Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Hideo to młody piesek rasy Donggyeongi. Z pochodzenia jest Japończykiem. Nie należy do Psiego Patrolu. Jest Ninją, należy do grupy Akemi. Sam psiak, jest zakochany po uszy w suni.

Wygląd

Samczyk jest dobrze zbudowany. Jego futro w dotyku jest miękkie, a w porze zimowej ciepłe. Całe ciało pieska jest w kolorze białym. Jedynymi miejscami, nie będącymi białe są jego uszy, które ma w kolorze bardzo jasnożółtym. Pod oczyma z obu stron ma łatkę w kształcie kropelki wody. Są one w kolorze jasnoszarym. Oczy Hideo mają kolor brązowy.

Charakter

Piesek zazwyczaj jest pogodny. W stosunku do swojej grupy, jest bardzo lojalny. Słucha każdych poleceń wydawanych przez Akemi. Wykazuje się także odwagą i sprytem choć sam uważa, że nie jest sprytny. Nie uchyla się od walki! W towarzystwie jego przyjaciół stara się jak najbardziej być przyjazny oraz wesoły. Nie lubi niepotrzebnych sporów! Zawsze stara się pocieszyć jego przyjaciół. Lub łagodzić konflikty. Do jego wad należy duża porywczość! Wystarczy jakieś Krzywe spojrzenie by go sprowokować! Czasem żartuje normalnie, czasem z sarkazmem. Jego wielkim sekretem jest to, że zakochał się po same uszy w Akemi! Nikt o tym, nie wie. Nawet nie za bardzo widać, że ma głębsze uczucia w stosunku do niej. Jednał mógłby za nią zginąć. Kocha ja na zabój. Zawsze stara się jej pomóc, jednak nie nachalnie. Podziwia ją i to bardzo. Zawsze się martwi gdy jest w tarapatach. Jednak wtedy tłumaczy się, że po prostu jest dla niego przyjaciółką. Co do wrogów to podchodzi do nich z dystansem. Jednał przez jego porywczość wkrótce gotów jest do walki!

Umiejętności

Piesek dobrze walczy. Potrafi robić salto w tył co mu się przydaje. Umie chodzić dość cicho. Psiak jest szybki i zwinny. Siły nie brakuje mu, ale też jakoś super- silny nie jest. Piesek ma dobry słuch. Umie doskonale Psiu- Fu.

Rodzina

 • Yuri- mama.
 • Shiro- tata.
 • Ayako- siostra.
 • Akihiro- brat.


Dubbing

 • Wersja angielska- Donald Glover
 • Wersja polska- Marcin Januszkiewicz


Biografia

Hideo urodził się w Japonii, jako średni z rodzeństwa. Wychowywał się w dobrym domu, właściciele go bardzo kochali. Spędzali wiele radosnych chwil. Owszem jak to z rodzeństwem zazwyczaj bywa, to się sprzeczali, przepychali. Mimo to każde kochało siebie. Właściciel rodziców znał techniki Psiu- Fu i uczył całą trójkę. Wkrótce psiaki mogły zdawać egzaminy z niego. I tak wiódł dość spokojne dorastające życie. Pewnego dnia postanowił opuścić dom w poszukiwaniu, przygody. Jednak został ze względu na to iż jego ojciec chciał wyjawić mu sekret. Okazało się, że Hideo z jego rodzeństwem mają krew Ninji Wody, poprzez ich tatę. Zaciekawiło to Hideo, ojciec obiecał że go wyszkoli zanim opuści dom. Tak też się stało. Hideo przeszedł trudne szkolenie, ćwiczenia. Jednak osiągnął cel i stał się bardzo dobrym Ninją. Dom opuszczał z dużym smutkiem. Pewnego dnia goniąc pewnego zbira natrafił na drugiego pieska...była to Akemi. Razem go dopadli. Jak się później okazało, sunia także była Ninją, jednak piesek poczuł głębsze uczucia w jej stronę. Mimo to nie okazywał tego. Założyła grupę, do której wstąpił. Tak też został członkiem grupy Akemi.

Cytaty

Cytat1.png Cicho niczym piórko. Cytat2.png
Powiedzenie
Cytat1.png Akemi! O nie...mam nadzieję, że nic jej nie jest... Cytat2.png
Gdy Akemi coś się dzieje


Lubi

 1. Spędzać czas z jego grupą, oraz Akemi.
 2. Pomagać.
 3. Sushi.
 4. Ćwiczyć.
 5. Wodę.
 6. Przygody.
 7. Dobro.
 8. Boże Narodzenie.
 9. Sylwester.
 10. Walentynki
 11. Wielkanoc
 12. Wiosnę.
 13. Widok kwitnących wiśni.
 14. Ryż.
 15. Zapach wiśni

Nie lubi

 1. Wrogów.
 2. Gdy jego grupie coś się dzieje.
 3. Gdy Akemi coś się dzieje.
 4. Chwalipięt.
 5. Zapachu benzyny.
 6. Zła.
 7. Oszustów.
 8. Złodziei.
 9. Kłamstwa.
 10. Poniżania.
 11. Krzywego patrzenia się na niego.


Hobby

 1. Ćwiczenie umiejętności.
 2. Psiu- Fu.
 3. Ćwiczenie walki.

Strach

 1. Akemi może się coś stać.

Ciekawostki

 1. Jest rzadką rasą psa, gdyż to Donggyeongi.
 2. Ma 55 cm wzrostu.
 3. Piesek jest Ninją Wody.
 4. Największym sekretem Hideo, jest to, że zakochał się po uszy w Akemi. Jednak nie chce jej tego mówić. Ogólnie nie okazuje tego, że ją kocha.
 5. Bardzo dobrze umie Psiu-Fu, ma z niego czarny pas.
 6. Bardzo łatwo go zirytować.
 7. Mimo, iż jest koreańską rasą psa, urodził się w Japonii.

Galeria Hideo


Advertisement