Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement


Opis

Digger to pies konstruktor. Czasem pracuje z Rocky'm jako eko-pies. Przyjaźni się z Rubblem, Flether'em i Zumą. Kocha Star i są małżeństwem.

Wygląd

Digger ma brązowe oczy i brązowy nos. Pomiędzy oczami zaczyna się biała łata i rozszerza się na pysk, policzki (jak u Youki), potem idzie przez klatkę piersiową i tam się kończy. Na ogonie ma białą łatę. Na wszystkich czterech łapach ma tzw. długie białe,, skarpetki "Reszta jest czarna. Nosi zieloną obrożę. Ma białą grzywkę. Ma średnio puszysty ogon, a jego jedno ucho (prawe) jest jak u Aurory, a drugie (lewe) jest jak u Ernie'go.

Charakter

Digger to pomocny i uśmiechnięty psiak. Ma masę pomysłów i jest bardzo energiczny. Jednak to jeden ze spokojniejszych piesków w PP. Pocieszy i dla większości jest miły. W sytuacji zagrożenia jest opanowany i stara się wyjść cało z sytuacji. Łatwo się nie podaje. Będzie myślał aż coś wymyśli. Pomocny. Nie lubi wrogów i ich unika. Najchętniej spędza czas z tymi których lubi. Trochę niezdarny no, ale nie tak jak Max czy Marshall. Czasem ma totalnego kopa energii,a czasem woli posiedzieć w spokoju. Bywa uparty. Dla tych na których mu zależy zrobi wszystko. Będzie walczył do końca, ale niezbyt lubi walkę. Jest trochę żartownisiem, ale tak na poziomie. Radosny. Odpowiedzialny i powierzone mu zadanie wykonuje z precyzją i skupieniem. Można na nim polegać.

Umiejętności

Digger bardzo dobrze naprawia i ma masę ciekawych pomysłów jak coś zrobić. Dobrze kopie i jest silny. Dobrze zarządza ekipą budowlaną. Jednak nie umie jeździć na łyżwach. Jego próby zawsze kończą się upadkiem i wpadnięciem na jakiegoś pieska. Nie jest jako specjalnie szybki, jego mocną stroną jest siła.

Rodzina

Pinkie-mama

Wicher - tata

May-siostra

I wieeeele kuzynów i tak dalej.

Star- żona

Blitz- córka

Milo- syn

Akita- córka

Biografia

Digger urodził się w zwykłym domu w Zatoce Przygód. Pewnego dnia spotkał PP. Polubili się. Jednak dołączył do nich dopiero pięć miesięcy później. Wtedy też poznał Alays i zakochał się w niej. Potem poznał Star i po pewnym czasie zakochał się w Star, ożenił się z nią i mają teraz szczenięta.

Sprzęt na misje

Regularny- ma kask budowniczy, kamizelkę i plecak w kolorze pomarańczowym. W plecaku ma narzędzia jak Rocky, łopatę i wiertło. Pojazd to koparka, taka jak Rubble'a i wszystko takie same ale może mieć widły z przodu zamiast łopaty, ma schowek na różne rzeczy, wyciagarkę i pojazd jest koloru pomarańczowego.

Sea patrol- ma pojazd jak Rubble, tylko z tyłu ma schowek na różne rzeczy, jak Rocky. Jest on pomarańczowy z czarnymi elementami. Ma strój jak inni, jest on pomarańczowo-czarny. W plecaku ma: koło ratunkowe, łopatę, palnik, GPS. Jako nurek ma pomarańczowo niebieski strój. W plecaku ma napęd wodny, wyciągarkę, wiertło, palnik.

Air pup- ma jet-pack jakRocky tylko w jego kolorach. Strój i kask także. Ma też czarne wstawki. W plecaku ma: łopatę, śrubokręty, młotek, palnik, nożyczki i chwytak.

Winter patrol- ma pojazd w kształcie skutera śnieżnego. Z tyłu ma gąsienice, z przodu płozy i koła. Z przodu ma wysuwany pług lub łychę. Z tyłu ma miejsce na różne rzeczy i dźwig. Ma mocne lampy. Ma strój jak inni, gruby i w jego kolorach. Pojazd także. W plecaku ma łopatę do śniegu, młot pneumatyczny, palnik, grzałkę i sprzęt jak Rocky. W pojeździe ma też wyciągarkę.

Jungle pup- ma to samo co zwykle tylko ma strój w moro, czapkę i buty. Pojazd ma tez dodatkowe osłony do dżungli.

Space pup- mały wahadłowiec w jego kolorach. Ma w nim duży chwytak, wiertło i linę. Ma biały strój kosmonauty z pomarańczowymi wstawkami. W plecaku ma sprzęt naprawczy, butlę z tlenem, wiertło i łopatę.

Mission Paw- ma pojazd jak Rubble z wiertłem lub łopatą z przodu. Jest pomarańczowo-czarny. Strój jest czarno-pomarańczowy z wstawkami pomarańczowymi, które świecą. Nosi kask z goglami ochronnymi. W plecaku ma ramię budowniczego i zestaw naprawczy.

Mighty pup- ma pomarańczowo złoty strój i maskę. Tu i ówdzie ma błyszczące zygzaki. Na masce ma wzór wiru z kamieni. Taka jest też moc w jego pojeździe gdy go aktywuje. Pojazd to taki jak Rubble'a, tylko ma z przodu chwytaki jak u Rocky'ego. Jest on w jego kolorach. Jego moc to umiejętność naprawiania wszystkich rzeczy.

Soul patrol- wtedy jest mieszanką niedźwiedzia i lamparta. Ma posturę niedźwiedzia, a kolor lamparta.

Cytaty

,, Gdy jest praca nie musisz mi mówić dwa razy! "-regularny

,, Zróbmy to!" - regularny

,, Mam budowniczą łapę!"-regularny

Wszystkie te cytaty są uniwersalne. Mogą być w każdej sytuacji.

Lubi

 1. Pracować
 2. Kopać
 3. Misje
 4. Pomagać
 5. Spędzać czas z Star
 6. Jeść
 7. Bawić się
 8. Śnieg
 9. Pory roku

Nie lubi

 1. Łyżew
 2. Zła
 3. Obrażania
 4. Kłamstwa
 5. Przymilania się
 6. Gdy komuś dzieje się krzywda
 7. Gdy Rex startuje do Star
 8. Udawania twardziela, bo to plus u dziewczyn

Hobby

 1. Kopanie
 2. Wycieczki zimowe
 3. Budowanie
 4. Spędzanie czasu z Star
 5. Piłka nożna

Strach

 1. Star coś się stanie
 2. No i w sumie to dalej nie wie

Dubbing

Wersja angielska - głos Kristoffa z Krainy Lodu

Wersja polska - Kuba Jurzyk

Ciekawostki

 1. Był zakochany w Alays.
 2. Jest zakochany w Star. Są małżeństwem.
 3. Jego BFF jest Rubble. Bardzo lubi też Zumę i Flethera.
 4. Ma 69 cm wzrostu i waży ok 28 kg.
 5. Gdy widzi Star to zaczyna się rumienić i ciężko mu mówić.
 6. a trójkę szczeniąt :Blitz, Milo i Akitę.
 7. Jest dość przystojny ale nie dorównuje Gray'owi, czy Balto.
 8. Jest bardzo silny. W rankingu piesków w PP zajmuje 3 miejsce.
 9. Często zabiera Akitę do pracy i pokazuje jej jak pracuje. Ale tylko wtedy gdy to jest bezpieczna misja jak wykopanie czegoś lub zbudowanie.

Galeria

Sketch1597670716059.png
Psi patrol digger.png
Advertisement