FANDOM


Image-1527940787

Frozen to nastoletnia suczka rasy gończy węgierski . Z zawodu jest żołnierzem .

Wygląd

Suczka ma klapnięte uszy. Jej sierść jest ciemnobrązowa z jaśniejszymi wstawkami . Ma zielone oczy . Pomimo że jest chłopczycą nosi czarną bluzkę (która należała do jej matki) .

Charakter

Zacznijmy od tego że jest 100 % chłopczycą . Nienawidzi malować się , stroić łazić ,godzinami po sklepach i przymierzać ciuchy . Nigdy w życiu się nie zakochała . Gdy jakieś psy lub ludzie na jej oczach się całują mdli ją i musi biegnąć do łazienki by ochłonąć . Frozen lubi się bić i bawić w zapasy . Trenuje psiu-fu . Lubi grać w peandbol .

Dubbing

Angielski - ? Polski - Marta Gałuszewska

Historia

(Pisane w 1 osobie)

Urodziłam się w normalnym domu . Miałam starszego o rok czasu brata (i siostrę) . Bardzo go lubiłam . W wieku 8 lat dopuścili mnie do internetu . Od razu włączyłam sobie jakiś horror . Ale nie stety przyłapał mnie na tym brat . Na szczęście nie powiedział tego rodzicom . Pewnego razu (miałam ok. 9 lat) rodzice wysłali mnie i mojego brata na kolonię . Na koloni trenowaliśmy sztuki walki , szczelanie z pistoletu i tym podobne . Bardzo mi się tam podobało . Minęło parę lat . Moja mama zmarła . Był to dla mnie wielki cios . Postanowiłam zaciągnąć się do wojska ( mój brat też) . Na początku mnie wyśmiano że niby dziewczyny nie są dobre do wojska ale generał zgodził się mnie przyjąć . Trenowałam bardzo ciężko całymi dniami . I wreszcie wysłano mnie na wojnę . Było to chyba na Syberii . Wojna trwała . Skończyły mi się naboje . Prubowałam uciec ale pewien pies zagrodził mi drogę i próbował zabić . Już miał we mnie wycelować ale osłonił mnie mój brat . Ja przeżyłam ale on zginął poświęcając się dla mnie . Wróciłam do obozu zdruzgotana . Postanowiłam pojechać do rodziny . Tata był szczęśliwy że wruciłam . Odpowiedziałam mu to że Ley poświęcił się dla mnie i zginął . Ojciec próbował mnie pocieszyć ale to poszło na nic . Moja (biologiczna) siostra poszukała na strychu czarną bluzkę i kazała mi ją założyć . Na początku nie chciałam bo nie lubiłam się stroić więc Crus ją na mnie wcisnęła i powiedziała że należała do mojej mamy . Dała mi też zdjęcie Ley'sa które schowałam do kieszeni bluzki (i noszę je tam do dziś) po czym dodała ,, Słuchaj Frozen ci co odeszli na zawsze pozostaną w pamięci " to mnie pocieszyło . Pewnego dnia natrafiłam razem z moim ojcem i dwoma siostrami na psi patrol . Szybko znalazłam sobie dobrych znajomych i zaklimatyzowałam się w bazie .

Rodzina

Matka - ?

Mat - ojciec

Ley - brat (biologiczny nie żyje)

Crus - siostra (biologiczna)

Trixie - siostra (przybrana)

Uno - kuzyn

Sasie - ciocia

Let - wujek

Cytaty

,, Tej czepiaj się kogoś swoich rozmiarów "

Kiedy ktoś jej dokucza .

,, Przeżyjesz nie zginiesz "

Jej motto

,, Prędzej zginę niż założę na siebie ten ten paskudny materiał "

Kiedy ktoś zmusza ją do założenia sukienki

Lubi

- walczyć

- bić się

- zapasy

- lody

- horrory

- kamienie na szaniec

- słuchać muzyki

- gry komputerowe

- lody

- wakacje

- swojego ojca

I dużo innych

Nie lubi

- sukienek

- kobiecości

- malować pazórów

- cieni do powiek

- kociej katastrofy 2

- kociej katastrofy 1

- gdy ktoś ją podrywa

- gdy ktoś z nią filtruje

- alkoholu

- nudnych pogawędek

- pocałunków

- romansów

- narkotyków

- wariatów

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.