Psi Patrol Według Fanów Wiki
Advertisement

Opis

Chuck to siedemnastoletni młody pies rasy Chodský pes, należy do bandy Drake 'a. W niej pełni funkcje wojownika. Jest chłopakiem Kairo.

Wygląd

Piesek ma jasnoszarą dość długą sierść. Która nad tylną łapą i na nosie ma zadrapania. Ma jasnożółtą sierść na klatce piersiowej, futerko w okół środka jego uszu jest tego samego koloru. Na pysku cechuje go tzw koloru "podpalanego" łata jak i kropki nad oczyma. Przednie i tylne łapy są w barwie jasno- podpalanej. Jednakże na tyle do tego wchodzą jeszcze beżowe łaty. Oczy pieska mają kolor brązowy.

Charakter

Chuck to pies, który jest cichy. Nie lubi zbędnych pogaduszek. Woli konkrety w rozmowach. Preferuje rozmowy na głębokie tematy. Wypowiada się gdy czuje, że trzeba. Nie ma problemu w wyrażaniu swoich opinii. Uważa, że nawet jak inni się nie zgadzają to musi być ktoś kto myśli inaczej. Stawia na indywidualizm. Pies rzadko kiedy się poddaje. Cechuje go duża lojalność wobec członków bandy. Jest im bardzo oddany. Wszystkie polecenia wykonuje jak najlepiej jak się da. Sam stara się włożyć swój wkład w dobrobyt bandy. Umie o siebie zadbać, ale także o innych. To ostatnie stawia sobie jako priorytet. Stara się być opanowany w towarzystwie bandy. Chętny jest do różnych zadań. Czerpie z tego dużo energii. Psa cechuje porywczość, łatwo wyprowadzić go z równowagi. Jednakże tak samo szybko się uspokaja. Chuck jest silny psychicznie, a jak trzeba potrafi powiedzieć słowa otuchy. Dla wrogów pies stara się zaznaczyć swoją przewagę. Jest bardzo stanowczy, a w walce zażarty. Nie szczędzi im przezwisk. Mając złe dni Chuck może chodzić gburowaty i zamyślony. Jeśli chodzi o Kairo to pies w stosunku do niej jest bardzo pomocny. Zdecydowanie pokazuje przy niej swoją delikatniejszą stronę. Gotów oddać za nią życie. Bardzo mocno ją kocha, upewnia się, że suczka o tym wie. Swoje impulsy kontroluje dla niej i przy niej. Lubi odwiedzać Psi Patrol, często im pomaga gdy jest w bazie podczas różnych aktywności. Gotów jest i ich bronić, biorąc pod uwagę fakt, że są przyjaciółmi Bandy Drake'a. Dla samego lidera bandy i zastępcy Chuck okazuje dużo szacunku, ale to nie przeszkadza mu w wyrażaniu swoich opinii gdy czasem się z nimi nie zgadza.

Umiejętności

Piesek jest dość silny. Szybko biega. Potrafi myśleć szybko. Wykorzystuje swoje otoczenie do walki oprócz atutów jakimi są jego siła i szybkość. Jest bardzo dobrym wojownikiem w bandzie.

Rodzina

 • Elanie- mama.
 • Bobby- tata.
 • Kairo - dziewczyna (partnerka)

Dubbing

 • wersja angielska- Sean Bean
 • wersja polska- Paweł Małaszyński


Cytaty

Cytat1.png Tak jest Drake! Cytat2.png
Gdy Drake wysyła wojowników, lub będą walczyć.
Cytat1.png Avanti...To tylko draśnięcie...Nic mi nie będzie Cytat2.png
Do Avanti gdy miał dużą, otwartą ranę na tylnej nodze i nie chciał martwić bandy.
Cytat1.png Ugh! Możesz mnie zabić! Ale nigdy nie zyskasz tych ziem i honoru bandy!! Cytat2.png
Podczas walk do przeciwnika.
Cytat1.png Się robi Marsy! Cytat2.png
Odpowiedź, gdy Marsy daje mu polecenie.
Cytat1.png Umm.. Kairo ja... Ja Cię kocham! Cytat2.png
Podczas wyznania uczuć do KairoBiografia

Piesek urodził się w zwykłym domku, lecz tak naprawdę nie chciał mieć właściciela, ponieważ obawiał się wtedy, że jak poprzedni ,,właściciel" jego mamy będzie brutalem. Po ukończeniu odpowiedniego wieku postanowił odejść. Znalazł grupkę szczeniąt na ulicy. Wtedy poznał przyszłą bandę. Lecz przykuła jego uwagę pewna sunia. Byłą to Kairo. Bardzo się polubili. I nawet zbliżyli. Mijały lata i dorastali. Pewnego dnia poznali psa rasy Rottweiler, był to Drake. Pokazali mu uległość. Dostał rangę wojownika. Także później poznał Psi Patrol. Jakiś czas później wyznał Kairo uczucia i zostali parą

Lubi

 1. Spędzać czas z Kairo.
 2. Spędzać czas z bandą.
 3. Walki.
 4. Psi Patrol.
 5. Boże Narodzenie.
 6. Sylwester.
 7. Walentynki.
 8. Wielkanoc.
 9. Wyjazdy.
 10. Bezpieczne terytorium.
 11. Słońce.
 12. Pory roku.

Nie lubi

 1. Wrogów.
 2. Narkotyków.
 3. Naruszania terenu.
 4. Zuchwalców.
 5. Zuchwałych intruzów.
 6. Gdy Kairo jest smutna.
 7. Gdy Kairo ma kłopoty.
 8. Wrogów Psiego Patrolu.
 9. Bandy Bone'a.

Strach

 1. Że Kairo może się coś stać.

Hobby

 1. Walka.
 2. Bieganie.
 3. Zapasy.
 4. Siłowanie się.
 5. Pływanie.

Ciekawostki

 1. Ma 56 cm wzrostu.
 2. Jest rzadką rasa, ponieważ to Chodský pes.
 3. Należy do bandy Drake’a
 4. On i Kairo są parą.
 5. Jest w pół dobry i w pół zły.
 6. Kiedyś miał głęboką ranę na tylnej łapie i została mu po niej blizna.
 7. Ma na nosie zadrapanie, po starciu z kotem gdy był jeszcze małym szczeniakiem.
 8. Nie chciał mieć właściciela, gdyż obawiał się, że na trafi na takiego brutala jak jego mama. Jednak powoli zmienia zdanie, i gdyby banda przeniosła się do Psiego Patrolu z dumą Chuck chciałby był nim Ryder.
 9. Ma czeskie korzenie, dokładniej od strony dziadków matki.

Galeria Chuck 'a

Advertisement