FANDOM


Dominik - pies kundla z korzeniami Owczarka Niemieckiego . Urodził się w małej miejscowości na Wileńszczyźnie . Z zawodu jest myśliwym .

Wygląd

Pies jest dość wysoki . Jego ciało jest też umięśnione . Futro psa to głównie koloru brązu oraz beżu . Oczy ma niebieskie lecz na jego lewe oko nie widzi . Na nim też ma bliznę . Drugą bliznę ma na klatce piersiowej . Na szyi ma brązową obrożę.

Charakter

Pies jest pozytywny i rozluźniony . Cechuję go towarzyskość . Przyjemnie się z nim rozmawia . Można z nim porozmawiać o wszystkim . O wszystkim ma jakąś wiedzę . Nie raz dużo nie raz trochę mniej. Ma wielką wiedzę na temat myślistwa . Jest to jego pasją i poświęca na nią wiele czasu . Poluję zawsze gdy jest okazja . Bywa na prawdę pewny siebie . Zazwyczaj gdy ma dobry humor .Lubi czasem kogoś podenerwować . Jest dobrym przyjacielem . Może to potwierdzić Matyas . Zawsze jest gdy ten go potrzebuję .Można mu wyznać wszystko bądź poprosić o radę. Jest naprawdę silny duchowo. Skory zawsze do walki o swoje .

Umiejętności

Potrafi obsługiwać się bronią palną . Ma bardzo dobrego cela . Jego wzrok jest wyśmienity , tak samo jak węch oraz słuch . Umie wyczuć zwierzynę z paru metrów .Myśli logicznie oraz szybko

Biografia

Przyszedł na świat w małej miejscowości na Wileńszczyźnie . W małej wsi obok Wilna . Jego dom gdzie się urodził był otoczony drzewami co dawało ciekawy klimat . Sam budynek był podobny do architektury z XIX wieku .Mieszkał w swego typu dworku szlacheckim. Był czwartym i najmłodszym dzieckiem jego rodziców . Pies od urodzenia nie widzi na jego lewę oko . Cdn

Cytaty

Strach

  • Że PP coś się stanie

Dubbing

  • Polska wersja- ?
  • Angielska wersja-?

Ciekawostki

  • Obok jego dworku szlacheckiego znajdował się las więc często polował tam

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.