Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Flether to młody kundel. W Psim Patrolu pełni funkcję ratownika wodnego, a czasem też policjanta wodnego. Jest zakochany po uszy w Cayenne i są małżeństwem.

Wygląd

Flether ma dwukolorowe oczy. Lewe różowe, a prawe brązowe. Nosi białą obrożę z zawieszką PP, na której jest biało czerwone koło ratunkowe owinięte fioletową liną na niebieskim tle. Reszta: patrz rysunek.

Charakter

Flether to miły i spokojny piesek. Jest odważny i w sytuacji zagrożenia myśli logicznie i nie daje się ponieść emocjom. Posiada dużą empatię i zrobi wszystko by komuś pomóc. Jest zabawny i towarzyski. Jednak czasem bywa nieśmiały. Energiczny, uwielbia zabawę. Dużo się śmieje i ma charakter podobny do Rocky'ego. Lubi być z przyjaciółmi, a Cayenne jest dla niego wszystkim. Bardzo ją kocha. Jest w stosunku do niej miły i czuły. Gdy coś jej zagraża nie zawacha się stanąć do walki. Jednak nienawidzi walczyć, ale gdy trzeba to to zrobi. Lojalny i pomocny. Dojrzały oraz uczciwy. Potrafi być twardy w stosunku do obcych i wrogów.

Umiejętności

Piesek świetnie pływa i dobrze rozwiązuje spory. Jest silny i dobrze zna się na środowisku wodnym. Potrafi pływać wszędzie i kierować różnymi rodzajami pojazdów wodnych.

Rodzina

Cayenne- żona

Camo- syn

Pike- syn

Autumn- przybrana szwagierka

Biografia

Flether urodził się w Zatoce Przygód. Mieszkał od małego na ulicy. Nie pamięta rodziny, ani co się z nimi stało. Pewnego dnia zobaczył Zumę i spodobało mu się to co on robi. Zaprzyjaźnili się. Flether powiedział, że chciałby być taki jak on. Zuma zaprowadził go do Rydera, a ten uczynił Flethera uczniem Zumy. Po pewnym czasie otrzymał zawód i odznakę. Tak mieszkał w bazie. Jednak pewnego dnia była lawina, a on dowiedział się, że pieski nie będą w stanie uratować pewnego psa. Flether zaryzykował. Okazało się, że to suczka. Gdy ją zobaczył zakochał się w niej ( była to Cayenne). Zaprzyjaźnili się, ap o jakimś czasie zostali parą.

Na misje

Regularny- motorówka, która może się zamienić w łódź podwodną. Jest czerwono biała. Ma w niej sprzęt ratownika (wszystko co jest z tym związane), koło, megafon, linę światła, apteczkę, syrenę, sprzęt do nurkowania, sonar GPS. Posiada też hipernapęd i szczypce. Kamizelka i kask takie jak Zumy. Są one koloru czarnego w czerwone pasy. W kasku ma google do nurkowania i na podczerwień. W plecaku ma sprzęt nurka, megafon, linę, koło, latarkę, pistolet i kajdanki. Ma też nadajnik i mini GPS.

Sea patrol - tu niewiele się zmienia, tyle, że w pojedzie ma radar i ma mundur jak inni jest on czarno czerwony. W plecaku nic się nie zmienia. Jako nurek ma w plecaku napęd wodny, nadajnik, wyciągarkę, środek usypiający, radar podwodny i kajdanki. W hełmie ma gogle do szukania.

Air pup- ma plecak jak Zuma tylko w jego kolorach i z większym napędem. Kask i mundur też jest w jego kolorach. W plecaku ma pistolet, koło ratunkowe i sieć. Ma google do szukania i na podczerwień

Winter pup- ma skuter repulsorowy, by mógł dotrzeć ma miejsce bardzo szybko. Może on nurkować i jeździć po lodzie. Strój ma jak inni i kask ocieplany. W nim ma gogle do szukania. W pojeździe ma sanie, sieć, dron, GPS, radar, pistolet, łopatę, pług, linę. W plecaku ma kajdanki, sieć, radar, lampę, koło ratunkowe, termos, koce. W pojeździe ma też sprzęt do nurkowania.

Jungle pup- ma to co zwykle tylko ma obudowę na pojazd i czapkę, buty i kamizelkę w moro.

Space pup- ma mały wahadłowiec, w w nim, linę, chwytak,, radar, promień ściągający. Strój jest biały z czarnymi wstawkami. W pleacku ma chwytak, kajdanki, pistolet na próżnię, butlę z tlenem. W hełmie ma google do szukania. Nosi buty jak reszta. Pojazd jest w jego kolorach.

Mission paw- ma pojazd jak Zuma, tylko w jego kolorach. W nim ma sonar, nadajnik i koło ratunkowe. Strój jest czarny z czarnymi wstawkami, które świecą. W plecaku ma pistolet, linę, lasery, super sonar, działko wodne, kajdanki. W kasku ma google na podczerwień i ustnik do nurkowania jak Zuma.

Mighty pup- ma pojazd jak Zuma tylko 2 jego kolorach. Strój także taki sam tylko w kolorach Flethera. Moc w pojeździe to wielkie koło ratunkowe z liną. W plecaku ma pistolet, sieć i koło ratunkowe. Jego mocą jest woda. Ma wtedy moc jak Janny.

Soul patrol- wtedy jest mieszanką delfina i geparda. Geparda na lądzie, a delfina w wodzie.

Cytaty

,, Będę tam na fali! "- regularny

,, A więc nurkujemy!" - regularny

,, Czas popływać wśród chmur! "- air pup

,, Nurkuję i zagadkę znajduję!" - mission paw

,, Kosmos jest jak morze. "- space pup

,, YAY!! Czas do wody!" - sea patrol

,, Płyńmy w śnieg "- Winter pup

,, Potężne łapy gotowe zrobić falę. "- mighty pup

,, Problem? A więc go rozwiążmy"- soul patrol

Lubi

 1. Włoskie jedzenie
 2. Lody
 3. Wodę
 4. Ratować
 5. Być blisko wody
 6. Słońce
 7. Lato
 8. Wiosnę
 9. Spokój
 10. Gdy nie ma konfliktów
 11. Gdy Cayenne jest szczęśliwa
 12. Przebywać z suczką
 13. Być z przyjaciółmi
 14. Plaże

Nie lubi

 1. Gdy Cayenne nie ma
 2. Gdy suczka ma kłopoty lub jest smutna
 3. Gdy nie może pomóc
 4. Nietolerancji
 5. Zła
 6. Gdy ktoś źle mówi o Cayenne lub ją podrywa
 7. Kłamstwa
 8. Walki i przemocy
 9. Gdy ktoś zagraża Cayenne i jego przyjaciołom

Hobby

 1. Pływanie
 2. Spacery
 3. Zabawa
 4. Dyżury na plaży
 5. Zabawa na plaży

Strach

 1. Cayenne coś się stanie i szczeniakom

Dubbing

Wersja polska - głos dorosłego Simby

Wersja angielska - głos dorosłego Simby w wersji angielskiej

Ciekawostki

 1. Jest zakochany po uszy w Cayenne. Nie wiedział, że ona go kocha. Obecnie są małżeństwem.
 2. Jest ratownikiem i policjantem wodnym.
 3. Kocha wodę.
 4. Jednym z jego przyjaciół jest Digger i Rubble.
 5. Jego BFF jest Zuma. Uczył się u niego.
 6. Nie lubi walki i najchętniej by nie walczył. Ale zrobi to jeśli inaczej się nie da i jeśli przyjaciele są w niebezpieczeństwie.
 7. Jest pierwszym i jak na razie jedynym policjantem wodnym w PP.
 8. Jest jednym z nielicznych piesków w PP, które noszą białą obrożę.
 9. Jest ojce dwójki szczeniąt: Pike'a i Camo.

Galeria

Psi patrol flether.png
Advertisement