Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Eco jest dwudziestojednoletnim, młodym Kundelkiem dbającym o środowisko i zajmującym się recyklingiem.Także upodobnił się do swojego taty jest pieskiem recyklingu oraz dbającym o środowisko. Jest mężem Hope. To także tata Smokey'ego i Daisy.

Wygląd

Eco to wysoki i szczupły piesek. Wyglądem przypomina swojego ojca mimo innego koloru futra. Jego oczy są w kolorze jasnobrązowym. U góry ma grzywkę, która jest w kolorze jasnobeżowym wpadającym w żółty piaskowy. Futro na policzkach, latka przy lewym oku i końcówki łap są w tym samym kolorze co grzywka. Resztę futro bardzo jasno- brązowe.

Charakter

Eco to na co dzień miły i wesoły psiak, który jest bardzo lojalny w stosunku do Psiego Patrolu. Psiak jest także uprzejmy i przyjazny. Często jest bardzo uparty raz u niego to pozytywna cecha, bo dąży do celu wytrwale, a czasem zła. Lubi spędzać czas na dworze w towarzystwie bliskich. Kocha czyste powietrze i porządek wokół niego. Wpada w gniew gdy widzi jakieś śmieci np. W lesie. Psiak bierze swoje członkostwo w Psim Patrolu bardzo poważnie tak jak misje. Na misjach Eco stara się zachowywać spokój i powagę. W wolnych chwilach psiak lubi żartować i pomagać. Eco nie jest flegmatyczny ale też ani mega energiczny. Kocha swoją rodzinę, jednak po tym co się stało często ma mętlik w głowie na ten temat i potrafi leżeć w budzie i długo się zastanawiać. Nadal traktuje Rocky’ego jako wzór do naśladowania i bardzo mu imponuje, jednak to nie jest to samo zanim doszło do rozwodu. Wybaczył ojcu i wspiera go w relacji z Youki. Piesek nic nie ma do Lisiczki wbrew pozorom i bardzo ją szanuje. Bardzo kocha jego mamę, którą lubi wspierać. Cieszy się, że znalazła sobie kogoś innego. Marco bardzo szanuje i go lubi. Traktuje go jako swojego drugiego ojca. Eco jest bystry i szybko myśli. Nie znosi wchodzeni głupotami na jego głowę czy też braku sprawiedliwości. Co do Hope to od pierwszego momentu jak pojawiła się w bazie kocha ją najmocniej z całego serca. Zawsze pyta się jej o zdanie, chce wykonywać blisko niej rzeczy. Także jest bardzo czuły i romantyczny. Wpada w szał gdy tylko ktoś jej grozi i jako pierwszy wtedy atakuje. Skoczył by w ogień za suczką. Bardzo też kocha jego dwójkę szczeniąt w stosunku do których jest nadopiekuńczym i kochającym ojcem. Nie chce aby mieli zepsute lata szczenięce tak jak on i jego rodzeństwo. Obydwoje mocno kocha i uwielbia spędzać z mimo zaś. Gdy coś im grozi bardzo się martwi i kiedy ktoś stoi za tym niebezpieczeństwem puszczają nerwy psa. Jego rodzeństwo także mocno kocha i staje się rozzłoszczony kiedy ktoś im grozi. Jednak gdy jest to misja u robią coś niebezpiecznego psiak martwi się. Nic nie ma do jego przybranego rodzeństwa. Wręcz przeciwnie traktuje ich jak swoje rodzine. Jeśli chodzi o jego połowiczną uczennicę to chętnie ją uczy. Lubi przekazywać jej całą wiedzę. Pokłada w niej duże nadzieje na dobrego leśnika. Co do wrogów Psiego Patrolu Eco im mocno nie ufa. Trzyma nerwy na wodzy do momentu gdy to oni zrobią pierwszy ruch wtedy albo atakuje albo wysuwa zarzuty.

Umiejętności

Eco potrafi szybko biegać, co przydaje mu się także w pracy gdy musi coś szybko dostarczyć. Dobrze skacze. Ma podzielność uwagi. Psiak jest silny i potrafi żonglować.

Rodzina

 • Rocky- tata
 • Skye - mama
 • Hope- żona.
 • Smokey- syn.
 • Daisy- córka.
 • Amy - siostra
 • Clif- szwagier.
 • Hopper- siostrzeniec.
 • Ally- siostrzenica.
 • Sunset - siostra
 • Malcolm- szwagier.
 • Kiki- siostrzenica.
 • Adelaice- siostrzenica.
 • Tyre- siostrzeniec.
 • Maylo- siostrzeniec.
 • Viggo - brat
 • Amber- (przyszła) bratowa
 • Marco- ojczym.
 • Eve- przybrana siostra.
 • Josh- przybrany brat.
 • Youki- przybrana mama.
 • Milty- przybrany brat.
 • Dazzie- przybrana siostra.
 • Dahila- przybrana siostra.

Biografia

Eco urodził się tego samego dnia co Viggo, Amy i Sunset. Był trzeci z jego miotu. Był on tak jak jego rodzeństwo szczeniakami Skye i Rocky'ego. W początkowych dniach psiak był tylko przy mamie. Jednak gdy otworzył oczy świat zaczął go mocno ciekawić. Potem nauczył się mówić, nawet jego pierwszy słowem było:"Tata Locky". Często obserwował go jak sortuje śmieci, lub tworzy z nich nowe rzeczy. Mały piesek zawsze towarzyszył ojcu i służył pomocą. Innego razu Ryder zwołał misję, zaciekawiony Eco schował się w wozie jego taty i pojechał z nim na misje. Eco był zachwycony poczynaniami jego taty. Jednak gdy okazało się, że Eco był ten cały czas poza bazą w niebezpieczeństwie dostał karę od rodziców w postaci ciągłego pobytu w bazie. Przeszedł szkolenie jeszcze jako szczeniak i został członkiem Psiego Patrolu.


Dubbing

 • wersja angielska szczeniak - Ixel
 • wersja polska - Katarzyna Owczarz
 • wersja angielska (obecnie i dorosły) - John Shorten
 • wersja polska - Jacek Braciak

Pojazd

Na misje - Jest to jasnozielone auto zasilane energią słoneczną, z boków i góry ma solary słoneczne. Na masce ma biały duży pas.

Mission Paw - jest to ekologiczny kład w kolorze jasnozielono-czarnym, niektóre elementy świecą w ciemności.

Sea Patrol - jest to jasnozielona motorówka zasilana energią słoneczną, z tyłu ma duży solar, ma ona żółte i błękitne wstawki. Może zamienić się w mały batyskaf. Niektóre jego elementy świecą w ciemności.

Space pup - jest to jasnozielono-biały wahadłowiec, z tyłu i na skrzydłach ma solary słoneczne, niektóre jego elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- wtedy psiak jeździ jasnozielonym Jeep'em, zasilanym na energię słoneczną. Na dachu ma dwa solary. Jest on w ciemnozielone wstawki moro.

Winter Pup- wtedy Eco ma jasnozielono- biały motor śnieżny, z boku ma na metalowym patyku solar.


Odznaka

Eco nosi ciemnożółtą obrożę, do której doczepiona jest odznaka. Na odznace widnieją dwa kosze na śmieci. Po lewej jeden biały, po prawej niebieski. Są one na jasnozielonym tle.

Strach

 1. Hope stanie się krzywda.
 2. Jego szczeniakom i rodzeństwu stanie się krzywda.

Nie lubi

 1. Zanieczyszczania i zaśmiecania środowiska
 2. Kociej Katastrofy 2
 3. Wojen
 4. Wrogów Psiego Patrolu.
 5. Wycinki drzew
 6. Gdy Hope jest smutna.
 7. Gdy Hope grozi niebezpieczeństwo.
 8. Gdy jego szczenięta są smutne.
 9. Gdy coś grozi jego szczeniętom.
 10. Zła.
 11. Jajek

Lubi

 1. Spędzać czas z Hope i ich szczeniętami.
 2. Spędzać czas z Psim Patrolem i ich przyjaciółmi.
 3. Bawić się.
 4. Oglądać komedie.
 5. Lasy.
 6. Ekologie.
 7. Boże Narodzenie.
 8. Sylwester.
 9. Walentynki.
 10. Wielkanoc.
 11. Wodę.
 12. Słońce.
 13. Deszcz.
 14. Wyjazdy.
 15. Pory roku.
 16. Misje.
 17. Żonglować.

Galeria EcoCiekawostki

 1. Ma najbardziej ekologiczne auto w Psim Patrolu
 2. On i Hope są razem. Kiedyś suczka uważała jego za brata ,jednak doszła to tego ,iż jej uczucie jest czymś więcej. Obecnie są kochającą siebie nad życie małżeństwem.
 3. Ma 66 centymetrów wzrostu
 4. Jest bratem: Amy, Sunset i Vigga.
 5. Nie lubi wręcz nienawidzi, wycinki drzew.
 6. Co do zawodu wdał się w swojego tatę.
 7. Tak jak jego rodzeństwo wybaczył swojemu ojcu.
 8. On i Hope mają dwójkę szczeniąt: Smokey'ego i Daisy.
 9. Gdy dowiedział, się że Hope jest w ciąży ze szczęścia zemdlał.
 10. Jest na wpół mentorem Sory.
 11. Pierwszymi słowami Eco były:"Tata Locky". Nie umiał wtedy poprawnie wymawiać "R".
 12. Jego typ osobowości to ESFJ.

Hobby

 1. Pływanie
 2. Gra w piłkę nożną
 3. Jazda na deskorolce
 4. Surfing
 5. Nurkowanie

Cytaty

 • ,, Nigdy nie jest , daleko , żeby być Eco ! " - gdy zostaje wybrany na misję
 • ,, Jestem Eco i patrzę daleko " - Mission Paw
 • ,, Eco nurkuje daleko ! " - Sea Patrol
 • ,, Eco lata wysoko ! " - Air pup
 • ,, Gdy jest w kosmosie Eco kosmiczne śmieci są daleko ! "

Strój

Regularny i na misje - bardzo jest podobny do stroju Rocky ' ego . Jest to jasno - zielony uniform , ma także jasno - zielony kaszkiet .

Mission Paw - ma zielono - czarny hełm , Z czarno - zielonym strojem , niektóre elementy świecą w ciemności .

Air pup - nosi on ciemno zielony strój z jasnymi wstawkami oraz pomarańczowymi . Ma wzorki w kształcie znaków recyklingu , wzorek z tyłu hełmu jest zakończony tym znakiem .

Space pup - jest to biało - ciemno zielony hełm i biało - ciemno zielony skafander , niektóre elementy świecą w ciemności .

Sea Patrol - jest to błękitno - ciemno zielony hełm i błękitno - ciemno zielony strój , Niektóre elementy świecą w ciemności .

Jungle Pup- CDN

Winter Patrol- CDN

MIghty Pup-CDN

Soul Patrol- CDN

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje - Posiada : szczypce , konewkę , gwóźdź , młotek , taśmę klejącą  , klej , baterie słoneczne , pipetę , siatkę do zbierania śmieci .

Mission Paw - jest to sonar , świder , środek odkażający , menzurka , gogle termowizyjne

Sea Patrol - napęd wodny zasilany na energię słoneczną , siatka ratowniczka , menzurka ,

Air pup - skrzydła do szybowania zasilane na energię słoneczną , gogle

Space pup - przysłona , jet - pack 900 km / h , szczypce , menzurka
Advertisement