FANDOM


Opis

Dawn to młoda suczka rasy Alaskan Noble Companion Dog, która mieszka w Psim Patrolu, nie ma zawodu, ale jest magiem wiatru. Jest zakochana w Janny'm i są parą.

Wygląd

Suczka w większości ma jasno-czarną sierść z białą łatką na lewym uchu, białym pyskiem białymi podmuchami wiatru pod oczyma, do tego ma na klatce piersiowej białe serce, koniuszek ogona jest także biały jak i "skarpetka" na lewej przedniej łapie. Oczy są w kolorze złotym.

Charakter

Suczka jest zawzięta, silna psychicznie i uparta. Do tego twarda, rzadko kiedy płacze, a jeżeli już to tak w sekrecie, by nikt nie widział. Do tego chłopczycą, nie lubi jakiś przebieranek. Patrzy na świat realistycznie ni marzycielka, nie pesymistka ni optymistka. Lubi wyzwania! Jest do tego oddana, lojalna i wierna oraz odważna. Gdy ma gorszy dzień chowa się w swoim kącie tak by nikt nie mógł jej znaleźć. Łatwo się denerwuje. Taka jest dla Psiego Patrolu i ich przyjaciół. Co do wrogów nie waha się użyć wiatru by jak to ona mówi: "Skopać im tyłki!".

Umiejętności

Potrafi świetnie biegać oraz kopać. Do tego z wiatru potrafi zrobić wszystko! Dobrze też surfuje. Trzeba przyznać, że jest dość silną suczką.

Rodzina

 • Twilight- mama.
 • Day- tata.
 • Janny- chłopak.

Dubbing

 • Wersja angielska- Jesse Eisenberg
 • Wersja polska- Agata Buzek

Moc

Wiatr- potrafi zrobić z niego tornado gdy się zdenerwuje lub huragan, także może z łapy zrobić podmuch wiatru lub latać za pomocą wiatru. Może zmieniać jego temperaturę oraz szybkość. Nawet w wietrze gdy się zezłości może przemycić kawałki np. lodu i może zranić. Należy do jednych z najlepszych magów wiatru.

Biografia

Suczka urodziła się jako jedynaczka w Imperium Powietrza. Okazało się, iż ma bardzo wielkie zdolności związane właśnie z nm. Tak dorastała. Pewnego dnia okazało się, że pewien morderca zabił jej rodziców. W gniewie wytworzyła tornado wraz z kawałkami lodu! I zabiła go jednak bez nich to nie było to samo zatem mimo to, że przekonywali ją by została odeszła własnowolnie z Plemienia. Gdy tak się snuła po świecie natknęła się Ryder'a, który był w niebezpieczeństwie już spadł kiedy za pomocą wiatru wypchnęła go na ląd. Był bardzo jej wdzięczny i złożył propozycje zamieszkania. Suczka zgodziła sie i od tej pory mieszka w Psim Patrolu.

Lubi

 1. Spędzać czas z Janny’m, Minty, Psim Patrolem i ich przyjaciółmi.
 2. Wiatr.
 3. Robić pokazy.
 4. Dobro.
 5. Boże Narodzenie.
 6. Sylwester.
 7. Wielkanoc.
 8. Wyjazdy.
 9. Pory roku.
 10. Słońce.
 11. Zimno.
 12. Plaże.
 13. Góry.
 14. Tornada.
 15. Burze.

Nie lubi

 1. Wrogów.
 2. Wrogów Psiego Patrolu.
 3. Mówienia o przeszłości.
 4. Zła.
 5. Kłamstwa.
 6. Morderców.
 7. Narkotyków.
 8. Zdrajców.
 9. Oszustów

Hobby


 1. Bieganie.
 2. Kopanie.
 3. Robienie rzeczy z wiatrem.
 4. Siłowanie się.
 5. Ratowanie.

Strach


 1. Strata Psiego Patrolu.

Ciekawostki

 1. Jest bardzo rzadką rasą psa, gdyż to Alaskan Noble Companion Dog.
 2. Ma 73 cm wzrostu.
 3. Ma charakterystyczne kreski w kształcie powiewów wiatru pod oczyma jak i na klatce piersiowej serduszko.
 4. Jest magiem wiatru.
 5. Potrafi wszystko wyczarować związane z wiatrem.
 6. Mieszka w bazie Psiego Patrolu.
 7. Jest twardzielką.
 8. Umie surfować.
 9. Jest jednym z najlepszych magów wiatru, jednak nie lubi zbytnio się tym chwalić. Uważa, że Mickey, Sarah i Flurr są od niej dużo lepsi.
 10. Jej ulubione kolory to złoty i bordowy.
 11. Jej imię z angielskiego na polski oznacza Świt.
 12. Zakochała się w Janny'm nie wiedziała że odwzajemnia jej uczucie dopóki jej nie wyznał. Są parą.

Galeria Dawn

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.