FANDOM


Darling - suczka rasy Jack Russel Terrier. Jest wrogiem psiego patrolu a w szczególności jej siostry Hope. Razem z jej pomocnikami stanowi niebezpiczeństwo dla niej.

Charakter

Agresywna, niebezpieczna, nieobliczalna-te trzy cechy najlepiej opisują Darling. Nie cofnie się przed niczym. Nie boi się konsekwencji jakie wynikają z jej czynów. Uwielbia patrzeć jak jej plany są wciela ę w życie. Nie znosi swojej siostry. Jest o nią zazdrosna, nienawidzi jej! Jest oschła, nie miła. Gdy widzi swoich wrogów przeszywa ich morderczym wzrokiem. Co do swoich towarzyszy jest im ufna i dba o nich. W ich gronie potrafi się zaśmiać. Jest bardzo ambitna. Gdy postawi sobie cel będzie do niego dążyć. Swojej siostry nienawidzi całym sercem.

Umiejętności

Jest bardzo inteligentna. Z łatwością obmyśla nowe plany. Jest zwinna i szybka.

Biografia

Darling urodziła się wraz z jej siostrą na Półwyspie Kornwalijskim. Od małego miała nieco inne podejście do życia niż jej siostra. Brała wszystko na poważnie i nie zajmowała się błahostkami. Miała także ogromne ambicję. A wiadomość, że rodzice chcą wybrać jedną z nich na księżną tylko ją podsyciła. Była w stanie zrobić wszystko. Starała się pokazać rodzicom i księżnej, że to ona powinna zasiąść na tronie. Ci jednak zawsze woleli Hope. Kilkanaście lat później, jej rodzina poleciała w podróż by spotkać się z poddanymi, którzy mieszkali w innych krajach. Darling wykorzystała okazję i wynajęła terrorystów aby ci spowodowali katastrofę. Udało się. Myślała, że wszyscy zginęli. Już miała sięgnąć po koronę gdy Księżna dowiedziała się o jej planie i wygnała z pałacu. Darling poprzysięgła zemstę. W czasie gdy szukała nowego domu spotkała dwa psy: Pedro i Shilo. Zaprzyjaźnili się i pracowali razem. Wtedy doszła ją wieść o tym, że jej siostra mieszka w Zatoce Przygód. Razem z dwoma psami udała się tam by porwać siostrę i zmusić do oddania korony. Nie przewidziała jednak, że Hope straciła pamięć. Ostatecznie została pokonana i trafiła do więzienia wraz z Pedro, Shilo udało się uciec. Pies wrócił po swoich towarzyszy i razem uciekli z więzienia. Obecnie Darling szykuje plan jak objąć władzę i zgładzić raz na zawszę jej siostrę.

Dubbing

Wersja Polska -

Wersja Oryginalna -

Ciekawostki

  • Zakochany w niej jest Alfredo. Suczka jednak nie jest zainteresowana związkami ale docenia starania psa i nawet jej to schlebia.
  • Po odcinku ,,Mission Paw: Charged up Ostateczna bitwa" nie współpracuje już z Akro.
  • Tak naprawdę nigdy nie kochała swojej siostry. A gdy zginęli jej rodzice było jej przykro jednak szybko o tym zapomniała gdyż wizja władzy ogranęła ją.

Cytaty

GaleriaTreści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.