FANDOM


Opis

Find to 12-letnia suczka rasy Owczarek Niemiecki. Jest farmerką ale bardziej się czuje zagniaczką owiec czy bydła u farmera All'a.

Wygląd

Suczka ma czarne łapy , pyszczek oraz końcówkę ogona. Beżowe ma nadgarstki,obwódkę ogona. pyszczek oraz brzuch. Reszta jest ciemno beżowa. Ma różowy nos . Ma zielone uszy oraz stojące uszy.

Charakter

Jest typową chłopczycą. Nienawidzi się strojić. Ma trudny charakter. Żarty robi non stop . Zaczniesz z nią... to wiedz że rozniesie cie na strzępy . Pilnuje swego rewiru . Często widać u niej zniewagę. Poważna bywa często. Potrafi być niegrzeczna . Bardzo agresywna i bezlitosna

Umiejętności

Suczka świetnie biega ! Umie poradzić ze owcami . Sianokosy czy kiszonka to dla niej pikuś! Radzi sobie świetnie z ćwiczeniami w terenie !

Rodzina

Rodzice nieznani

Biografia

Urodziła się w stodole na sianku. Pewnego razu jak miała 5 lat zobaczyła jak jej tata jeździ ciągniekiem . Zawascynowałą się tym i zaczełą poznawać farmę. Farmer All zobaczył jej potencjał i zaczą ją trenować. Pewnego razu zobaczyła zgraje psów. To był psi patrol. Zapoznała się z nimi i im pomogła. W ten sposób została członkiem PP

Strach

Emmm ....boli?!

Dubbing

Polska-

Orginalna-

Strój

Jest to czapka w kolorze niebiesko zielonym. Posiada też kamizelkę w tym samym kolorze. Na przodzie ma kłos zboża. Posiada kieszonki gdzie nie gdzie.

Wyposażenie

Posiada grabki,nasiona warzyw, nożyce (do cięcia gałęzi na polu ), skrzynkę z narzędziami (w razie czego gdy się popsuje ciągnik), telefon, łopatkę, szczypce, widły.

Auto

Jest to typowy Class AXOS 340-310. W wersji mini dla psa. Może doczepić se tw.ręce(tak ja to nazywam XD). Ma też kombajn kombajn new holland 2017. Do tego prasę Spima model z 2017.

Cytaty

Cytat1 Rolnik Find gotowa ! Cytat2
Regularna misja
Cytat1 Raz dwa trzy na pola wyrusza ja! Cytat2
Znowu cytat do regularnej misji

Ciekawostki

 1. Jej właścicielem jest Farmer All
 2. Mieszka na farmie
 3. Ma 23 pól uprawnych
 4. Lubi zaganiać owce
 5. Dostała order za rolnika roku(Jak kto chce morze też dać swojemu OC taką nagrodę.)
 6. Jest twardzielką
 7. Kocha ryzyko
 8. Jej najlepszą przyjaciółką jest Chiro

Lubi

 1. Farmę
 2. Rolnictwo

Nie Lubi

 1. Kobiecości
 2. Mody
 3. Kobiecości

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.