrym słuchaczem i wsparciem dla tych którzy go potrzebują. June jest ciepła i opiekuńcza, gotowa do wszelakich poświęceń dla przyjaciół. Potrafi współczuć. Sunia ma jednak tendencję do płaczu i jest wrażliwa na krzywdę innych. Mimo to nie jest bezbronnym pieskiem. Zna w podstawie sztukę samoobrony, ale na dłuższą metę jest kiepska w walce. June jest skora do zabawy, ale wie kiedy zrobić stop. Nie jest chłopczycą ani panienką. Wytarza się w trawie lub błocie, ale bardzo lubi też pielęgnację i dbanie o urodę. Jest naprawdę kochaną psinką, ale tych których chroni będzie bronić nawet kosztem życia. Suczka jest radosna, często się śmieje, nigdy nie używa sarkazmu i docinków w stosunku do kogoś. Jest świetnym mediatorem i negocjatorem, co czyni ją cierpliwą, a to przydaje jej się w pracy. June jest nieśmiała i zdystansowana do nieznajomych i nowych, woli trzymać się z dala. Gdy ma gorszy dzień chodzi smutna, chce pobyć sama, a gdy jest zła, co zdarza się raz na ruski rok to mówi powoli, cedzi słowa i wpatruje się w ciebie mocniej. Gdy się boi kuli pod siebie ogon i opuszcza uszy, może płakać. Sunia jednak stanie murem za przyjaciółmi, nieważne czy się boi. W walce jest pacyfistką, woli rozmawiać. Uważa, że każdy zasługuje na drugą szansę, wybaczy najgorszemu wrogowi. Jest tolerancyjna, co nie znaczy, że do wszystkiego. June jest też skromna, zawsze się peszy gdy ktoś mówi o niej komplement. Co do Beckett'a to kocha go całą sobą. Była speszona w jego towarzystwie i trochę nieśmiała. Piesek jej imponuje i suczka mogłaby oddać za niego życie.

Umiejętności

June bardzo szybko biega i jest zwinna. Łatwo przystosowuje się do nowych warunków otoczenia. Zna w podstawie pierwszą pomoc, wie jak jej udzielić. Zna się też w kwestii opieki nad szczeniakami, dziećmi, starszymi i niepełnosprawnymi.

Rodzina

 • Nebraska-mama
 • Mix - tata
 • 4 siostry
 • 5 braci
 • Apple- ciocia
 • Mickey--wujek
 • Ella- siostra cioteczna
 • Tuck- brat cioteczny

Biografia

June urodziła się w zwykłym domu, gdzie była hodowla golden retrieverów. Była czwarta z rodzeństwa. Od małego lubiła pomagać innym w codziennym życiu i się kimś opiekować. Toteż przeszła szkolenie w tym kierunku. Tak żyła. Często też pomagała w domu opieki i osobom niepełnosprawnym. Często też chodziła do przedszkola lub zajmowała się szczeniakami. Raz do jej miasta przyjechał Ryder. Zobaczył June w pracy i to jak pomaga innym. Zagadał do jej właścicieli. Oni zgodzili się by suczka pojechała wraz z nim do PP. Sunia początkowo nie chciała, ale później zmieniła zdanie i pojechała z Ryderem. Tak mieszka w PP i pomaga nadal w pewnych zawodach, choć nie ma ich oficjalnie.

Cytaty

,, Nie poddam się nienawiści. Nawet do Ciebie/Was.''- do wrogów jej i PP

,,Każdy ma w sobie światło. Trzeba je tylko wydobyć i pozwolić mu rozkwitać''- jej powiedzonko

Lubi

 1. Spędzać czas z Beckett'em
 2. Radość
 3. Słońce
 4. Dobro
 5. Gdy Beckett jest szczęśliwy
 6. Pomagać
 7. Wakacje
 8. Lato
 9. Podróże
 10. Śnieg
 11. Pomagać osobom niepełnosprawnym i starszym
 12. Opiekować się szczeniakami
 13. Morze
 14. Pływać
 15. Aportować
 16. Włochy
 17. Grecję

Nie lubi

 1. Zła
 2. Przemocy
 3. Wrogów jej i PP
 4. Egoizmu
 5. Samolubstwa
 6. Burz
 7. Węży
 8. Wojen
 9. Walk
 10. Samotności
 11. Odrzucenia
 12. Zastąpienia
 13. Gdy Beckett jest smutny lub coś mu grozi
 14. Gdy szczeniakom coś grozi lub są smutne
 15. Braku pomocy
 16. Upałów na 34 stopni Celsjusza

Hobby

 1. Opieka nad starszymi, niepełnosprawnymi i szczeniakami
 2. Pływanie
 3. leżenie w cieniu
 4. Aportowanie

Ciekawostki

 1. Jest kuzynką Elli i Tucka. Jej matka była siostrą matki bliźniaków.
 2. Jej ID wymyśliła i narysowała Chye Mareverest FOREVER.
 3. Jest adoptowana od Chye.
 4. Jest bardzo ładna, jednak zawsze się peszy gdy ktoś o tym mówi.
 5. Jej imię znaczy dosłownie Czerwiec.
 6. Nie ma zawodu, ale pomaga w opiece nad szczeniakami i osobom starszym i niepełnosprawnym jako pies terapeuta i towarzysz. Nie ma zawodu, ale gdy jest potrzeba to pomaga.
 7. Należy do PP, ale nie ma zawodu. Tylko pomaga w pewnych.
 8. Jej rodzeństwo jest naprawdę duże. Razem z nią to, 10 psów.
 9. Tak jak Ivy należy do PP, ale nie ma zawodu, czy też nie jest uczniem.
 10. Jest dość wysoka jak na samicę swojej rasy, gdyż mogą mieć one najwyżej 56 cm, a June ma 60 cm.
 11. Jest zakochana w Beckett'cie. Są parą.
 12. Odkąd została dziewczyną Becketta mieszka z nim w jego domku w Łapkowicach

Strach

 1. Burze
 2. Strata PP
 3. Odrzucenie
 4. Zastąpienie
 5. Przemoc
 6. Wojna
 7. Węże
 8. Beckett'owi coś się stanie
 9. Obcy

Dubbing

Wersja angielska- Lucy Liu

Wersja polska- Katarzyna Glinka

Galeria

Advertisement