Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Dylan jest pieskiem rasy Gerberian Shepsky i wdał się w swojego tatę, ponieważ jest policjantem. Pies jest młodym dorosłym.

Wygląd

Dylan to szczupły, masywny, dobrze zbudowany piesek. Który jest wysoki. Wdał bardzo się w Chase'a. wręcz jest jego kopią tylko jaśniejszą. Sierść Dylana na uszach, bokach głowy, pasie od czoła do nosa jest jasnobrązowa. Ciało psa, nogi i górna część ogona także jest jasnobrązowa. Na twarzy, szyi, klatce piersiowej, spodzie ogona, podbrzuszu i "skarpetach" na łapach futro psa jest ciemno piaskowe. Oczy ma brązowe.

Charakter

Jest miły, lojalny, odważny, pomocny, przyjacielski oraz rozsądny. Jego wadą jest to iż bywa czasem zbyt nerwowy, uparty, czasami też chłodny. Mimo tego Dylan lubi żartować. Swoją pracę traktuje bardzo poważnie, lubi ją. Często cieszy się iż jakoś może pomóc. Zawsze jest wtedy odpowiedzialny i ma poczucie odpowiedzialności za innych. Kocha mocno swoje rodzeństwo, dla młodszego oraz nawet z jego miotu bywa nadopiekuńczy. Mimo to z wiekiem zdaje sobie sprawę iż już nie są szczeniakami. Najbardziej staje się opiekuńczy w stosunku do dwójki najmłodszych sióstr. Opiekuje się nimi gdy taka jest potrzeba. Pozwala im aby siedziały na jego grzbiecie. Dla Briany jest bardzo czuły, potulny, romantyczny, ciepły, gotów oddać życie. Mocno ją kocha. Dylan dobrze sprawdza się w roli ojca. Dba o swoje szczenięta, potrafi być wyrozumiały. Chce dawać im wzór do naśladowania. Gdy coś im grozi Dylan gotów jest zginąć dla nich. Często bawi się z nimi. Mając zły dzień może być bardziej chłodny, a jego negatywne cechy uaktywniają się. Dla wrogów Psiego Patrolu wredny, agresywny i nie ufny. Na przesłuchaniach często puszczają mu nerwy i staje się bardzo porywczy.

Umiejętności

Jest dość silny jak i szybki. Potrafi przewidywać zachowania. Dobrze kieruje ruchem i ma nosa do przestępców. Świetnie skacze. Po tacie odziedziczył też silne szczęki.

Biografia

Dylan urodził się tego samego dnia co Heks i Amber. Dorastał wraz z nimi i dwójką starszego rodzeństwa. Po otworzeniu oczu i nauce chodzenia nadal będąc szczenięciem pewnego dnia zobaczył swojego tatę w akcji i pomógł mu, gdy Ryder dowiedział się o tym da mu jego odznakę. Pod nadzorem Chase'a zaczął swoje policyjne szkolenie. W czasie gdy się szkolił do Psiego Patrolu trafiła Briana, w której mocno się zakochał.

Rodzina


Dubbing

 • wersja angielska (szczeniak) - Rhianna Berguist
 • wersja polska (szczeniak) - Filip Rogowski
 • wersja angielska (obecny i dorosły) - Chris Hemsworth
 • wersja polska - Jakub Świderski

Cytaty


Cytat1.png Dylan złapie złodzieja! Cytat2.png
Regularny i na misje
Cytat1.png Ta misja nie rozwiązana jest dla Dylana! Cytat2.png
Mission PAW
Cytat1.png Złodzieje bójcie się! Dylan w powietrzu już mknie! Cytat2.png
Air Pup
Cytat1.png Dylan rusza na wodny patrol! Cytat2.png
Sea Patrol
Cytat1.png Dylan leci na kosmiczny patrol! Cytat2.png
Space Pup
Cytat1.png Te łapy trzymają porządek nawet w dżungli! Cytat2.png
Jungle Pup
Cytat1.png W górach Dylan jest na służbie! Cytat2.png
Winter Patrol
Cytat1.png Czas by potężne łapy pilnowały prawa i bezpieczeństwa! Cytat2.png
Mighty Pup
Cytat1.png Czas na policyjny patrol jako Alebrije! Cytat2.png
Soul PatrolStrój

Regularny i na misje- Dylan nosi czarną czapkę policyjną, z ciemnożółtym pasem pod spodem. Ma ona szary kaszkiet. Na ciele nosi czarny policyjny mundur, przy czym z lewej strony nosi pistolet. Na bokach stroju ma naszywki.

Mission PAW- Dylan ma wtedy czarno- granatowy hełm oraz czarno- granatową kamizelkę, niektóre elementy świecą w ciemności.

Air Pup- jest to czarny hełm, który z boków ma dwa żółte pasy a po środku granatowy. Strój ma cały czarny obszycia bliżej łap są żółte natomiast ma też gdzieniegdzie są i granatowe pasy.

Sea Patrol- Ma wtedy czarny hełm w błękitne i żółte psy. Jego skafander do pływania także jest czarny w błękitne i żółte pasy, niektóre elementy świecą w ciemności.

Space Pup- ma wtedy czarny hełm z przysłoną w białe wstawki. Na ciele nosi także czarny skafander w białe wstawki, niektóre elementy świecą w ciemności.

Jungle Pup- nosi wtedy czarną Panamę w ciemnoszare wstawki moro, obszyta jest ona zielonym pasem. Nosi też czarną kamizelkę w ciemnoszare wstawki moro. Na łapkach nosi zielone buty.

Winter Patrol- ma wtedy czarną czapkę, z granatowym obszyciem. Kurtkę także ma czarną jedynie bliżej łap i rękawów ma żółte obszycia. Na oczach nosi gogle przeciwśnieżne.

Mighty Pup- nosi czarną maskę która zawija się z boków. Bliżej oczu ma parę ciemnoszarym pasów. Maska jest nabłyszczana. Strój jest cały czarny, jedynie na klatce piersiowej ma granatowy pas na nim jest żółta gwiazda. Żółte ma też do pewnego momentu łapy. Gdy aktywuje się jego moc łapki świecą mu na czarno. Mocą Dylana jest bieganie z prędkością dźwięku.

Soul Patrol- wtedy piesek jest mieszanką jastrzębia z lwem oraz gepardem. Wzrok i skrzydła ma jastrzębie. Ogon i ciało lwie natomiast prędkość i łapy gepardzie.

Wyposażenie plecaka

Regularny i na misje- są to paralizator, kajdanki, megafon, lizak policyjny, sieć, dodatkowy pistolet, kamizelka kuloodporna, tarcza ochronna, pachołki.

Mission PAW- są to gogle na podczerwień w hełmie,w plecaku są to kajdanki, paralizator, kamizelka kuloodporna, sieć, gaz łzawiący.

Air Pup- ponaddźwiękowe skrzydła, sieć, kajdanki, paralizator. Zaś w hełmie gogle przybliżające.

Sea Patrol- ma turbo napęd wodny, paralizator, kajdanki, sieć.

Space Pup- jest to jet- pack z napędem naddźwiękowym, butle z tlenem, kajdanki, sieć, laser, megafon, paralizator.

Jungle Pup- nożyk, pistolet, sieć, megafon, paralizator, kamizelka kuloodporna, megafon, pachołki. Winter Patrol- jest to snowboard, sieć megafon, paralizator, kamizelka kuloodporna, termos, koc termiczny, lizak policyjny, pachołki, dodatkowy pistolet.

Pojazd

Regularny i na misje Jest to czarno - białe policyjne Audi. Potrafi z odległości 200 - metrów zarzucić sieć na złodzieja. Ma także obok kierownicy krótko-falówkę.

Mission Paw - jest to czarno - granatowy motocykl, niektóre elementy świecą w ciemności

Sea Patrol - jest to czarna motorówka, niektóre elementy świecą w ciemności

Space pup - czarno - biały ponaddźwiękowy statek kosmiczny, niektóre jego elementy świecą w ciemności

Jungle Pup- to czarny Jeep policyjny w ciemno-żółte wstawki moro. Z tyłu ma miejsce do przewożenia więźniów.

Winter Patrol- to czarno- żółty motor śnieżny.

Wygląd domu w Łapkowicach

Pies mieszka w dużym domku jednorodzinnym wraz z Brianą oraz ich szczeniętami. Ściany domu są ciemnoszare na zewnątrz. Z spadzistego dachu zwisa nad brązowymi drzwiami z białymi futrynami kwiatek w okrągłej doniczce. Na lewo znajduje się garaż psa, gdzie parkuje on swój radiowóz. Przedpokój jest dość szeroki i wyłożony panelami. Ściany są czarne. Na prawo znajduje się sypialnia pieska oraz jego żony. Mają duży kosz, wyłożony fioletową poduszką. Tam też są dwie szafki nocne po bokach. Szafka po lewej należy do Dylana, zaś szafka po prawej do Briany. Blisko okna znajduje się puchowy fioletowy dywanik ma on czarne pasy. Szafki nocne są podświetlane. Ściany mają kolor beżowy. Potem są drzwi, prowadzące do garderoby jego i jego żony. Tuż przy sypialni znajdują się pokoje ich dzieci. Każde z nich ma oddzielny pokój. Na lewo od wejścia jest salon, w którym podłoga wykonana jest z drewna. Ma on telewizor zawieszony na lewej ścianie, a także duży narożnik w kolorze granatowym. Na wiza wi drzwi wejściowych jest kuchnia o jasnożółtych ścianach.


Odznaka

Dylan nosi czarną obrożę, do której przyczepiona jest odznaka o czarnym tle, na którym widać szare kajdanki.

Strach

 1. Brianie i ich szczeniakom może stać się coś złego.

Lubi

 1. Spędzać czas z Brianą, rodziną, swoimi szczeniakami, Psim Patrolem i ich przyjaciółmi.
 2. Biegać
 3. Pomagać.
 4. Pieszczoty.
 5. Trudne wyzwania
 6. Trudne misje
 7. Boże Narodzenie.
 8. Sylwester.
 9. Walentynki.
 10. Wielkanoc.
 11. Pory roku.
 12. Ratunki.
 13. Siłowanie się.

Nie lubi


 1. Wrogów Psiego Patrolu.
 2. Przestępców.
 3. Złodziei.
 4. Upałów.
 5. Gdy Brianie dzieje się coś złego.
 6. Gdy Briana jest smutna.
 7. Gdy jego szczeniakom coś grozi.
 8. Gdy jego szczeniaki są smutne.
 9. Gdy coś zagraża jego rodzinie.
 10. Gdy jego rodzina jest smutna.

Hobby


 1. Jazda na deskorolce
 2. Gra w piłkę nożną
 3. Gra w piłkę plażową
 4. Surfing
 5. Snowboard.
 6. Ćwiczenia w terenie.
 7. Zapasy.

Ciekawostki

 1. Zawsze złapie złodzieja lub przestępce.
 2. Startował w zawodach na najszybszego policjanta, które wygrał.
 3. On z Brianą są małżeństwem wzięli ślub w górach odbył się jesienią.
 4. Ma 63,5 cm wzrostu.
 5. On i Briana są rodzicami czwórki szczeniąt.
 6. Upodobnił się w 100 % do jego taty, tyle, że jest jaśniejszy
 7. Jest tatą Spring, Summer, Jackie'ego, Ash'a.
 8. Urodził się pierwszy z jego miotu.
 9. Piesek był uczniem jego taty, Chase’a.
 10. Tak jak jego młodszy brat, jest jednym z moich najstarszych OC. Koncept Dylana także powstał w Sylwestra 2015, tyle że parę minut po Kaiden'ie.
 11. Zdecydowanie on i jego tata mają bardzo silną relacje ze sobą.
 12. Jego typ osobowości to ESTJ.

Galeria DylanaAdvertisement