FANDOM


Denis to pies mieszańca : Owczarka Niemieckiego i Kundla. Niegdyś w swoim wymiarze stał na czele państwa . Obecnie mieszka w PP i im pomaga.

Wygląd

Piesek jest dobrze zbudowany . Jego futro to odcienie czarnego ,brązowego. Jego oczy są zielone

Charakter

Pies jest stanowczy . Zazwyczaj jest poważny . Jednak potrafi się uśmiechnąć . Jest dorosły . Jednak nie jest typem naburmuszunego buraka . Jest zauroczony Night . Dla niej potrafi być łagodny i potulny . Mimo iż zdradził swój kraj i Shadow to i tak bardzo ich kocha . Szczególnie Shadow . Mimo iż zdradził ją i mieli złe relacje . Cytuje ,,Nigdy nie dałbym skrzywdzić mojej młodszej siostrzyczki" . Opiekuje się nią . Tak samo jak młodszym bratem . cdn

Umiejętności

Pies jest silny i szybki. cdn

Rodzina


Relacje

Anna-

Abro-

Henry-

Evis-

Biografia

Pies rodził się w innym wymiarze .Dorastał jako syn pary na czele państwa. Po kilku latach urodziło mu się rodzeństwo . Hugo i Shadow. Dbał o nich i opiekował się nimi . I tak rósł. Postanowił wyjechać z swojego kraju . Gd był już dorosły obiją władze w sąsiednim państwie. I wypowiedział wojnę swojej ojczyźnie . Po zakończeniu wojny wraz z swoim rodzeństwem zamieszkał w bazie psiego patrolu i został ich pomocnikiem.

Cytaty

Hobby


  1. .Sporty walki
  2. Karate
  3. Ćwiczenia w terenie
  4. Siłowanie na ręke

Dubbing


  • Polska -???
  • Angielska-???

Ciekawostki


  • Pies jest zakochany w Night
  • On i Anna nie mają ze sobą dobrych relacji zaś dogaduje się z Henry'm.

Galeria

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.