Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Ernie to piesek rasy Owczarek Angielski. Jest hrabią, mieszka w Wielkiej Brytanii dokładniej w południowej Anglii. Należy do przyjaciół Psiego Patrolu.

Wygląd

Psiak jest wysoki, i dobrze zbudowany. Futerko ma w trzech kolorach, choć na ciele to przeważnie biały. Na pysiu ma łatę w tym kolorze, która prawie ciągnie się do samego końca czoła. Spód ogonka też ma biały. Głowę ma w większości czarną, jak i plecy z górną częścią ogona. Pod czarną łatą na głowie ma rudą, która na plecach jest tuż pod czarną. Oczy piesek ma brązowe.

Charakter

Piesek zazwyczaj jest opanowany i uprzejmy. Ma wysoką kulturę. Potrafi stanąć w obronie suczki, jednak robi to z jego grzeczności, nie jest flirciarzem. Bardzo lubi gości, jak go odwiedzają a zwłaszcza Psi Patrol. Ma duży zakres wiedzy w dziedzinie savoir vivre. Chętnie pomaga innym. Naprawdę ktoś musi coś złego zrobić by go zdenerwować. Nie znosi rozłąki z Maile, którą kocha całym sercem oraz sobą. Mógłby za nią zginąć. W stosunku do niej jest bardzo uprzejmy, nie narzuca się jej, zawsze stara się być dla niej czuły i wyrozumiały. Gdy trzeba obdarzyć ją wsparciem. Stara się być dla niej romantyczny i gdy tylko przyjeżdża spędzać z nią jak najwięcej czasu. Zawsze przepuści ją pierwszą, lub takie inne rzeczy. Niech tylko ktoś jej zagrozi to popamięta! Bo gdy Ernie zezłości się umie komuś pokazać siłę swoich szczęk. Dlatego to gdy Maile ktoś zagraża najczęściej się złości oraz martwi o nią. Kiedy jej nie ma bardzo za nią tęskni. Chodzi przybity, widać to po nim, czasem patrzy przez okno. Stara się pocieszać, że nie długo się zobaczą na żywo oraz co wieczór się z nią. komunikować Gdy ma złe dni, może coś powiedzieć dobitnie, tak, że zrani kogoś i to bardzo. Łatwiej go wtedy podirytować. Jeżeli chodzi o wrogów Psiego Patrolu, to nie znosi ich. Zawsze stara się pokazać im ich miejsce, jego zachowanie wyraża pogardę dla ich zachowania! Może jednak użyć w niektórych przypadkach siły.

Umiejętności

Piesek ma wysoką znajomość savoir vivre. Mimo że jest dobrze wychowany i wydawało by się, że nie jest silny ani jego szczęki, ma dość silne i może porządnie ugryźć albo powalić. Dobrze gra w golfa, jak i w tenisa oraz pingponga.

Rodzina


 • Daria- mama.
 • Kory- tata.

Dubbing

 • Wersja angielska- Hayden Hunter
 • Wersja polska- Tomasz Steciuk

Biografia

Psiak urodził się w Anglii, dokładniej hrabstwo Sussex. Był jedynym szczenięciem jego rodziców, co znaczyły że jest jedynym dziedzicem ich majątku. Od początku mama uczyła go savoir vivre. Zaś ojciec Ernie'go sportów i także kultury. Pomagał mu poznawać historię ich rodu. Szczenięce lata mijały mu bardzo spokojnie i radośnie. Tak dorastał, jego rodzice gdy dorósł postanowili że zamek w całości należeć będzie do Ernie'ego oni zaś postanowili, że przeniosą się na górne piętro zamku. I tak też zrobili. Pewnego bardzo deszczowego dnia na jego posesje zajechał wielki wóz. W środki wypełniony psami. Gdy wyszedł z niego chłopak proszący o udzielenie schronienia ponieważ pojazd uległ uszkodzeniu. Ernie się zgodził. I podczas gdy psy wychodziły z bagażami zobaczył piękną suczkę...od której nie mógł oderwać wzroku. W środku przedstawili się oraz powiedzieli że są Psim Patrolem. A suczka w której się zakochał nosi imię Maile. Tak oto Ernie stał się przyjacielem piesków i zakochał się w Maile.

Cytaty

Cytat1.png Co sądzę o Maile? Ona...ona...jest niezwykła...widzieliście te oczy? Są jak szmaragdy! Takie głębokie...i wiecznie śmiejące...A to futro...ona w ogóle cała jest taka piękna...a charakter...wow...cudna! Cytat2.png
O Maile podczas gry w pytanie i wyzwanie
Cytat1.png Ej Ty! Zapomniałeś manier, czy co?! Cytat2.png
Gdy spotyka kogoś bez obycia, albo jak ktoś nie ustąpi suczce.Lubi

 1. Spędzać czas z Maile.
 2. Gdy Psi Patrol go odwiedza.
 3. Spędzać czas z Psim Patrolem.
 4. Boże Narodzenie.
 5. Sylwester.
 6. Walentynki.
 7. Wielkanoc.
 8. Wszystkie pory roku.
 9. Dobro
 10. Rybę z frytkami
 11. Tańce narodowe
 12. Prawdomówność
 13. Pomagać
 14. Kulturę osobistą

Nie lubi

 1. Wrogów Psiego Patrolu
 2. Braku kultury osobistej
 3. Zła
 4. Gdy nie ma Maile
 5. Gdy Maile jest smutna.
 6. Gdy Maile coś grozi.
 7. Braku poszanowania suczek
 8. Wypominania
 9. Frytek z ketchupem
 10. Oskarżania
 11. Kłamstwa
 12. Dwulicowych psów lub osób
 13. Zdrajców

Hobby

 1. Golf
 2. Tenis
 3. Ping- pong
 4. Bieganie
 5. Pływanie

Strach

 1. Maile może coś się złego stać.

Ciekawostki

 1. Piesek mieszka w hrabstwie Sussex.
 2. Jest zakochany po uszy w Maile nie wie że sunia odwzajemnia jego uczucia.
 3. Ma 58 cm wzrostu.
 4. Mieszka w zamku wybudowanym przez jego pradziadków.
 5. Jest dość rzadko spotykaną rasą psa gdyż to Owczarek Angielski lub English Shepherd.
 6. Ma angielski akcent.
 7. Jest hrabią.
 8. Ulubionymi kolorami psiaka są niebieski i zielony. Kojarzą one mu się z jego otoczeniem.
 9. Ze względu iż na jesieni i zimie w jego zamku jest bardzo chłodno oprócz zwykłego systemu ogrzewania zainstalował w każdym z pokoi oraz każdej z sypialni kominek.
 10. Mieszka niedaleko morza.
 11. W odcinku:"Pieski i wyjazd w góry" pobyt w London Town Hotel wraz z Gray'em i Diego zorganizował Ernie.
 12. Jego dobrą przyjaciółką jest Carrie. Często razem współpracują.

Galeria Ernie'ego

Advertisement