FANDOM


Janny- pies kundla . Należy do Team'u Flurr. Mieszka z nimi na Dzikim Zachodzie .Jest przyjacielem Psiego Patrolu. Posiada magię wody.

Wygląd

Pies ma brązowe łatki na całym ciele. Całe brązowe ma palce u łap,grzywkę, i końcówkę ogona. Ma brązowy nosek oraz brązowe oczy.

Charakter

Jest pogodny i spokojny . Często się uśmiecha do każdego. Stara się zarażać dobrą energią oraz myśleniem . Lubi pomagać innym. Uważa to za jego obowiązek . Pomaga nie tylko jego przyjaciołom ale i potrzebującym . Np. pacjentom w szpitalu w jego osadzie .Stara się wszelkie spory załatwić pokojowo . Nie lubi zbędnych kłótni i uważa to za zbędne. Można mu zaufać. Zawsze dotrzyma słowa i tajemnicy . W stosunku do Flurr albo Ryder'a jest bardzo lojalny .Lubi przebywać w towarzystwie jego bliskich . Z nimi też spędza większość czasu .Ma dobre podejście do szczeniąt i nowych osób. Umie walczyć i to nawet dobrze . Jest mistrzem w tkaniu wody. Lubi ciszę . Uwielbia też czytać i sporo czasu spędza w bibliotece. Odpręża go gra na jego gitarze. Najbardziej lubi spędzać czas z PP i z swoimi najbliższymi przyjaciółmi .

Umiejętności

Ma bardzo ciekawą moc wody. Piesek jest bardzo szybki. Biega najszybciej na dzikim zachodzie . Pięknie gra na gitarze oraz śpiewa.

Rodzina

Rodziców nie pamięta

Moc

Woda

Pies osiągnął mistrzostwo w tej magii. Zna wiele technik. Potrafi przemieszczać się na fali . Czym prędzej gdy fala jest bardzo duża. Dzięki jego zwinności potrafi bardzo szybko i celnie posyłać pociski z wody w przeciwnika . Tak samo jest z soplami . Umie manipulować temperaturą wody . Tworzyć lodowisko bądź parę wodną. Jako jeden z nielicznych umie uzdrawiać wodą .

Biografia

Relacje

Mickey - To jego przyjaciel . Lubią razem spędzać czas . Chodź nieraz Janny ma go dość . Głównie przez "skoczność" Mickey'ego.

Play- Dogadują się . Są dobrymi przyjaciółmi. Janny stara się go uspokajać gdy jest zły.

Sarah- Jego najlepsza kumpela .

Flurr- Jego dobra przyjaciółka. Rozumieją się doskonale . Janny był w niej zakochany lecz to uczucie znikło . Ma do niej wielki szacunek i zawsze wykonuję jej rozkazy

Na Misję

Regularny - Zazwyczaj nosi jego kapelusz kowbojski i jego chustę w kolorze niebieskim . Ma swoją moc,pistolet,lasso . Jeździ koniem o maści białej . Nazwał go Bonney Misson Paw- Kask i kamizelka czarna, z niebieskimi elementami. Ma gadżety typowe dla agenta. Oraz jego moc

Cytaty

Cytat1 Zawsze gotowy na wezwanie ! Cytat2
do Flurr lub Ryder'a gdy dostaje zadanie
Cytat1 Ale ... na pewno jesteś tego pewien ? Cytat2
gdy ktoś wyjdzie z głupim pomysłem
Cytat1 Jeżeli to Flurr będzie prowadzić to ja podziękuję może Cytat2

Strach

 • Flurr za kierownicą
 • Utrata bliskich

Dubbing

 • Polska- ??
 • Angielska - Jack Griffo

Ciekawostki

 • Mieszka na Dzikim Zachodzie oraz należy do drużyny Flurr
 • W osadzie szeryfa pełni funkcję osoby która nawet często odwiedza szpital i pomaga dzięki mocy
 • Pewnego razu musiał jechać z Flurr samochodem,ona właśnie wtedy prowadziła . Myślał że to będzie miła przejażdżka . Okazało się że Flurr to prawdziwa piratka drogowa .Łapa nie schodziła z gazu. Ledwo uszedł z życiem . Gdy wysiadł z auta prawie zwymiotował. Do teraz boi się z nią jeździć
 • Posiada magię wody
 • Jest optymistą co widać po jego działaniach
 • Zakochany jest w Dawn oraz jest z nią parą
 • Zazwyczaj to on rozwiązuje konflikty w jego drużynie i ogólnie w PP
 • Uwielbia poezję i sztuki teatralne
 • Przed przypadek Tetradi poznała jego tajemną moc i tylko ona o niej wie. Oboje trzymają tą tajemnicę przed innymi

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.