Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Henry to pies mieszańca Husky'ego i Labradora. Jest młodszym bratem Tony'ego. Z zawodu jest pilotem wojskowym w armii.

Wygląd

Jest dość wysoki i dobrze zbudowany. Jego futro jest w kolorze beżu. Ma oczy w kolorze brązu. Ma piegi pod czarnym nosem. Ma bliznę pod okiem. Uszy ma lekko oklapnięte.

Charakter

Pies uwielbia przebywać z innymi, jednakże preferuję towarzystwo jego znajomych. Zdecydowanie gorsze dla niego było by siedzenie samemu w samotności. Przyjazny i towarzyski. Warto jednak napomknąć że nie lubi być taki przesadny w tym. Nie jest typem który jest nadpobudliwy w relacjach albo słodzi swoim rozmówcom. Jednak umie tworzyć przyjazną i radosną atmosferę. Potrafi także wzbudzać sympatię u innych. Mimo to umie być nieprzyjemny i zachowywać się nieco chamsko. Henry z pewnością nie lubi robić znajomości na siłę. Czasem posługuję się ironią i sarkazmem. Umie pracować w zespole. Zdecydowanie woli takiego typu prace. Elastyczny. Nie ma problemu w przechodzeniu zmiany. Realistycznie patrzy na świat. Trzeźwo ocenia rzeczywistość. Nie można go wpisać ani pod optymistę lecz też pesymistę. Nie lubi twardego grafiku. Ani trzymania się go. Uważa że to dość ograniczające. Trudno mu się dostosować do reguł. Lubi spontaniczność chociaż gdy trzeba to potrafi rozplanować co zrobić. CDN

Umiejętności

Pies jest wyśmienitym pilotem. Zna się na lataniu myśliwcami i wychodzi mu to idealnie. Poza doświadczeniem bojowym ma bardzo dobrą głowę do planowania i myśli logicznie. Nie jest wybitnie silny jednak bardzo zwinny i szybki.

Rodzina

  • Rodziców nie pamięta
  • Anthony- brat

Biografia


Na Misję


Cytaty


Dubbing


Ciekawostki

  • Urodziny obchodzi 4 lipca
  • Jest młodszym bratem Anthony'ego
  • Jego typ osobowości to ISFP

Galeria

Advertisement