FANDOMDockie- To suczka mieszańca (prawdopodobnie Labradora i Owczarka Niemieckiego). Jest pilotem . Była eksmerymentem i przez to ma kilka mocy

Wygląd

Suczka posiada sierść w różnych odcieniach brązu i beżu.Posiada całkiem długą grzywkę . Posiada jasno-zielone oczy , ma też stojące uszy . Jej ciało jest dość masywne . Jest też bardzo wysoka.

Osobowość

Suczka jest bardzo energiczna. Pewność siebie jest jej ogromną zaletą. Tak samo jak odwaga. Nie daje się gnębić . Łatwo ją wyprowadzić z równowagi. Czasem gdy jest zła lubi tak jakby "gnębić" kogo popadnie. Ale na ogół jest uśmiechnięta i sympatyczna. Gdy ktoś ją wyzywa nie reaguje. Zazwyczaj ta technika działa. Wyzywająca osoba się wpienia i daje jej spokój. Lubi czasem być sama. Wcześniej (po eksperymencie) była bardzo nie ufna i agresywna. Bała się że zostanie odtrącona. W powietrzu jest najlepsza! Umie manewrować i robić różne sztuczki. Zna się na mechanice i broniach wszelkiego rodzaju. Traktuje swój samolot jak skarb. Nie radzę w ogóle kręcić się wokół niego. Podsumowując suczka nie jest taka miła dla każdego.. Ale ma problemy z wyznawaniu uczuć.

Umiejętności

Jest jednym z najlepszych psich pilotów. Umie naprawiać i operować bronią planą. Jest też mega silna (eksperyment) . Ma dobrego cela.

Odznaka

Jej odznaka to to myśliwiec na brązowym tle . Odznaka zawieszona jest na granatowej obroży

Biografia

Suczka urodziła się na wsi w 1979 roku. Tam też mieszkała przez swoje dzieciństwo . Była wesołym pieskiem . Jej rodzice bardzo się o nią troszczyli . Suczka gdy była już w nastoletnim wieku latała sobie po polach wpadła w pułapkę . Zemdlała. Gdy się obudziła ujrzała ludzi i psów w maskach przeciw gazowych . Była w pomieszczeniu białym i wokoło było tylko kilka szafek . Nagle do klatki Dockie wleciał dym w kolorze czerwonym. Potem zasneła . Obudziła się w czarnym pokoju . Głos z innego pomieszczenia objaśnił że testowano na jej moce . I zaprezentowała swoje moce . Efektem ubocznym było to że żyła więcej niżnormalnym . Pewnego razu przez nieuwage jedengo ze strażników uwolniła się . Zainteresowało ją lotnistwo . Zaczeła się szkolić na pilota . I tak żyła . Aż poznała Psi Patrol i do niego wstąpiła.

Na Misję

Zwykła Misja

Misson Paw

Air Patrol

Sea Patrol

Jungle Pup

Cytaty

Cytat1 Gdybym mogła kogoś zabić .... To zabiłam by ciebie Cytat2
Do osoby którą nęka

Dubbing

  • Polska -Marta Dobecka
  • Angielska -

Strach

Nie ma

Hobby

  • Latanie samolotem
  • Walki
  • Dręczenie jej wrogów
  • Siłowanie się na rękę
  • Muzyka
  • Narty
  • Skateboard
  • Snowboard

Ciekawostki

Lubi


Nie Lubi

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.