Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Diva to suczka będąca mixem. Owczarka Belgijskiego Malinois i Bichon Frise. Suczka nie należy do Psiego Patrolu, ale czasem go odwiedza. Jest kuzynką Dilary.

Wygląd

Suczka całe futro ma białe i bardzo puszyste. Na jej głowie ma grzywkę. Przy prawym uchu nosi ciemnoróżową kokardkę z brokatem. Oczy Divy są niebieskie. Na oczach nosi fioletowy cień do powiek.

Charakter

Suczka z pozoru wydaje się być słodka, niewinna i bardzo miła. Kocha gdy wszystko się wokół niej kręci. Potrafi zrobić aferę o byle co! Bardzo przywiązuje uwagę do swojego wyglądu. Gdy nie jest taki jaki być powinien jest wściekła. Potrafi strzelać fochy. Kocha się przechwalać. Gdy czegoś chce potrafi to wymusić. Może udawać słodką itp. Suczka jest bardzo kobieca. Rzadko kiedy naprawdę potrafi być dla kogoś szczerze miła oraz bezinteresowna. Najczęściej okazuje to swojej właścicielce. Lubi wytykać błędy innym, u siebie nie widzi ich, co można powiedzieć iż jest ciut narcystyczna. Zawsze spostrzega siebie w jakiś sytuacjach jako ofiarę. Kocha luksusy, jak i rzeczy błyszczące. Gdy schodzi się na kobiece tematy bardzo lubi z taką osobą gadać. Nawet lubi Psi Patrol oraz go odwiedzać. Marzy jej się spotkać prawdziwą miłość i być z nim do końca życia! Na co dzień jest panienkowata. Lubi przechwalać się. Nienawidzi spędzać czasu sam na sam ze sobą.

Umiejętności

Suczka potrafi bardzo szybko denerwować, pieski wokół siebie. Dobrze umie robić parę figur gimnastycznych. W miarę szybko biega. Nieźle potrafi flirtować jak i narzucać swoje zdanie.

Rodzina

 • Erro- tata
 • Ginete- mama
 • Baxy- przybrany brat
 • Kia- ciocia
 • Mark- wujek
 • Dilara- kuzynka

Dubbing

 • Wersja angielska- Sheridan Smith
 • Wersja polska- Barbara Melzer

Biografia

Suczka urodziła się w szpitalu. Od początku wdała się z wyglądu w jej mamę. Na początku była w bardzo kochającym ją domu. Od samego początku ją rozpieszczano. Po paru latach jej szczenięctwa, rzeczy popsuły się i rodzina suczki rozpadła się. Tak czy owak, żyło jej się dość dobrze. Powoli wdawała się w jej matkę z osobowości. Z każdym rokiem między nią a Dilarą rosły nić niezgody. Wszystko udawane było na pozór, że jest ok. Jedna nie lubiła się z drugą. Tak dorastała, po pewnym czasie postanowiła iż zamieszka z córką właścicielki, która wyprowadzała się z miasteczka. Od zawsze miały najlepszy kontakt, więc dla Divy nie był to żaden problem. Gdy dojechały na miejsce, suczkę przywitała willa z dużym ogrodem. Tak oto jedna z drugą zamieszkały. Pewnego dnia Diva usłyszała o Psim Patrolu, zza pozwoleniem jej ukochanej właścicielki pojechała na parę dni do Zatoki Przygód. Z początku miała trudności w odnalezieniu się w Zatoce, jednak wkrótce zauważyła Chase'a, zapoznali się. Spytała o Psi Patrol, ten zabrał ją swoim wozem do bazy, gdzie poznała się resztą piesków. Dużym zdziwieniem dla niej było gdy zauważyła Dilarę. Wtedy pozory się skończyły suczki wymieniły się ostrymi uwagami. Mało co nie doszło do walki. Przez te parę dni, miały naprawdę sporo konfliktów. Po tym czasie wróciła do domu. Tak oto poznała Psi Patrol, którego raz na jakiś czas lubi odwiedzać.

Cytaty

Cytat1.png Hmph! Dobrze! Cytat2.png
Gdy strzela focha
Cytat1.png Hej Psi Patrolu! Co..oo...Dilara!? Cytat2.png
Z Pieski i odwiedziny


Lubi

 1. Być w centrum uwagi.
 2. Dostawać prezenty.
 3. Kobiecość.
 4. Boże Narodzenie.
 5. Sylwester.
 6. Walentynki.
 7. Wielkanoc.
 8. Lato.
 9. Upały.
 10. Spędzać czas w jej willi.
 11. Czasem odwiedza Psi Patrol.
 12. Lody
 13. Słoneczną pogodę
 14. Spędzać czas z Diamond

Nie lubi

 1. Wrogów.
 2. Dilary
 3. Gdy coś nie idzie po jej myśli.
 4. Mrozu
 5. Zimy
 6. Deszczu
 7. Twardości
 8. Straszenia jej

Strach

 1. Robaki
 2. Pająki
 3. Duchy
 4. Rzeczy Paranormalne
 5. Coś się stanie jej właścicielce.

Hobby

 1. Strojenie się.
 2. Strzelanie fochów.
 3. Gimnastyka.

Ciekawostki

 1. Była puppyfikacją mojej kuzynki.
 2. Jest trochę młodsza od Dilary.
 3. Jej ulubione kolory to: fioletowy i różowy.
 4. Mieszka z jej ukochaną właścicielką, w willi.
 5. Nie znoszą się z Dilarą.
 6. Ma 50 cm wzrostu, ze względu iż w połowie jest Malinois.
 7. Jest mieszanką Bichon Frise z Malinois.
 8. Jest mistrzem w strzelaniu fochów o byle co!
 9. Najlepsze relacje ma z jej właścicielką.
 10. Ojciec suczki Erro był Malinois a jej mama Ginete Bichon Frise.
 11. Jej najlepszą przyjaciółką jest Diamond. Obydwie suczki rozumieją się świetnie. I tak naprawdę doskonale się rozumieją bo mają identyczne charaktery.
 12. Przez to, że ona i Diamond mają takie same charaktery zdarza im się kłócić i foszyć na siebie.
 13. Mimo, że odwiedza Psi Patrol to raczej nie należy do jego przyjaciół.
 14. Debiutuje w odcinku:”Pieski i odwiedziny”.
 15. Zaliczyć ją można do: ESFP.
 16. Urodziny ma 3 marca.
 17. Enneagram Divy to 2w1.

Galeria Divy

Advertisement