FANDOM

Opis

Hera to suczka rasy Shih-Tzu, która jest pogodynką. Suczka to żona Michael'a. Ma siedemnaście lat.

Wygląd

Hera to szczupła, średniej wielkości suczka. Jej sierść jest średniej długości. W dużej większości jest ona jasno-beżowa. W tym kolorze ma grzywkę, uszy, łapy oraz ogon z większością ciała. Głowę, klatkę piersiową i podbrzusze ma białe. Oczy Hery są w kolorze brązowym.


Charakter

Hera to na co dzień wesoła, koleżeńska suczka, która jest duszą towarzystwa. W stosunku do Psiego Patrolu jest oddana i lojalna. Traktuje swoją pracę poważnie, mimo, że pogoda też jest i jej hobby. Poprzez niektóre wydarzenia z przeszłości bywa strachliwa. Z początku gdy kogoś nie lubi, bywa zazdrosna i wyraźnie okazuje swoją nie chęć. Jednak kiedy jej przejdzie i kogoś polubi broni tej osoby lub psa. Nie pozwala choćby słowa złego na nich powiedzieć. Jest pewna siebie i nie przeszkadza jej ani mówienie przed kamerą ani przed szerszą widownią. Suczka jest troskliwa, zawsze gdy coś dolega jej bliskim zajmuje się nimi. W towarzystwie suczka jak wcześniej zostało wspomniane jest duszą towarzystwa. Wtedy jest wesoła, dowcipna, zabawia każdego. Jednak gdy widzi, kogoś bardziej ekstrawertycznego od siebie pozwala jemu przejąć pałkę. Lubi gdy jest spokój, nie lubi niepotrzebnych kłótni. Gdy Hera ma zły dzień potrafi odpowiedzieć sarkastycznym żartem, takim, że aż pójdzie w łapy. Jeśli chodzi o Michael to ufa mu bezgranicznie. Zawsze zdaje się na jego osąd. W towarzystwie pieska jest bardzo romantyczna, czuła. Kocha żartować z nim, ale gdy jego coś trapi potrafi słuchać. Psiak jest jej najlepszym przyjacielem, któremu suczka powierza swoje sekrety. Co do wrogów Psiego Patrolu, Hera woli nie atakować ich pierwsza. Słucha uważnie tego co mówią.


Rodzina


 • Monica- mama.
 • Duki- tata.
 • Michael- mąż.


Biografia

Hera urodziła się w dużym mieście. Właściciele rodziców byli bogaci i zapewniali szczeniakom dużą opiekę. Dbali aby niczego im nie brakowało. Gdy zaczęły wyrastać im zęby dostawały zabawki, przeznaczone do gryzienia. Suczka była prze szczęśliwa. Dnie spędzała na zabawach z rodzeństwem. Po upływie trzech tygodni do ich mieszkania przyszła kobieta. Była daleką krewną właściciela jej rodziców, zatem Hera szybko została adoptowana. Wyjechała na wieś. Suczce było smutno, do momenty gdy nie poznała drugiego psa właścicieli, który był w jej wieku. Miał na imię Michael. Dwa psy świetnie się dogadały. Dorastali stosunkowo spokojnie. Gdy wyrośli zaczęły się i problemy. Na samym początku afery zaczynały się o drobne rzeczy skończywszy na tym, że sama obecność psów w domu gdy oni byli po pracy była przeszkodą. Pewnego dnia uderzyli Herę, w geście rozładowania emocji. Michael w obronie suczki ugryzł ich, ale kosztowało go wyrzuceniem z domu. Hera była zrozpaczona, straciła oparcie, kompana i najlepszego przyjaciela. Nie minęło długo, gdy zaczęła obmyślać plan ucieczki. W tym samym czasie zaczęła interesować ją pogoda, ale nie miała przed kim tego oznajmić. Wyjechała na parę dni z właścicielami w odwiedziny do brata właściciela. Jesiennego deszczowego dnia była na spacerze i wtedy zebrała w sobie siły i odwagę na ucieczkę. Zerwała się i biegła przed siebie. Słyszała za sobą kroki, dlatego skręciła ostro, potem uciekła do lasu. Gonitwa trwała długo, dopóki nie zgubiła kobiety. Po paru dniach podróży doszła na peron. Na stacji widziała pociąg cargo, co sprzyjało jej. Wiedziała, że w nim nie zostanie zauważona. Weszła do przedziału gdzie było siano. Podróż trwała dwa tygodnie włącznie z rejsem na statku. Następnie przesiadła się do kolejnego pociągu cargo, gdzie dojechała bez przesiadek do Zatoki Przygód. Wiedziała, że jest wystarczająco daleko od swoich właścicieli tyranów. Postanowiła zamieszkać w Zatoce Przygód. Jej uwagę przykuła wieża na pagórku. Ponieważ była głodna i lekko podziębiona postanowiła, że tam poszuka pomocy. Po dotarciu na miejsce jej oczom ukazał się widok, o którym myślała jako niemożliwym. Wraz z grupą psów bawił się Michael. Suczka podbiegła do niego a on do niej. Psi Patrol- organizacja do, której teraz jej najlepszy przyjaciel należał, udzieliła jej schronienia a także zadbali o jej zdrowie. Gdy opowiedziała o swoich zainteresowaniach pogodą została przeszkolona i mianowana pogodynką. Po czasie Michael zaczął jej się podobać i zostali parą.

Cytaty

Cytat1 Słonecznie na południu, Hera mówi prognozę! Cytat2
Regularny i na misje
Cytat1 Czy deszcz, tornado, słońce, grad, śnieg i orkan też! JA nie poddam się! Cytat2
Mission PAW
Cytat1 Czy na lądzie, czy też wodzie, o ciśnieniu Hera Wam powie! Cytat2
Sea Patrol
Cytat1 Lecę zbadać chmury! Cytat2
Air Pup
Cytat1 Mimo, że w kosmosie to Hera poinformuje Cię o pogodzie na Ziemi! Cytat2
Space Pup
Cytat1 Czas na prognozę pogody w tropikach! Cytat2
Jungle Pup

{{Cytat|Góry są nieprzewidywalne, ale będę mówić o pogodzie na bieżąco!|Winter Patrol}

Cytat1 Żadne tornado nie przestraszy potężnej Hery! Cytat2
Mighty Pup
Cytat1 Czy jako alebrija mogę zrobić prognozę pogody? Pewnie, że mogę! Cytat2
Soul Patrol


Strój

Regularny i na misje - Suczka nosi kamizelkę w kolorze ciemno-morskim, do tego ma ładną pofałdowaną spódniczkę w kolorze ciemno-fioletowo-różowym.

Mission Paw - Na głowie Hera nosi czarny hełm, który ma ciemno-morskie wstawki, jej kamizelka zaś też jest czarna, ale ma ciemno-fioletowo-różowe wstawki. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Air pup - Suczka ma wtedy hełm w kolorze ciemno-morskim ma on chmurkę na przedzie w kolorze ciemno-fioletowo-różowym, wokół niej jest białe obrysowanie. Z tyłu ciągnie się pas w ciemno-fioletowo-różowym kolorze. Jej skafander także ma kolor ciemno-morski i ma on ciemno-fioletowo-różowe paski.

Sea Patrol - Hera ma wtedy hełm w kolorze ciemno-morskim, na środku "biegnie" błękitny pas, o dużej szerokości, po bokach ma dwa mniejsze, które są żółte. Obok tych pasów są jeszcze dodatkowe w kolorze ciemno-fioletowo-różowym. Jej skafander jest w tych samych kolorach, na nim widnieją różne pasy, gdzie nie gdzie chmury w kolorze ciemno-fioletowo-różowym. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Space pup - Wtedy Hera ma ciemno-morski hełm z przysłoną, ma on na środku ciemno-fioletowo-różowy pas, a po bokach dwa cieńsze w kolorze białym. Jej skafander jest w tym samym kolorze co hełm wzbogacony dwoma białymi pasami i jednym ciemno-fioletowo-różowym, co biegnie od klatki piersiowej poprzez podbrzusze. Niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- Hera ma wtedy panamę w kolorze ciemno-morskim w ciemniejsze wstawki moro. Przepasana jest ona zieloną wstążką. Z tyłu ma ciemno-fioletowo-różową chustkę, która opada na tył głowy suczki. Kamizelka Shih-Tzu jest ciemno-morska w ciemniejsze wstawki moro. Na łapach nosi zielone buty.

Winter Patrol- na tego rodzaju misje Hera ma ciemno-morską czapkę, z ciemno-fioletowo-różowym pomponem, oraz fioletowym pasem od dołu. Na uszach ma nauszniki o lekko fioletowym zabarwieniu. Na szyi nosi szal w kolorze fioletowym. Kurtkę ma w kolorze ciemno-morskim. Na łapach ma szare buty, które są ocieplane od środka.

Mighty Pup- Hera wtedy na głowie nosi maskę, w kształcie chmury. Cała jest w kolorze ciemno-morskim, ma ona połysk. Obszycie jest w kolorze ciemno-fioletowo-różowym, ono także ma metaliczny połysk. Jej kostium jest ciemno-morski. Na mankiety mają kształt kropli deszczu i są błękitne. Po bokach ma dwa ciemno-fioletowo-różowe pasy. Czasem od nich odchodzą w tym samym kolorze pioruny. Na klatce piersiowej ma jasnoniebieski pas, ciągnący się poprzez podbrzusze suczki. Na plecach ma fioletową plamę, na jej są białe płatki śniegu. Gdy suczka aktywuje swoją moc łapki świecą jej na kolor ciemno-morski. Mocą Hery jest kontrolowanie zjawisk pogodowych.

Soul Patrol- suczka jest wtedy mieszanką Lisa Polarnego z sową śnieżną. Całe ciało ma białe, pokryte puszystym futrem. Jedynie po bokach ma skrzydła charakterystyczne dla sowy śnieżnej. Na twarzy ma jaskrawo niebieski makijaż, oraz na reszcie jej ciała.


Pojazd

Regularny i na misje - jest to fioletowo - morski wóz podobny do karetki Marshalla , może się rozpędzić do 170 km / h

Misson Paw - jest to czarno - fioletowo - morski motocykl z radarem pogody , wbudowany jest on w tablicę rozdzielczą , niektóre elementy świecą w ciemności

Sea Patrol - jest to morsko - fioletowa lodź podwodna , podobna do tej co ma Rocky , niektóre elementy świecą w ciemności

Space pup - jest to biało - morsko - fioletowa , rakieta , na powierzchni może zamieniać się w łazik , niektóre elementy świecą w ciemności

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje-

Mission PAW-

Air Pup-

Sea Patrol-

Space Pup-

Jungle Pup-

Winter Patrol-


Lubi


 1. Harmonię
 2. Spędzać czas z Michael ' em
 3. Spędzać czas z przyjaciółmi
 4. Pomagać
 5. Ruch
 6. Biegać
 7. Rysować
 8. Śpiewać.
 9. Boże Narodzenie.
 10. Wielkanoc.
 11. Walentynki.
 12. Sylwester.
 13. Wyjazdy.
 14. Wiosnę.
 15. Lato.
 16. Jesień.
 17. Zimę.
 18. Śnieg.
 19. Deszcz.


Nie lubi


 1. Burz
 2. Orkanów
 3. Tornad
 4. Duchów
 5. Pająków
 6. Błota.
 7. Wrogów Psiego Patrolu.
 8. Gdy Michael jest smutny.
 9. Gdy Michael’owi coś zagraża.


Strach


 1. Orkany, Tornada, Burze, Huragany
 2. Duchy
 3. Horrory
 4. Pająki
 5. Ciemność.
 6. Kosmici.


Odznaka

Jest to chmurka zakrywająca słońce na morskim tle .


Dubbing


 • wersja angielska ( obecnie i dorosła ) - Butterflyidentity
 • wersja polska - Paulina Raczyło


Ciekawostki


 1. Ona i Michael'em są małżeństwem
 2. Ma 35 centymetrów wzrostu
 3. Marzy by na Misson PAW mieć Bugatti Chiron.
 4. Kiedyś nie lubiła Tetradi. Teraz zmieniła zdanie i bardzo ją lubi.
 5. Zanim dołączyła do Psiego Patrolu już wcześniej ona znała Michael 'a, ponieważ byli u tych samych właścicieli.
 6. Zazwyczaj to ona ogłasza prognozy pogody dla Zatoki Przygód.


Galeria Hery

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.