FANDOMOpis

Janny to piesek kundla . Należy do Tem'u Flurr. Mieszka z nimi na Dzikim Zachodzie wraz z nimi.Jest przyjacielem Psiego Patrolu.

Wygląd

Pies ma brązowe łatki gdzie nie gdzie. Całe brązowe ma palce u łap,grzywkę,pyszczek i końcówkę ogona. Ma różowy nosek oraz brązowe oczy.

Charakter

Jest pogodny i spokojny . Często się uśmiecha . Lubi pomagać innym. Stara się wszelkie spory załatwić pokojowo . Można mu zaufać. Lubi przebywać w towarzystwie jego bliskich . Często opiekuję się szczeniakami . Umie walczyć i to nawet dobrze . Lubi ciszę . Uwielbia czytać i sporo czasu spędza w bibliotece. Odpręża go gra na jego gitarze . Najbardziej lubi spędzac czas z PP i z swoimi najbliższymi przyjaciółmi .

Umiejętności

Ma bardzo ciekawą moc wody. Piesek jest bardzo szybki. Biega najszybciej na dzikim zachodzie . Pięknie gra na gitarze .

Rodzina

Rodziców nie pamieta

Relacje

Mickey - To jego przyjaciel . Lubią razem spędzać czas . Chodź nieraz Janny ma go dość . Głównie przez "skoczność" Mickey'ego.

Play- Dogadują się . Są dobrymi kumplami. Janny stara się go uspokajać gdy jest zły

Sarah- Jego kumpela .

Flurr- Jego najlepsza przyjaciółka. Rozumieją się doskonale . Janny był w niej zakochany lecz to uczucie znikło . Teraz są najlepszymi przyjaciółmi

Moc

kiedyś napisze uwu

Na Misję

Regularny - Zazwyczaj nosi jego kapelusz kowbojski i jego chustę w kolorze niebieskim . Ma swoją moc,pistolet,lasso . Jeździ koniem Misson Paw- Kask i kamizelka czarna, z niebieskimi elementami. Ma gadżety typowe dla agenta. Oraz jego moc

Strach

  • Flurr za kierownicą

Dubbing

  • Polska- ??
  • Angielska - Jack Griffo

Biografia

tu też kiedyś napisze uwu

Ciekawostki

  • Należy do oddziału Flurr
  • Raz musiał jechać z Flurr samochodem,ona prowadziła . Myślał że to będzie miła przejażdżka ... Okazało się że Flurr to prawdziwa piratka drogowa ... Prawie zszedł tam . Gdy wysiadł z auta prawie zwymiotował.
  • cdn

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.